Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [GTA 5][PC]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εχω δυο ερωτησεις.

 

Κανας τροπος να βγαλουμε κανα εκατομμυριο ευκολα υπαρχει, και δευτερον πως μπορω να πουλησω απλα τα οπλα που δε θελω? πρεπει υποχρεωτικα να τα πεταξω? δε μπορω να τα αποθηκευσω καπου προσωρινα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χωρις εικονικη μνημη ολα ειναι κομπλε με εικονικη μνημη υπαρχει το προβλημα.Οι θερμοκρασιες της R7 260x φτανουν σε φουλ χρησιμοτητα τους 83 με 85 βαθμους ενω ο cpu fx 6300 στοκ φτανει τους 75 βαθμους.Το gta με φουλ low παει μια χαρα αλλα με κατι reflexions k water k shader quality στα high δν εχω προβλημα αλλα μολισ βαλεις τα textures στα high αρχιζει κατα διαολου το stuttering

Εδω υπαρχουν βιντεο που δειχνουν οτι η r7 260x 1 GB πολυ ικανη να παιξει αξιοπρεπος το gta vhttps://m.youtube.com/watch?v=iKIqSuR0QHg

https://m.youtube.com/watch?v=UZExCsRlt_Q

 

Με αυτην την καρτα εχω παιξει crisis 3 metro last light witcher 2 που ειναι τρομερα απετητικα με ικανοποιητικα fps για αυτην καρτα αλλα το κιριοτερο χωρις κοληματα η οτιδηποτε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

1. Θα είναι επίσημο απο την rockstar?

2. Αν οχι θα έχει θέμα μα το online?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίζεις κάνα 2ωρο το τελικό heist για 250.000 και εκεί που πας να ολοκληρώσεις την αποστολή 5 λεπτά πριν φτάσεις στο τελικo point κάνει ο ένας disconnect.. πόσο fail.. και *** εκεί στη rockstar να μη σου δίνουν επιπλεον τη δυνατότητα να παίξεις με bot και αναγκαζεσε να παίξεις κάθε φορά με το κάθε νουμπα που μπαίνει να κάνει αποστολή καθαρά για να ***

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Grand Theft Auto V’s graphical overhaul mod, GTA5Redux, will be released on August 26th

 

Τούμπανο αλλά με μια GTX1080 τουλάχιστον..

 

 

Ανουσια τα παραπανω mod απο την στιγμη που δεν μπαινουν Online καλως ή κακως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίζεις κάνα 2ωρο το τελικό heist για 250.000 και εκεί που πας να ολοκληρώσεις την αποστολή 5 λεπτά πριν φτάσεις στο τελικo point κάνει ο ένας disconnect.. πόσο fail.. και *** εκεί στη rockstar να μη σου δίνουν επιπλεον τη δυνατότητα να παίξεις με bot και αναγκαζεσε να παίξεις κάθε φορά με το κάθε νουμπα που μπαίνει να κάνει αποστολή καθαρά για να ***

Στο Playstation υπάρχουν διεθνείς κοινότητες με μοναδικό αντικείμενο τα heists για μάζεμα χρημάτων, ψάξε μήπως υπάρχουν και για την PC έκδοση :)

 

(όποιος κάνει *** banάρεται με αποτέλεσμα να διατηρούνται καθαρές απο ανώμαλους)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παδια να κανω μια ερωτηση και εγω... πριν λιγες ημερες μπηκα στην λιστα του Bad Sport για 2 ημερες.. τωρα ειμαι οκ! Xθες ομως κατεστρεψα ενα kuruma και μου εγραψε παλι κατι για Bad Sport και ξενερωσα μιας και νομιζα οτι παλι θα φαω ημερες.. τελικα οχι.. υποθετω ηταν κατι σαν προειδοποιηση.. γνωριζει κανεις να μου πει.. αν γινεται να καταλαβεις πως φτανεις στο Bad Sport? Εχω τον φοβο μην καταστρεψω παλι κανενα ιδιωτικο οχημα και με βαλει Bad Sport..  Ο αλλος θα μου ερχετε με kuruma η Insurgent και εγω θα καθομαι να με σκοτωσει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παδια να κανω μια ερωτηση και εγω... πριν λιγες ημερες μπηκα στην λιστα του Bad Sport για 2 ημερες.. τωρα ειμαι οκ! Xθες ομως κατεστρεψα ενα kuruma και μου εγραψε παλι κατι για Bad Sport και ξενερωσα μιας και νομιζα οτι παλι θα φαω ημερες.. τελικα οχι.. υποθετω ηταν κατι σαν προειδοποιηση.. γνωριζει κανεις να μου πει.. αν γινεται να καταλαβεις πως φτανεις στο Bad Sport? Εχω τον φοβο μην καταστρεψω παλι κανενα ιδιωτικο οχημα και με βαλει Bad Sport..  Ο αλλος θα μου ερχετε με kuruma η Insurgent και εγω θα καθομαι να με σκοτωσει...

Αν καταστρεφεις τα οχηματα, αυξανεται το ποσοστο του bad sport, οσο κανεις jobs & missions αυτο μειωνεται. Καθε τοσο σου εμφανιζει ενα μηνυμα οτι πηρες 2000 για καλη συμπεριφορα. Αυτο σημαινει οτι εισαι ακομα οκ. Αμα θελεις να κανεις καποιον focus, μπορεις να του βαλεις bounty για να καταστρεψεις και το οχημα του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...