Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [GTA 5][PC]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδιά αν "μονταρεις" τα πάντα στο game τη πρώτη φορά μετά το πρώτο 10ημερο ban θα έχω ξανά ότι έχω αγοράσει μαζί με το "πειραγμενο" RP ή θα μου κάνει reset ή rockstar στα λεφτά στα γραφεία οχηματα σπιτια κτλπ που έχω αγοράσει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εφτιαξα καινουριο social club με καινουριο κωδικο ενεργοποιησης και θελω να μου πει καποιος αν μπορω να μεταφερω τον παλιο μπαναρισμενο μου χαρακτηρα στον καινουριο μου λογαριασμο με τα λεφτα και ολα οσα ειχα στο παλιο ή δεν γινετε κατι τετοιο? Για pc αναφερω παντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Clain main.. Ενα απλό mod σαν ολα ειναι, πολύς ντόρος για το τιποτα, πρώτον δε μπορείς να παίξεις με αυτό online απλούστατα γιατί θα φας "μπανακι" και δεύτερον δεν έχουν όλοι sli & crossfire ή "τέρατα" κάρτες τύπου gtx 1080 για να τρέξουν αυτό το mod.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο το anniversary update των win10 και  μετα το παιχνιδι ενω παιζω κανει αναίτια minimize στην taskbar και με πεταει στο desktop μια φορα το μισαωρο περιπου.

 

Συμβαινει σε κανεναν αλλο αυτο;

Σας εχει τυχει σε αλλο παιχνιδι ή ειναι του gta και καμια προταση αντιμετωπισης;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το gta v συγκεκριμένα κρασαρει κάποιες φορές αλλά πάντα στο ξεκίνημα και ποτέ εν ώρα gameplay, τώρα από θέμα drivers της gpu να είναι από θέμα windows 10 από θέμα πάντως κάτι από όλα ή λίγο από όλα είναι.

 

Τώρα αυτά τα ξαφνικά minimize που λες δε μου τα έχει κάνει ποτέ αλλά γενικά το gta v σαν game έχει σε γενικό σύνολο bugs (ακόμα) θα μου πεις πιο game δε τα έχει αλλά οκ είναι και κάμποσα χρόνια στην αγορα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο το anniversary update των win10 και  μετα το παιχνιδι ενω παιζω κανει αναίτια minimize στην taskbar και με πεταει στο desktop μια φορα το μισαωρο περιπου.

 

Συμβαινει σε κανεναν αλλο αυτο;

Σας εχει τυχει σε αλλο παιχνιδι ή ειναι του gta και καμια προταση αντιμετωπισης;

 

Μου εχει κρασαρει δυο φορες (στις 10 ωρες ας πουμε) κι εμενα τις τελευταιες δυο μερες αλλα δεν ξερω αν ειναι απο το τραγικο update των win 10 απο το οποιο αντιμετωπιζω τρελα προβληματα ή απο το update 50mb που κατεβασε το παιχνιδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έχω αγοράσει τη maze bank αλλά έχω μείνει μονο με 15.000$ υπάρχει κάποιος τρόπος να βγάλω πολλά λεφτά σαν CEO?

Επεξ/σία από giorgosmcmc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω αγοράσει τη maze bank αλλά έχω μείνει μονο με 15.000$ υπάρχει κάποιος τρόπος να βγάλω πολλά λεφτά σαν CEO?

Με τα Cargo μπορεις σχετικα ευκολα. Υποψιν θες αλλα 2 ατομα σε περιπτωση που τυχει να μεταφερεις 3 ξεχωριστα cargo. 

Επισης, επειδη μονο το cargo με τα 18k αξιζει, για να μαζεψεις μπορεις να κανεις κανα vip work. Κανω συχνα search και με insurgent δεν εχω χασει ποτε, ακομα και solo (25k). Το αμεασως επομενο headhunter που με ενα hydra εχεις τελειωσει σε 3 λεπτα (15k), και μετα το Piracy (25k)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω αγοράσει τη maze bank αλλά έχω μείνει μονο με 15.000$ υπάρχει κάποιος τρόπος να βγάλω πολλά λεφτά σαν CEO?

 

εχεις buzzard και kuruma?

 

υγ. αυτη τη βδομαδα ειναι ευκαιρια να βγαλεις λεφτα με double money stunt races. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ναι τα πάντα έχω, κάνα κολπακι για να κλωνοποίησω τα αυτοκίνητα που έχω στο γκαράζ μου υπάρχει? Έχω δει πολλά glitch στο youtube αλλά κανένα δε λειτούργησε :/

Επεξ/σία από giorgosmcmc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε φιλε αν θυμαμαι καλα ξαναγορασες το παιχνιδι. Μη μπλεκεις με glitch και τετοια πλεον δεν περνανε. Υπαρχουν απειροι τροποι να βγαλεις λεφτα. Αν σου αρεσει να κανεις μπαχαλα σε free roam, κανε CEO missions σε ανοιχτα lobby. Ετσι και λεφτα θα βγαζεις και αυτο που γουσταρεις θα κανεις. Απλα αν δεν εισαι καλος ή αν δεν εχεις associates και σου καταστρεφουν τα crates εχεις θεμα. Η παιξε deathmatch. 

 

Ο μονος safe τροπος για glitch ειναι η ληστεια pacific standard. Υπαρχει ενα κολπο οπου μπορεις και παιζεις συνεχομενα μονο τη ληστεια, χωρις τα setup missions. Γκουγκλαρε reddit heists και κανε επαφες με τα παιδια εκει. 

 

Οσο για το CEO, εφοσον εχεις buzzard και kuruma βαλε στο προγραμμα σου να φαρμαρεις 1 ωρα τη μερα. Headhunter, αγορασε crates, sightseer, αγορασε crates, headhunter, αγορασε crates κλπ κλπ. Οταν γεμισεις αποθηκη πουλα. Μπορεις να τα κανεις και μονος σου ολα αυτα. Και οσο μικροτερο warehouse εχεις τοσο πιο ευκολο ειναι. Εγω εχω δυο small κι εβγαλα 6 μυρια ωσπου το παρατησα γιατι δεν υπαρχει κατι αλλο να θελω να αγορασω. Απλα θα μετακινησε με το buzzard (για ταχυτητα) και οπου εχεις να παλεψεις με npc θα παιρνεις το kuruma. Απαραιτητη προυποθεση αν τα κανεις μονος σου ολα αυτα να αυτολαγκαρεσαι ωστε να μενεις μονος σου στο session, αλλιως θα σε φανε οι ...παρομοιοι με εσενα :P και θα χανεις λεφτα απο τα crates. Αυτο γινεται ειτε συνδεοντας το wifi σου σε καποιο ρουτερ της γειτονιας που δεν πιανει καλα ειτε παιζοντας δυο τρια 4k video στο youtube ενω εισαι στο free roam. Με το που γινει (φυγουν ολοι απο το session σου) αρχιζεις.

 

Γενικα γκουγκλαρε reddit gta online make money.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...