Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [GTA 5][PC]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Καθυστέρηση για το redux mod (εξαιτίας κάποιου hack attempt στο δίκτυό και στο PC του όπως ισχυρίζεται ο δημιουργός) . Η καινούργια εκτίμηση για κυκλοφορία είναι για 16 Σεπτεμβρίου 2016.

 

 

http://www.eurogamer.net/articles/2016-08-23-stunning-gta-5-redux-mod-delayed-after-creator-hacked

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρκετα καλο, αλλα δυστηχως δεν φτανει το just cause 3 σε γραφικα το παιχνιδι οτι και να κανεις. Αναφερω το jc3 επειδη και αυτο ειναι του ιδιου τυπου παινχιδι.

 

Παντως γενικα εχω αρκετα θεματα τα οποια τελευταια με εκαναν να αφησω το παιχνιδι στην ακρη. Αρκετα συχνα εχω μικροlags, και πολυ συχνα παραξενα artifacts. Για παραδειγμα, σε ενα game session μπορει να βλεπω artifacts μονο σε καποιο συγκεκριμενο μοντελο αυτοκινητων (βανακια, μηχανη, κτλ) αλλα οχι σε ολα τα οχηματα. Μπορει οταν ειμαι με τα ποδια να ειναι ολα φυσιολογικα, αλλα αν μπω στο Insurgent ή στο hydra παλι θεμα. Αλλα και παλι, το καθε ενα συμβαινει σε ξεχωριστο game session και οχι καθε φορα τα ιδια προβληματα. Τι μπορω να κανω? Σκεφτομαι για να το ξανα κατεβασω, αλλα αξιζει?

Να ξανα περασω latest drivers αφου βγαλω τους παλιους με το ddu? Να κατεβασω ελαχιστα τα ρολογια μσω msi afterburner?

 

(μηχανημα υπογραφης)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μόνο game που έχω κι εγώ artifacts, το επανεγκατεστησα δύο φορές, αυτά τα artifacts που ανέφερες τα έχω κι εγώ σε άκυρες στιγμές και άκυρες περιοχές, ότι και να κάνεις πιστεύω δεν διορθονετε γιατί απλα είναι bugs του game.

 

Δεν έχω παίξει το jc3 αλλά πραγματικά ακόμα και τα πάντα να έχεις αγοράσει θεωρώ πως δε σταματάει ποτε το ενδιαφέρων στο online είναι πραγματικά από τα πιο διασκεδαστικά ακόμα και μετά από τόσο καιρό κυκλοφορίας. Μόνο το online φυσικά γιατί το offline μου είναι εντελώς αδιάφορο μετά από μία φορά που το τερμάτισα σε xbox360 όταν πρωτοκυκλοφόρησε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κάποια artifacts στα χόρταρια κλπ ειναι απο τη μηχανή του παιχνιδιου σε συνδυασμό με ΑΑ,ΑΟ κλπ.

έχει αναφερθεί απο την αρχή του παιχνιδιου το συγκεκριμένο :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έχω έντονο artifacts σαν "χιονακια" ένα πράγμα όταν είσαι στη παραλία και κοιτάς από μακριά αυτό το μικρό σπιτάκι που είναι σαν αυτό του ναυαγοσώστη και όσο το πλησιάσεις επανερχετε στο φυσιολογικό αλλά δε το έχω πάντα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έχω έντονο artifacts σαν "χιονακια" ένα πράγμα όταν είσαι στη παραλία και κοιτάς από μακριά αυτό το μικρό σπιτάκι που είναι σαν αυτό του ναυαγοσώστη και όσο το πλησιάσεις επανερχετε στο φυσιολογικό αλλά δε το έχω πάντα

αυτό μάλλον ειναι z pixel fighting και δεν ειναι μόνο στο δικό σου σύστημα,σε όλα γίνεται μιας και ειναι τεχνική rendering.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω οταν λεω artifacts εννοω κατι σαν μαυρα "πλαισια" που βγαινουν απο το συγκεκριμενο οχημα. Θα ξανα δοκιμασω με ddu τους drivers....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικα ειχα oc την καρτα +120 mhz. Το κατεβασα στο +40 και βλεπουμε...

99,9% ασταθές OC ήταν και και εχω διαβάσει οτι το παιχνίδι δεν γουστάρει OC σε κάρτες,ακόμα και σταθερός να είσαι σε ολα τα αλλα παιχνίδια,σε αυτό θα σου βγάλει πρόβλημα!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειναι οτι δεν γουσταρει OC σε gpu.

Τσεκαρισμενα δεν γουσταρει καθολου και εχει παρενεργειες στο throttling της gpu.

Oποτε τωρα με τις ζεστες μην παραξενευστε που εχει περισσοτερα προβληματα απο τον χειμωνα.

 

 

Υ.γ. Αν γουσταρεις κανεις παρεα για heists κτλ με βρισκεται με nickname javanoob .

Ανοιγω και το teamspeak στο καναλι του xtrmsnpr ενιοτε, βεβαια εχω μηνες να πετυχω παρεα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υ.γ. Αν γουσταρεις κανεις παρεα για heists κτλ με βρισκεται με nickname javanoob .

Ανοιγω και το teamspeak στο καναλι του xtrmsnpr ενιοτε, βεβαια εχω μηνες να πετυχω παρεα.

μόνο το πρώτο heist έχω κάνει απο τα δικά μου και νομίζω το πρώτο μέρος απ τη δευτερη.

Το θέμα μου ειναι οτι είμαι νουμπάς στο συγκεκριμένο παιχνίδι πλην της οδήγησης και δευτερον ψοφάω για πλάκα :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...