Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [GTA 5][PC]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Απλα αλλαζε μεχρι να βρεις ατομα, ή με quick job σε βαζει σε καποιο Mission

 

Εχεις ενα dunce καπελο πανω σου μηπως?

Τι να έχω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

εγω παλι οποτε μπαινω (σιγουρα δυο φορες τη μερα) με βαζει σε γεματα λομπι

 

ισως να παιζει ρολο οτι εχω καμια 50αρια φιλους απο αγωνες και με βαζει με οποιον βρισκει online.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σήμερα σε κάποια φάση που έπαιζα ήρθαν δύο χάκερ και μου έδωσαν 3 εκατομύρια με το που ξεκίνησα σε sesion τον έναν τον έκανα και friend και σε κάποια φάση του ζήτησα να μου δώσει και άλλα, όπου και αν πηγενα έριχναν λεφτά πάνω μου, μετά όμως διάβασα ή rockstar έχει ρίξει πολλά.b an σε τέτοιες περιπτωσεις και ας μην φταίει εκείνος που θα λάβει τα χρήματα απ τον χακερ, υπάρχει περίπτωση να φάω ban και αν ναι για ποσο καιρό? :/

 

Πάντως τους έχω μπλοκάρει και τους δύο μέσω του social club

Επεξ/σία από giorgosmcmc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα σε κάποια φάση που έπαιζα ήρθαν δύο χάκερ και μου έδωσαν 3 εκατομύρια με το που ξεκίνησα σε sesion τον έναν τον έκανα και friend και σε κάποια φάση του ζήτησα να μου δώσει και άλλα, όπου και αν πηγενα έριχναν λεφτά πάνω μου, μετά όμως διάβασα ή rockstar έχει ρίξει πολλά.b an σε τέτοιες περιπτωσεις και ας μην φταίει εκείνος που θα λάβει τα χρήματα απ τον χακερ, υπάρχει περίπτωση να φάω ban και αν ναι για ποσο καιρό? :/

 

Πάντως τους έχω μπλοκάρει και τους δύο μέσω του social club

 

Rockstar ειναι αυτη. Λογικα δεν θα παθεις κατι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα σε κάποια φάση που έπαιζα ήρθαν δύο χάκερ και μου έδωσαν 3 εκατομύρια με το που ξεκίνησα σε sesion τον έναν τον έκανα και friend και σε κάποια φάση του ζήτησα να μου δώσει και άλλα, όπου και αν πηγενα έριχναν λεφτά πάνω μου, μετά όμως διάβασα ή rockstar έχει ρίξει πολλά.b an σε τέτοιες περιπτωσεις και ας μην φταίει εκείνος που θα λάβει τα χρήματα απ τον χακερ, υπάρχει περίπτωση να φάω ban και αν ναι για ποσο καιρό? :/

 

Πάντως τους έχω μπλοκάρει και τους δύο μέσω του social club

να ειδοποιείς αλλη φορά να μπαίνουμε και μεις γιατι έχω ξεμείνει,μόνο 15Μ έχω ΧΑΧΑΧΑΧΑ

 

Δεν θα πάθεις κάτι,εχω μαζέψει συνολικά κοντά στα 30Μ και εχω χαλάσει τα μισά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά νιώθω τόσο λίγος μπροστά σας που δεν μπορώ καν να μπω.. Έκανα διαγραφή στον αρχικό μου χαρακτήρα και όταν πάω να δημιουργήσω καινούργιο ΜΉΠΩΣ και φτιαχτεί το θέμα με τα lobbies και το παιχνίδι crashαρει στο character creation. Ότι να ναι για ακόμα μία φορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα σε κάποια φάση που έπαιζα ήρθαν δύο χάκερ και μου έδωσαν 3 εκατομύρια με το που ξεκίνησα σε sesion τον έναν τον έκανα και friend και σε κάποια φάση του ζήτησα να μου δώσει και άλλα, όπου και αν πηγενα έριχναν λεφτά πάνω μου, μετά όμως διάβασα ή rockstar έχει ρίξει πολλά.b an σε τέτοιες περιπτωσεις και ας μην φταίει εκείνος που θα λάβει τα χρήματα απ τον χακερ, υπάρχει περίπτωση να φάω ban και αν ναι για ποσο καιρό? :/

 

Πάντως τους έχω μπλοκάρει και τους δύο μέσω του social club

 αμα τα ξοδεψεις ρισκαρεις. Απ'οτι εχω καταλαβει 50-50 ειναι η φαση.

 

loufas δεν πρεπει να παιζει ρολο ο χαρακτηρας.

 

Δες κι αυτα εδω. Κατω κατω ειναι για PC

 

https://support.rockstargames.com/hc/en-us/articles/200525767-GTA-Online-Connection-Troubleshooting

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω στείλει τόσα μηνύματα στην εταιρεία βαρέθηκα να παίρνω απαντήσεις από ένα ρομπότ που μου ζητάει να του πω ΝΑΤ types και μπαρούφες. Πάντα είχα τέτοια ταχύτητα και ποτέ δεν είχα πρόβλημα με κανένα online game, προφανώς και το πρόβλημα έρχεται από την ίδια την εταιρεία!

 

 

Κάνω clean install προς το παρόν ξανά το παιχνίδι..Έχει περάσει μία ώρα και έχω ακόμα το disk 1 μέσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να ειδοποιείς αλλη φορά να μπαίνουμε και μεις γιατι έχω ξεμείνει,μόνο 15Μ έχω ΧΑΧΑΧΑΧΑ

 

 

Δεν θα πάθεις κάτι,εχω μαζέψει συνολικά κοντά στα 30Μ και εχω χαλάσει τα μισά.

 

Πείτε το ρε παιδιά να τους ξεμπλοκαρω τότε τον είχα κρατήσει και φίλο κάθε μέρα από 2M να μου εδινε θα είχα αγοράσει όλη τη πόλη χαχα

 

Εδώ πέφτει στα 58-60fps με την 390 σε 1080p με όλα ultra και χωρίς τα advance graphics, αν του βάλεις και τοσο τουμπανο mod θα τρέχει 10fps στανταρακι
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με gtx 970 και καμιά φορά κλείδωνε στα 30 fps.. Αν η εταιρεία έδειχνε έστω λίγο ενδιαφέρον στο τεχνικό κομμάτι τότε το παιχνίδι θα ήταν ακόμα πιο μπροστά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκέψου πως ή Video ram γεμίζει μέχρι τα 3 και κάτι και δε τα έχω όλα φουλ, αν δηλαδή παίξει κάποιος με 2gb vram που θα πάει στα medium ή στα low? Μου αρέσει που σε κάποια review έλεγαν πως το gta v παιζει και σε παλιότερες κάρτες και οχι μόνο αυτό και στις ελάχιστες απαιτήσεις εκλεγα μολης είδα τη πρότεινε σε σχέση με το τι ισχύει, εντάξει αν εννοούμε να το τρεχουμε και σε παλιότερες κάρτες με όλα στο low τότε πάω πάσο αν και με όλα στο low απ την έκδοση του xbox360/ps3 είναι έτη φωτός μπροστά, τώρα σε ps4 δεν έχω παίξει εκεί παίζει να τρέχει καλύτερα από το pc και με καλό MSAA κτλπ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προς τους παίδες που έχουν πρόβλημα που δε μπορούν να μπουν με άλλους..κοινώς online.

ΠΟΡΤΕΣ(ports) έχετε ανοιχτές;αν όχι κάντε DMZ να τελειώνετε μια ώρα αρχύτερα.

nat έχετε στο μόντεμ σας;αν όχι ανοίξτε το.!

κλείστε και το UpNP αν θέλετε

 

μη τρελαινόμαστε..

και επίσης να γράφουμε σωστά για να καταλαβαινόμαστε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...