Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [GTA 5][PC]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μικρή σειρά απο ληστείες είναι :)

 

Υπάρχουν κοινότητες που κάνουν μόνο το glitch* της τελευταίας ληστείας, κάνε μια αναζήτηση και θα βρείς μια.

 

 

*στην περίπτωση που δεν ξέρεις για τo glitch κάνε αναζήτηση στο youtube με τους όρους "pasific standard glitch" και θα βρεις σχετικά βιντεάκια.

Αυτοglitchαρίσου για να τις κάνεις μόνος σου, βάλε δηλαδή να παίζουν μερικά βίντεο στο youtube ή κάνε οτι κατεβάζεις κανά torrent και το παιχνίδι θα σε πετάξει απο τον δημόσιο server πηγαίνοντάς σε σε άδειο! :mrgreen: :P

δεν είναι αυτό το πρόβλημά μου,αλλα οτι στην προσγείωση πχ έχω να κάνω με μια τεράστια συμμορία που με περιμένει κλπ κλπ.

Μόνος μου και χωρις kuruma απλά δεν μπορώ να το περάσω :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπάρχει κανά φιλαράκι να σε βοηθήσει;

Το πολύ πολύ κάνε ενα request εδώ στο νήμα.

 

Είμαι κονσολάκιας για να σε βοηθούσα εγώ :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπάρχει κανά φιλαράκι να σε βοηθήσει;

Το πολύ πολύ κάνε ενα request εδώ στο νήμα.

 

Είμαι κονσολάκιας για να σε βοηθούσα εγώ :(

όσο παράξενο και να φαίνεται,στο συγκεκριμένο παιχνίδι δεν τα πηγαίνω καλά δυστυχώς οπότε και ψοφάω εύκολα.

να ήταν κανένα BF4 πχ άλλαζε το θέμα.

Πάντως το συγκεκριμένο παιχνίδι χρειάζεται να φας αρκετές ώρες για να κάνεις κάτι και για να μαζέψεις χρήμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωωωω ρε φίλε δικός μου άνθρωπος είσαι!!! χαχαχα

 

Κι εγώ σκαλωμένος με το battlefield 4 και το gta v είμαι! :P

 

 

Έχεις αγορασμένο κανά hydra ή littlebird;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10M έχουν μείνει δεν τα χαλάω για τέτοια ακόμα.

εδωσα τα χρήματα για del perro heights εχω πάρει αυτοκίνητα και έχει πέσει φτιάξιμο,πήρα και την maze bank και μια αποθήκη,με 10Μ έμεινα :-(

είναι δύσκολο να βγάλεις χρήματα στο ρημάδι τούτο :-D

ολο πάω και σηκώνω τα μινι μαρκετ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10M έχουν μείνει δεν τα χαλάω για τέτοια ακόμα.

εδωσα τα χρήματα για del perro heights εχω πάρει αυτοκίνητα και έχει πέσει φτιάξιμο,πήρα και την maze bank και μια αποθήκη,με 10Μ έμεινα :-(

είναι δύσκολο να βγάλεις χρήματα στο ρημάδι τούτο :-D

ολο πάω και σηκώνω τα μινι μαρκετ

Μα ρε φιλαράκι οι επενδύσεις φέρνουν το κέρδος! :)

Πάρε το littlebird που είναι φθηνότερο και απο 'κει και πέρα οι αποστολές θα είναι παιχνιδάκι. Θα με θυμηθείς...

 

Όσο για τις αποθήκες θα πω το εξής: Δεν είναι ανάγκη να τρελαίνεστε για τις μεγάλες σώνει και καλά, αρκούν και οι μικρότερες γιατί στον χρόνο που θα κάνεις να γεμίσεις μια μεγάλη, θα πουλήσεις τρείς μικρές!

Αν κάνετε τις πράξεις για το πόσα χρήματα θα ξοδευτούν για το fullάρισμα μιάς μικρής(2000xπόσα πακέτα χωράει) και υπολογίσετε μετά πόσα θα βγάλετε(6000xπόσα πακέτα χωράει), τότε θα δείτε οτι στην ουσία βγαίνει ίδιο κέρδος αν όχι και λίγο μεγαλύτερο :D

Άραγε ένα cheat που να κάνειs money drop στον εαυτο σου χωρίς να φας ban να υπάρχει, ότι και να έχω βρει κατευθείαν ban wtf

Ε τώρα 'ντάξει, κατ'ευθείαν στην απάτη το μυαλό :ο

 

Θα καταστρέψεις το παιχνίδι για 'σένα, δεν θα 'χει νόημα πλέον αφού η ουσία του είναι να δουλεύεις για να ψωνίζεις. Αν τα πάρεις όλα την πρώτη μέρα δεν θα 'χεις λόγο να παίξεις μετά και για να περνάει η ώρα σου μετά θα μπαίνεις για να μαλακίζεσαι χαλώντας το παιχνίδι των άλλων.....

 

Sorry ε, καταλαβαίνεις πως το λέω

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν είναι αυτό το πρόβλημά μου,αλλα οτι στην προσγείωση πχ έχω να κάνω με μια τεράστια συμμορία που με περιμένει κλπ κλπ.

Μόνος μου και χωρις kuruma απλά δεν μπορώ να το περάσω :-D

Θα ειμαι μεσα για κανα 4ωρο, μεινε μονος σε server και στειλε invite στο social να μπω και να βοηθησω.

Αν δεν ειμαστε ηδη friends, στειλε request στο id javanoob .

 

Θα ανοιξω και το teamspeak.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπενθυμίζω τί premium υπηρεσίες έχουμε διαθέσιμες για την κοινότητα μας:

 

R crew

 

steam group

 

TeamSpeak server 24/7

NGP

62.195.130.57

 

μπαίνετε ελεύθερα όποτε θέλετε.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πηρα το game χθες.. το ειχα παλιά στο PS4 άλλα δεν ασχοληθηκα με το online ..  θα το λιώσω φουλ τώρα μου άρεσε παρα πολύ. τι λεει γενικα το game απο hacks κτλπ ? γιατι άκουσα οτι ειναι το πιο crack game και ολοι παίζουν crack online και εχει φουλ  hacks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μακάρι γιατι ξενέρωσα ...  γιατι λενε οτι διαβάζω crack και παίζεις online .. αυτο δεν με νοιάζει τόσο .. αλλα διαβαζω και οτι κατι Cheat πχ .

Give weapons and extra ammo
Call "1-999-8665-87" (TOOL UP) on your cell phone to get extra ammunition and the assault rifle, grenade, knife, pistol, RPG, sawed off shotgun, SMG, and sniper rifle.

 

ε και αν εχει  τετοια είμαι έτοιμος για refund ..


εχω δει 2-3 φορες in game map κάποιους αόρατους που δεν μπορώ να τους βαρεσω .. αυτο ειναι hack ? η καπιο Ingame buff ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έπαιζα χθες ενώ ήμουν στο full upgrade tyrus τσίτα γκάζι σε μεγάλο δρομο ξαφνικά σκάει δίπλα μου κομμάτια ένα rhino και μου κάνει προσπεραση, χαχαχ Έκλαψα λέμε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...