Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [GTA 5][PC]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μου ήρθε η όρεξη να ξαναβάλω το game με σκοπό να ασχοληθώ περισσότερο αυτήν την φορά με τον κόσμο του και όχι τόσο βιαστικά με main story - missions. Το λοιπόν λέω να βάλω μερικά mods που να βελτιώνουν το gameplay και τον κόσμο πχ car pack κτλ χωρίς όμως να έχω stability issues. Έχετε να προτείνετε κάποια γιατί δεν έχω καθόλου ιδέα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε αν θες να ασχοληθεις με τον κοσμο του παιξε online. Ειναι αδιανοητο, μετα απο 500 ωρες και βρισκω καινουρια πραγματα στο χαρτη. Αν παλι δε θες online προσπερασε το ποστ μου :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου ήρθε η όρεξη να ξαναβάλω το game με σκοπό να ασχοληθώ περισσότερο αυτήν την φορά με τον κόσμο του και όχι τόσο βιαστικά με main story - missions. Το λοιπόν λέω να βάλω μερικά mods που να βελτιώνουν το gameplay και τον κόσμο πχ car pack κτλ χωρίς όμως να έχω stability issues. Έχετε να προτείνετε κάποια γιατί δεν έχω καθόλου ιδέα.

 

Βάλε ένα trainer for the true GTA experience. :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά πριν λίγο έβαλα το gta v, έχω περάσει το καινουριο update φυσικά (1.34)

Τι ακριβως μου κατεβάζει 570 mb??? Μεχρι χθες έπαιζα με το νέο update. Βγαλανε καινούριο? Δε βλέπω να έχει σχολιάσει κανείς γι αυτό ρωταω. Τι φαση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ερωτησουλα σε εσας παιδια που βλεπω ειστε ψαγμενοι με το gta v online,

Για να παιξω online πρεπει να φτιαξω steam account και να αγορασω το παιχνιδι μεσα απο εκει; Η πρεπει να το παρω αυθεντικο εγκατασταση και φτιαχνω καποιο account μετα;

 

Επισης μπορω να παιξω online χωρις να τερματισω το story;

 

Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ερωτησουλα σε εσας παιδια που βλεπω ειστε ψαγμενοι με το gta v online,

Για να παιξω online πρεπει να φτιαξω steam account και να αγορασω το παιχνιδι μεσα απο εκει; Η πρεπει να το παρω αυθεντικο εγκατασταση και φτιαχνω καποιο account μετα;

 

Επισης μπορω να παιξω online χωρις να τερματισω το story;

 

Ευχαριστω

Δεν ειναι υποχρεωτικη η αγορα απο steam, μπορεις και απο αλλο ονλινε store (ψαξε για Online game keys stores)

 

Δεν χρειαζεται τερματισμος του story παρα μονο η 1η αποστολη οπως ξεκιναει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υποθετω οτι φτιαχνω account στο social club επισης;

Ναι, αν δεν το αγορασεις μεσω steam χρειαζεσαι τον client της rockstar για να το κατεβασεις και να συνδεθεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο online υπαρχουν πολλοι servers και διαλλεγεις που θα παιξεις εσυ;

όχι.

Είναι συγκεκριμένοι και δεν επιλέγεις εσύ.

Αν θες να παίξεις με φιλους απλά τους καλείς/σε καλούν στο session που βρισκεσαι/βρίσκονται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο online υπαρχουν πολλοι servers και διαλλεγεις που θα παιξεις εσυ;

Οχι, μπαινεις σε εναν συγκεκριμενο και μετα μπορεις να αλλαξεις μεχρι να βρεις κοσμο. Αν δεν βρεις με την 1η, σιγουρα θα βρεις στα 2 επομενα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επαιξα εχθες λιγο με παρεα το νεο dlc. Μαλλον δεν συμφερει οικονομικα για κανεναν. Οι συμπαικτες πληρωνονται πολυ λιγο σε σχεση με αυτα που πουλας, το κερδος ειναι μικρο για τον CEO για τον χρονο που αφιερωνει και τα χρηματα που εχει ηδη ξοδεψει

 

Καπου διαβασα οτι η rockstar εβγαλε update για να πληρωνονται οι associates παραπανω αλλα δεν επιβεβαιωνεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικα ναι, ξοδεψα γυρω στα 8-9 mil για την ολη ιστορια, και μεχρι στιγμης η αξια στις 2 αποθηκες ειναι στα 800k και εχω πληρωσει ενα 200αρι για να αγορασω το εμπορευμα. Γενικα ειναι χασιμο χρονου, ειδικα αν εισαι μονος και τυχει το special cargo που πρεπει να παρεις ενα κουτι την φορα πισω στην αποθηκη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξέρω αν το χουμε πει,είναι σχετικά παλιό νέο:

 

GTA Online won't last forever because Rockstar needs to think about the future

 

hackers στα παιχνίδια της R μέχρι να σβήσει ο ήλιος..

Παιχνίδια με ημερομηνία λήξης αγοράζουμε..

(ναι οκ,δεν είναι fifa για να κλείνουν τα online features..και αυτό γίνεται και μετά από καιρό..)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...