Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [GTA 5][PC]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν μου ξεφευγει κανενας με Hydra. Βεβαια πολλες φορες με λενε noob επειδη ειμαι σε Hydra, οποτε και στα ποδια τους εχω, απλα το προτιμω σαν μεσο μεταφορας. χαχαχα

 

Γενικα πολλες φορες απλα τους γραφω, ή απαντω σε στυλ "υπαρχει μεσα στο παιχνιδι, οποτε θα το χρησιμοποιησω". Βεβαια πολλες φορες οι ιδιοι που το λενε, οταν κατεβαινεις ξεκινανε με rpg αφου δεν προλαβαινουν με sniper....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παρόμοια artifacts είχα και εγώ στο WoW (wargaming) και έστρωσε απο νέο update στο παιχνίδι. Ίσως κάτι στο setup σου δεν συνεργάζεται καλά με το νέο update.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μόνο το πρώτο heist έχω κάνει απο τα δικά μου και νομίζω το πρώτο μέρος απ τη δευτερη.

Το θέμα μου ειναι οτι είμαι νουμπάς στο συγκεκριμένο παιχνίδι πλην της οδήγησης και δευτερον ψοφάω για πλάκα :-(

Ρε αν εχεις ορεξη θα τα βγαλουμε ολα ευκολα. Τα εχω κανει αρκετες φορες και εχω τιπς.

Το θεμα ειναι να μαζευτουμε 4 οχι τυχαιοι. Να μην εχεις εννοια οτι θα φυγει ο τυχαιος 10 λεπτα μεσα στην αποστολη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειναι οτι δεν γουσταρει OC σε gpu.

Τσεκαρισμενα δεν γουσταρει καθολου και εχει παρενεργειες στο throttling της gpu.

Oποτε τωρα με τις ζεστες μην παραξενευστε που εχει περισσοτερα προβληματα απο τον χειμωνα.

 

 

Υ.γ. Αν γουσταρεις κανεις παρεα για heists κτλ με βρισκεται με nickname javanoob .

Ανοιγω και το teamspeak στο καναλι του xtrmsnpr ενιοτε, βεβαια εχω μηνες να πετυχω παρεα.

kougianos το nickname, αν θυμαμαι καλα. Χτυπηστε κανα add γιατι θα αρχισω να μπαινω παλι σιγα σιγα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά θέλω να βγάλω κανα μυριο εύκολα και γρήγορα, τι αποστολή πρέπει να κάνω έχω και office έχω και warehouse αλλά δε βλέπω φως, παλευα με headhunter και πουλαγα κάνα κιβώτιο αλλά τρίχες πρέπει να παίζω ώρες, εντωμεταξυ μεγάλη κοροϊδία τα κιβώτια, το αγορασα 6.000 και το πουλησα περίπου στα ίδια λεφτά, τα μόνα λεφτά που βγάζεις είναι τα 25.000 από τη μεταφορά, με.βλεπω να πειραματιζόμε με κάνα mod menu πάλι και να αγοράζω και τρίτη φορά το game :/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν με τις αποθήκες αγοράζετε ένα ένα πακέτο και γεμίσετε μεγάλη, τότε πουλώντας τα όλα μαζί θα βγάλετε δυο εκατομμύρια έχοντας ξοδέψει 250.000

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν είσαι μελετηρό παιδί και περάσεις τα μαθήματα, θα μαζευτούμε!

στα 5 πόσα θέλεις να περάσω για να παίξουμε;

14/9 τελειώνω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν με τις αποθήκες αγοράζετε ένα ένα πακέτο και γεμίσετε μεγάλη, τότε πουλώντας τα όλα μαζί θα βγάλετε δυο εκατομμύρια έχοντας ξοδέψει 250.000

Το θέμα είναι που να βρεις τα λεφτά να αγοράσεις μεγάλη αποθηκη.. μεγάλο θέμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχεις χάσει τις εποχές που τα τσιτέρια μοίραζαν χρήματα με το τσουβάλι. :-D

βλακεία μου βέβαια που χάλασα τόσα χρήματα για το CEO μιας και δεν έχω άτομα για να κάνουμε τις μεταφορές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θέμα είναι που να βρεις τα λεφτά να αγοράσεις μεγάλη αποθηκη.. μεγάλο θέμα.

Μικρή σειρά απο ληστείες είναι :)

 

Υπάρχουν κοινότητες που κάνουν μόνο το glitch* της τελευταίας ληστείας, κάνε μια αναζήτηση και θα βρείς μια.

 

 

*στην περίπτωση που δεν ξέρεις για τo glitch κάνε αναζήτηση στο youtube με τους όρους "pasific standard glitch" και θα βρεις σχετικά βιντεάκια.

έχεις χάσει τις εποχές που τα τσιτέρια μοίραζαν χρήματα με το τσουβάλι. :-D

βλακεία μου βέβαια που χάλασα τόσα χρήματα για το CEO μιας και δεν έχω άτομα για να κάνουμε τις μεταφορές

Αυτοglitchαρίσου για να τις κάνεις μόνος σου, βάλε δηλαδή να παίζουν μερικά βίντεο στο youtube ή κάνε οτι κατεβάζεις κανά torrent και το παιχνίδι θα σε πετάξει απο τον δημόσιο server πηγαίνοντάς σε σε άδειο! :mrgreen::P
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...