Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [GTA 5][PC]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εμενα μ ειπαν να κανω verify game fils θα το κανω αυριο. Πραγματικα οτι χειροτερο η rockstar μετα απο ενα update να εχουμε τοσα προβληματα.

 

Πολλές φορές δεν φτιάχνει με verify. Αν δεν σου δουλέψει, ρίξε μια ματιά στο thread ολο που σου πόσταρα το λινκ, και στην εν λόγω λύση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Όταν κάνω recording που στο καλό.μ πορω να δω τα βίντεο.που έχω βγάλει? Επίσης μπορώ με κάποιο τρόπο να κάνω live streaming στο youtube? Όσο και να γκουγκλαρα δε βρήκα τίποτα :/

Επεξ/σία από giorgosmcmc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα μ*****α, μου είχαν στείλει καμία δεκαρια προσκλήσεις vip για CEO και τις απεριψα :( μπορει κάποιος να του πω το username μου να μου στείλει πρόσκληση αν ειναι σε CEO?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεις να γινεις ο ιδιος ceo αν εχεις μερικα μυρια...βεβαια εμενα δε μ αρεσε. Ειναι ωραιο οταν κανεις τις μεταφορες πακετων αλλα μεγαλη ξενερα να ερχετε ο αλλος ο μοντερ και να σε ανατιναζει απο το πουθενα περνοντας το πακετο σου αρα και τα λεφτα σου...σημερα εχασα 200000 με αυτο τον τροπο ... Θα επρεπε να μπορουμε να παιζουμε και σε invite only session αλλα η rockstar θελει να σκοτωνομαστε για λιγα ψιχουλα...   :unsure:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προσωπικά πάντως έχασα κοντά 4Μ και ξεκίνησα να κάνω τις μεταφορές.

Στην πρώτη με 1 crate έβγαλα 10Κ για πλάκα σε 10 λεπτά.

βέβαια ειχα μπει σε αδειο server με αλλα 4 άτομα αν θυμάμαι καλά και δεν ασχολήθηκαν καν μαζί μου,πέρασα απο δίπλα τους ανενόχλητος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεις να μου πεις πως και απο που βγαζεις τοσα λεφτα?? Εγω δεν εχω ουτε 500.000 τωρα :"(

αμα σου πω θα κλάψεις.

Αρχικά ξεκίνησα με τα χρήματα που έδινε η πρώτη εκδοση του παιχνιδιού(500Κ)και στον επόμενο καιρό έπεσα πάνω σε hackers και πήρα συνολικά 25Μ.

έχω μείνει με 11,5 πλέον.

μακάρι να μπορούσα να κάνω τις ληστείες που έχω να βγάλω τίποτα γιατί αδειάζει το κομπόδεμα :lol: :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχαχα σοβαρα μιλας?? κι εγω ακριβως το ιδιο φιλε ακριβως ομως! αλλα οχι και 25M ενταξει θα εκανα παρτυ! τωρα να σου πω και να πεσω σε χακερ λιγο δυσκολο να κατσω να παρω τα λεφτα που θα μοιρασει, ειναι λιγο επιφοβο για ''μπανακι'' γιατι ηδη επεστρεψα μετα απο 10ημερο ban και η rockstar μπορει να ειναι ζαμαν φου αλλα εχω ακουσει ουκ ολιγες φορες για ατομα που εχουν φαει ''μπανακι'' επειδη απλα εχουν παρει λεφτα απο χακερ!

 

Και για σενα ειναι λιγο επιφοβο που εχεις τοσα απο χακερ γιατι ανα καιρους γινοντε money & rp correction απ τη rockstar τρεχουνε script δηλαδη και ελεγχοντε τα παντα οποτε οποιος εχει λεφτα απο χακερ και μονταρισμενο rp τον εφαγε :P

 

edit: εγω τωρα θα παιξω αν θες μπες να σου κανω invite να κανουμε κανα φιναλε εχει πολλα φραγκα το εχω προχωρησει πολυ με τα heist :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...