Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [GTA 5][PC]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παδια να κανω μια ερωτηση και εγω... πριν λιγες ημερες μπηκα στην λιστα του Bad Sport για 2 ημερες.. τωρα ειμαι οκ! Xθες ομως κατεστρεψα ενα kuruma και μου εγραψε παλι κατι για Bad Sport και ξενερωσα μιας και νομιζα οτι παλι θα φαω ημερες.. τελικα οχι.. υποθετω ηταν κατι σαν προειδοποιηση.. γνωριζει κανεις να μου πει.. αν γινεται να καταλαβεις πως φτανεις στο Bad Sport? Εχω τον φοβο μην καταστρεψω παλι κανενα ιδιωτικο οχημα και με βαλει Bad Sport..  Ο αλλος θα μου ερχετε με kuruma η Insurgent και εγω θα καθομαι να με σκοτωσει...

start - online - players και δεξια στο χαρακτηρα σου γραφει σε τι "κατασταση" εισαι

 

δε νομιζω για kuruma και insurgent να μπαινεις bad sports

 

bad sports μπαινεις για τα αλλα και πληρωνεις και πολλα λεφτα σε ασφαλεια

 

και οκ για το kuruma να το δεχτω, δεν μπορεις να κανεις αλλιως παρα να τον ανατιναξεις αλλα το insurgent εχει σχεδον κανονικα παραθυρα οποτε με οπλο εισαι κομπλε

 

αν ψαχνεσαι παντως για τη φαση θα πρεπει να το δεχτεις

 

αν οχι και απλα σε ενδιαφερει να μπορεις να κυκλοφορησεις ασφαλης παρε το schafter v12 armored που αντεχει ΚΑΙ σφαιρες ΚΑΙ μια εκρηξη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ευχαριστω για την πληροφορια... Να ρωτησω κατι αλλο... εχω τρομερες αποσυνδεσεις στο παιχνιδι.. σας συμβαινει κατι παρομοιιο? Σε σημειο να μην μπορω να παιξω.. μπαινω και με πεταει ποσες φορες.. ξερετε τι μπορει να φταιει? Ευχαριστω παρα πολυ και παλι!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχουν γ.....θει οι server όντως αλλά δε σε πετάει ακριβώς απλά εκεί που είναι μέσα 30 ατομα δείχνει πως φεύγουν όλοι απ το session που είσαι, τζάμπα πληρώνουμε τη συνδρομή online στο pc, θα ζητησω τα λεφτα μου πίσω! :P :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιζει ενα bug οταν ειναι πολλοι vip/ceo σε ενα session. Κατα πασα πιθανοτητα σε ενα τετοιο μπηκες, και δεν πεταξε μονο εσενα, αλλα και ολους τους αλλους σε ξεχωριστα... Το επαθα παλι σημερα και εγω οταν απο τα 30 ατομα, οι 7-8 ηταν leaders και αλλοι τοσοι ως associate 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ξεκινησα επιτελους, μετα απο ποσο καιρο. Τερματισα το main, και αρχισα να χρησιμοποιω κανα cheat , για κανα οχημα οταν ξεμενω στην ερημια και τα γνωστα. Στα stats μου γραφει στο strangers and freaks 14/20,αλλα δε μου δειχνει τα υπολοιπα στο χαρτη για κανενα χαρακτηρα απο τους 3. Φταιει οτι ξεκινησα να χρησιμοποιω cheats?

Επιπλεον τα miscellaneous τι ακριβως ειναι ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Παρακαλω θερμα να μου στειλει καποιος Link σε Pm ενα αξιοπιστο mod menu UNDEDECTABLE για τη τελευταια εκδοση (1.35)  να βαλω κανα μυριο $ στο λογαριασμο μου γιατι εχω φαει το τοπο και ολο *** βρισκω και ο  ο hempus δε λεει να το δωσει το mod menu.. Please μαγκες τα φωτα σας γιατι εχω μεινει με 150 χιλιαρικακια και δε μπορω να αγορασω τιποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπαρχει πλεον. Και αν υπαρξει θα εντοπιστεις αμεσα. Googlare pacific standard glitch και ψαξου με αυτο.

 

Πες μου ομως κατι, τι σου αρεσει να κανεις στο παιχνιδι;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι μου αρέσει, μ αρέσει το free roam κυρίως δε παίζω αποστολές τόσο πολύ μόνο heist περισοτερο, απλά γυρναω δεξιά αριστερά τη πόλη χαβαλεδιαζω με άλλους ανατιναζω personal vechicles με το rhino κτλπ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι οκ ασχολεισαι με ΤΟ ΜΟΝΑΔΙΚΟ mode του παιχνιδιου που αντι να σου δινει λεφτα, στα παιρνει. (σφαιρες, εκρηκτικα, ασφαλειες για τα αυτοκινητα). Πρεπει να βρεις κατι αλλο να βγαζεις και λεφτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Υπαρχει καποιος ''πλαγιος'' τροπος να ξεμπαναριστω απο το online? Εφαγα permanent ban, Αν γνωριζει καποιος κατι παρακαλω πολυ ας μου στειλει pm..

Επεξ/σία από giorgosmcmc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...