Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [GTA 5][PC]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οι hackers μετα το update εχουν εξαφανιστει. Μεχρι να βγουν τα καινουργια hack λογικα

 

Δεν νομιζω να το τελειωσουν το online συντομα. Περσυ βγηκε στο pc, συνεχιζουν να το υποστηριζουν. Εχει ψωμι ακομα

 

Ασχετα με τα χρηματα που ξοδευεις και κερδιζεις, το καινουργιο dlc εχει ενα ενδιαφερον

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Οι hackers μετα το update εχουν εξαφανιστει. Μεχρι να βγουν τα καινουργια hack λογικα

 

Δεν νομιζω να το τελειωσουν το online συντομα. Περσυ βγηκε στο pc, συνεχιζουν να το υποστηριζουν. Εχει ψωμι ακομα

 

Ασχετα με τα χρηματα που ξοδευεις και κερδιζεις, το καινουργιο dlc εχει ενα ενδιαφερον

δε με κατάλαβες φίλε μου..

 

να το χακάρουν σα να μην υπάρχει αύριο..αυτές οι αποφάσεις που παίρνουν οι εταιρίες πολύ απλά,θα απομακρύνουν κόσμο..

Το πολύ ψωμί δε θα το έλεγες αν διάβαζες το άρθρο.

 

πέρσι βγήκε το online σε όλες τις πλατφόρμες του.

Αλλά και επειδή βγήκε πέρσι τί πάει να πει;

Δε το καταλαβαίνω το σκεπτικό σου.

Κατσε διάβασε το άρθρο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε διαβασες τι λεει το αρθρο?

 

Οτι θα σταματησουν καποια στιγμη να βγαινουν DLC λεει, οχι οτι θα κλεισουν τους σερβερ.

 

Λογικο δεν ειναι? 3 χρονια ειναι στην κυκλοφορια και σιγουρα θα συνεχισει και τον 4ο να σου δινει ΔΩΡΕΑΝ περιεχομενο.

 

Για ποσο ακομα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μακάρι να κλείσει το online κατά τη γνώμη μου είναι ξεφτιλικι να τρώνε ban άτομα που έβαλαν κάνα εκατομμύριο από mod στο λογαριασμό τους και να τα μπαναρουν μετά από 15 λεπτά και να βλέπεις μέσα άτομα με 800 και 5000 level και να τους βλέπω μέσα κάνα μήνα να παίζουν σαν "κύριοι" με αγορασμενα τα πάντα και κάνα τρίς εκατομμύριο στο λογαριασμό τους και οι "administrators" κάνουν τα στραβά ματια, ξεφτιλα και ντροπη στη rockstar, μόνο αυτό έχω να πω, ούτε και προκειτε να να ξανασκασω ούτε cent για οποιαδήποτε υπηρεσια-παιχνιδι της rockstar ξανά στη ζωή μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και οχι μονο αυτο με τους μοντερς αλλα και οτι σε καθε αποστολη/ληστεια η δουλεια δινει ψιχουλα και αντιθετως ολα αυτα που πουλαει ρουχα οχηματα κλπ ειναι πανακριβα με αποτελεσμα να ξοδευουμε ενα καρο λεφτα και να βγαζουμε πολυ λιγοτερα...Μη πως τωρα με το finance and felony τι *** παιζουν κολησε το φορτηγο το.μεγαλο οταν εκανα παραδοση φορτιου και επειδη ειχε κολησει ακυρωθηκε η αποστολη αυτοματα τα λεφτα τα εχασα και το φορτιο δε ξαναγυρισε στην αποθηκη μου. Τα αμερικανακια ειναι πολυ απλυστα απλα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δε με κατάλαβες φίλε μου..

 

να το χακάρουν σα να μην υπάρχει αύριο..αυτές οι αποφάσεις που παίρνουν οι εταιρίες πολύ απλά,θα απομακρύνουν κόσμο..

Το πολύ ψωμί δε θα το έλεγες αν διάβαζες το άρθρο.

 

πέρσι βγήκε το online σε όλες τις πλατφόρμες του.

Αλλά και επειδή βγήκε πέρσι τί πάει να πει;

Δε το καταλαβαίνω το σκεπτικό σου.

Κατσε διάβασε το άρθρο

 

Φιλτατε, εχασες την μπαλα

 

Ο αρθρογραφος λεει οτι το online θα το κλεισουν καποια στιγμη και οτι θα επρεπε επειδη εχει προβληματα οπως το loading, τα ακριβα αυτοκινητα - σπιτια, το interaction menu και τις ειδοποιησεις στο τηλεφωνο!!!! Βλακειες δηλαδη, δεν σου λεει τα απτα οικονομικα δεδομενα

 

Προφανως και η rockstar θα πρεπει να επικεντρωθει στο επομενο gta και το επομενο Online. Δεν γινεται να υποστηριζει αυτο για παντα.

 

Η αποψη του αρθρογραφου ομως ειναι ατοπη την συγκεκριμενη χρονικη στιγμη ενω βγαζουν dlc και ασχολουνται. Βγαζει μια κακια ετσι για να την βγαλει. 

 

Απο το gamespot

 

There may be a day in the future that Rockstar stops supporting GTA Online with new content, but it won't likely be soon. In fact, GTA Online's next major update, Further Adventures in Finance and Felony, one of the game's biggest yet, comes out on June 7. And Rockstar has teased even more "massive, feature-rich" expansions are scheduled to come out later.

 

 

 

Φιλικα παντα :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μακάρι να κλείσει το online κατά τη γνώμη μου είναι ξεφτιλικι να τρώνε ban άτομα που έβαλαν κάνα εκατομμύριο από mod στο λογαριασμό τους και να τα μπαναρουν μετά από 15 λεπτά και να βλέπεις μέσα άτομα με 800 και 5000 level και να τους βλέπω μέσα κάνα μήνα να παίζουν σαν "κύριοι" με αγορασμενα τα πάντα και κάνα τρίς εκατομμύριο στο λογαριασμό τους και οι "administrators" κάνουν τα στραβά ματια, ξεφτιλα και ντροπη στη rockstar, μόνο αυτό έχω να πω, ούτε και προκειτε να να ξανασκασω ούτε cent για οποιαδήποτε υπηρεσια-παιχνιδι της rockstar ξανά στη ζωή μου.

 

Φιλε σιχαινομαι τα microtransactions και δεν εχω δωσει ουτε τα ψιχουλα που ζηταει το Rocket League πχ για οχηματα. Μη με κανετε να γραφω σαν fanboy (ειμαι απλα το κραταω για την παρτη μου :) ) πρωτον αν εφαγες μπαν ΟΤΙ και αν εκανες καλα σου κανανε (δεν μπορουν να ελεγξουν τι και πως, απλα αν modαρες) και δευτερον αυτοι που εβλεπες πριν το update με 8000 ρανκ (γιατι μετα το update δεν υπαρχει ιχνος mod, αν και δεν το βλεπω για πολυ) και αυτοι μπαναριστηκαν απλα εγινε μετα απο σενα ξερω γω. 

 

Ομως η Take Two ειναι εταιρεια και λειτουργει με mt. Και εφοσον λειτουργει με mt οταν modαρεις λεφτα και γενικα παιζεις unfair απεναντι σε αλλους που εχουν αγορασει shark cards θα μπαναριστεις. Προσωπικα καθολου δε με νοιαζει η εταιρικη λογικη τους οταν μου εχουν δωσει μια απιστευτη παιχνιδαρα με 37 ευρω και την υποστηριζουν συνεχως, Δ Ω Ρ Ε Α Ν. Ναι, θελουν να πας να παρεις shark, ε οκ εγω δεν παιρνω και μια χαρα την παλευω.

 

Ισα ισα μαλιστα που η ροκσταρ ειναι πολυ επιεικης, κανονικα επρεπε να στελνει οσους modαρουν με μηνιαια ή και μονιμα στις πολυ ακραιες περιπτωσεις, οπως πχ κανει η blizzard.

 

Mια χαρα λεφτα βγαζεις στο παιχνιδι αν εισαι καλος σε κατι. 

 

Απλα θελει προσπαθεια. Τι προσπαθεια? Να παιξεις το παιχνιδι. :)

 

Απλα θελει χρονο, αλλα ποιο game δεν θελει?

 

@spyros φιλε επαθα το ιδιο, εχασα 126χιλ απο μια πωληση, τους εστειλα μηνυμα με τικετ στο σαιτ τους, μου τα εβαλαν μετα απο 12 ωρες και δωρο μιση αποθηκη :P Απλα οταν γινεται κατι τετοιο πατηστε ενα print screen.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και οχι μονο αυτο με τους μοντερς αλλα και οτι σε καθε αποστολη/ληστεια η δουλεια δινει ψιχουλα και αντιθετως ολα αυτα που πουλαει ρουχα οχηματα κλπ ειναι πανακριβα με αποτελεσμα να ξοδευουμε ενα καρο λεφτα και να βγαζουμε πολυ λιγοτερα...Μη πως τωρα με το finance and felony τι *** παιζουν κολησε το φορτηγο το.μεγαλο οταν εκανα παραδοση φορτιου και επειδη ειχε κολησει ακυρωθηκε η αποστολη αυτοματα τα λεφτα τα εχασα και το φορτιο δε ξαναγυρισε στην αποθηκη μου. Τα αμερικανακια ειναι πολυ απλυστα απλα...

Δε χρειαζετε να σχολιασω κατι αλλο.. τα ειπες εσυ για μενα! Θα μπορουσα να προσθεσω και αλλους λογους αλλα δε θελω να επεκταθω για πολους και διαφορους λογους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια μπορω με καποιο τροπο να αγορασω απο το ιντερνετ με χρεωστικη καινουριο κωδικο social club για να παιζω online γιατι οι μπ*****οι της rockstar μου εριξαν ban και δε μπορω να παιξω?? Μονο κωδικο θελω καινουριο το παιχνιδι το εχω εγκατεστημενο 

 

Στο steam σε κλεβουν το εχει 60 ευρω αλαλ εγω δε θελω ολοκληρο το game μονο το code

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια μπορω με καποιο τροπο να αγορασω απο το ιντερνετ με χρεωστικη καινουριο κωδικο social club για να παιζω online γιατι οι μπ*****οι της rockstar μου εριξαν ban και δε μπορω να παιξω?? Μονο κωδικο θελω καινουριο το παιχνιδι το εχω εγκατεστημενο 

 

Στο steam σε κλεβουν το εχει 60 ευρω αλαλ εγω δε θελω ολοκληρο το game μονο το code

 

Λογικα θα βρεις ebay.Εκανες cheat?

 

Αγορασα το παιχνιδι στα 32 ευρω πριν 2 μερες και ειμαι rank 25.Υπαρχει καμια ελληνικη clan να κανουμε κανα heist?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογικα θα βρεις ebay.Εκανες cheat?

 

Αγορασα το παιχνιδι στα 32 ευρω πριν 2 μερες και ειμαι rank 25.Υπαρχει καμια ελληνικη clan να κανουμε κανα heist?

Υπαρχουν πολλες αν ψαξεις, αν καταφερω και μπω παλι θα σε κανω add, μπορω να βαλω χρεωστικη στο ebay? μολης γινει η πληρωμη θα μου στειλουν κανονικα το κωδικο επιτοπου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχουν πολλες αν ψαξεις, αν καταφερω και μπω παλι θα σε κανω add, μπορω να βαλω χρεωστικη στο ebay? μολης γινει η πληρωμη θα μου στειλουν κανονικα το κωδικο επιτοπου?

 

Δεν εχω ψαξει απλως ανεφερα την σελιδα γιατι εχει τα παντα. Καλο ειναι να πληρωσεις με paypal και να κοιταξεις να ειναι εμπιστος ο πωλητης. Για τον κωδικο εξαρταται απο τον πωλητη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλτατε, εχασες την μπαλα

 

Ο αρθρογραφος λεει οτι το online θα το κλεισουν καποια στιγμη και οτι θα επρεπε επειδη εχει προβληματα οπως το loading, τα ακριβα αυτοκινητα - σπιτια, το interaction menu και τις ειδοποιησεις στο τηλεφωνο!!!! Βλακειες δηλαδη, δεν σου λεει τα απτα οικονομικα δεδομενα

 

Προφανως και η rockstar θα πρεπει να επικεντρωθει στο επομενο gta και το επομενο Online. Δεν γινεται να υποστηριζει αυτο για παντα.

 

Η αποψη του αρθρογραφου ομως ειναι ατοπη την συγκεκριμενη χρονικη στιγμη ενω βγαζουν dlc και ασχολουνται. Βγαζει μια κακια ετσι για να την βγαλει. 

 

Απο το gamespot

 

 

 

Φιλικα παντα :D

δε θα αντιμιλάς σε μένα!

Κάτσε με την χελώνα σου και άντε από δω χάμω..

:P

(κανείς ρε γμτ δε ψάρωσε στο 2ο ποστ που γραψα :/ ,δεν έχετε πλάκα..Είπα να το κάνω σπασμένο τηλέφωνο,αλλά δεν έπιασε)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το key ειναι το παιχνιδι. Ψαξε στα ιντερνετικα μαγαζια για keys

Ελαχιστη 30 

 

http://www.allkeyshop.com/blog/buy-gta-5-cd-key-compare-prices/

Ναι αλλα μπορω να βαλω χρεωστικη? γιατι απο οσο γνωριζω δεχοντε μονο πιστωτικες, αν αγορασω απο κει που εστειλες θα μπορω να παιξω online βαζοντας μονο το κωδικο ή πρεπει αναγκαστικα να το κατεβασω υποχρεωτικα ολοκληρο το game?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...