Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [GTA 5][PC]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

έχω περάσει ατσαλάκωτος απο όλες τις περιόδους που έπεφταν ban και το μόνο που έχω κάνει είναι να παίρνω χρήματα.

Δεν μου έχει αφαιρεθεί το παραμικρό,ούτε έχω βάλει καποιο Mod ποτέ όμως.

αν θυμάμαι καλά πήγες να ανεβάσεις lvl.

 

θα μπεις να βγαλουμε κανενα ψιλο απο ceo; :D  να δοκιμάσω να φτιάξω solo session και να καλέσω κόσμο(θα δω πως γινεται δεν το έχω επιχειρήσει)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομιζω δε μπορουμε να παιξουμε σε invite only ως vip organization...αυτο ειναι το μεγαλο φαουλ της ροκσταρ

Ειναι μονο για public sessions

Αν θες σε βαζω εγω στην οργανωση μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωπα δηλαδη για να μπεις σε ceo πρεπει οπωδηποτε να πληρωσεις 4-5 εκατομυρια? wtf?

 

Μιας και τα εχετε πιο καλο παιδι θα μου δωσει κανα εκατομυριο γιατι εχω ξεμεινει ασχημα! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομιζω δε μπορουμε να παιξουμε σε invite only ως vip organization...αυτο ειναι το μεγαλο φαουλ της ροκσταρ

Ειναι μονο για public sessions

Αν θες σε βαζω εγω στην οργανωση μου.

φακ όντως μόλις το δοκίμασα.

Επίσης δεν κατάλαβα κάτι,ξεκίνησα οργανισμό κλπ το πρωί μετέφερα ενα εμπορευμα κλπ ολα αψογα.

Μου λεει τώρα οτι CEO expired,press E to renew.

ΤΙ παιχτηκε;

 

BTW katakouzinos στο GTAV

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

BTW Εχω κολλησει σε K/D στο 2.5 εδω και αρκετο καιρο και δεν μπορω να το ανεβασω τελευταια και αλλο. Εκνευριζομαι απο τους χακερς. Τουλαχιστον να μπουμε τωρα να το ευχαριστηθουμε οσο ακομα τα "free" hacks δεν ειναι Up-to-date.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπαρχουν free hacks που να δουλευουν για πολυ. Η rockstar τα εντοπιζει πανευκολα...αυτα που δεν εντοπιζοντε εχουν custom hook και οσο να ναι ειναι αρκετα ασφαλη οχι εντελως αλλα αρκετα. Εγω προσωπικα ειχα φαει μπαν απο το jordans προσπαθοντας να βαλω μερικα λεφτα μετα απο 6 ωρες τσακ email...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νταξ καλά,μαλακίες.

Αν δεν έχεις ομάδα υποστήριξης τον ηπιες.

Μεταφέρω 2 κιβώτια με αεροπλάνο,προσγειώνομαι, μου την πέφτουν 15 άτομα.

Ευτυχώς κάλεσα kuruma Και τους εφαγα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Γνωρίζει κανείς αν υπάρχει κάποιος τρόπος να πετάξω ή να πουλησω τα όπλα που έχω στο inventory? Έκανα τη χαζομαρα να αγοράσω σχεδον τα παντα και έχω τόσα πολλά όπλα πάνω μου που συχνά μπερδευομε και κάνω μία ώρα να βρω πιο όπλο θα πάρω στη κάθε κατηγορία maxhine guns, sniper κτλπ, θέλω απλά να έχω ένα όπλο που θα διαλεξω σε κάθε κατηγορία, δεν έχει νόημα πιστεύω να κουβαλάς τόσα όπλα πάνω σου και να χάνεις τη μπαλα

Επεξ/σία από giorgosmcmc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην κανετε ceo missions σε lobbies με κοσμο. Δεν ξερω αν εχετε κι εσεις το ιδιο προβλημα με εμενα αλλα επειδη το εχουν πολλοι το αναφερω : Σε καποια φαση οταν εισαι σε ενα λομπι φευγουν ολοι και μενεις μονος σου (στην πραγματικοτητα φευγεις εσυ. Ειναι ενα NAT - port forwrad προβλημα). Τοτε ειναι η στιγμη να κανεις τις δουλειες :) Χτες εβγαλα μισο μυριο σε μια ωρα και κατι με αυτον τον τροπο σε αδειο λομπι. Μετα απο λιγο μπηκαν δυο αλλα συννενοηθηκαμε και ο καθενας κοιταξε τη δουλεια του :)

 

Αν απο την αλλη θελετε καθαρα διασκεδαση οκ παιξτε παντου. Εγω που δεν εχω παρει ουτε ευρω απο μοντερς και τη βρισκω να δυσκολευομαι να παρω κατι που θελω (πχ το Osiris) δυσκολα θα κοιταξω καθαρα τη διασκεδαση. Απο την αλλη βρισκω και τις αποστολες των μεταφορων διασκεδαστικες, αν εξαιρεσω το σαπιοκαραβο. 

 

Οι modders απο προχτες παντως εχουν εξαφανιστει. Δεν εχω πετυχει ουτε εναν κι εχω παιξει πολλες ωρες. Αν βεβαια ξαναγυρισουν (που θα ξαναγυρισουν) τοτε το φοβερο αυτο DLC ακυρωνεται 100%. Κανεις δεν θα ρισκαρει να κανει πωληση οταν ξερει οτι μπορει ανα πασα στιγμη να ανατιναχτει απο modder.

 

Οσο για το DLC, τρομερη προσθηκη. Και εχει αλλαξει και εντελως τη φιλοσοφια σε αρκετα lobbies (αν και ακομα δεν παιρνω ρισκο να παιξω κι εγω μπαλα). Ετυχα σε ενα οπου οι CEO εκαναν τις δουλειες τους και οποιος εμπαινε με jet συνεργαζοντουσαν ολοι μαζι και τον ξετιναζαν. Οπως πανω κατω γινεται και στον πραγματικο υποκοσμο δλδ, οκ με καποιες μικρες εξαιρεσεις :P

 

υγ. Buzzard. Πιο χρησιμο απο ποτε.

 

υγ2. Συντομα ερχονται και αυτα τα τρια αυτοκινητα. Υπαρχουν ηδη στο DLC αλλα ειναι κλειδωμενα.

 

https://www.youtube.com/watch?v=63RoLn5Y7Cg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά σε κάποια φάση πριν λίγο ενώ έπαιζα είχα artifacts σε μία παραλία κοίταζα κάτω και πιξελιαζε λέτε να είναι θέμα drivers ή το update? Δε μου το έχει κάνει ποτέ στο gta όσο καιρό παιζω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...