Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [GTA 5][PC]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δηλαδή δε χρειαζετε να κάνω καν ενεργοποίηση προϊόντος στο steam? Νόμιζα πως είναι υποχρεωτικό για να παιζω online

Δεν το αγορασες το παιχνιδι απο το steam λεμε αρα δεν εχει καμια σχεση με αυτο. Δεν ειναι οπως τα αλλα παιχνιδια που παιρνεις τον κωδικο και τον βαζεις στο steam. Στο λεει και πισω στο κουτι οτι θες Rockstar Social Club για να παιξεις Online.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ρε παιδια εφαγα κανα μισαωρο να εγκαταστησω τα 7 dvd και τωρα μου κατεβαζει αλλα 8 gb απ το social club, καλα 7 dvd ηταν αυτα ζηταει και εξτρα download? Δηλαδη καθε φορα που κανω format το pc θα πρεπει να περιμενω να κατεβασει και 8 gb επιπλεον? Η συνδεση μου δεν πιανει ουτε 20kbps σε 1 χρονο θα εχει κατεβει γι αυτο ρωταω :(

Επεξ/σία από giorgosmcmc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια εφαγα κανα μισαωρο να εγκαταστησω τα 7 dvd και τωρα μου κατεβαζει αλλα 8 gb απ το social club, καλα 7 dvd ηταν αυτα ζηταει και εξτρα download? Δηλαδη καθε φορα που κανω format το pc θα πρεπει να περιμενω να κατεβασει και 8 gb επιπλεον? Η συνδεση μου δεν πιανει ουτε 20kbps σε 1 χρονο θα εχει κατεβει γι αυτο ρωταω :(

Και στην κονσολα να το ειχες παρει(γενικα)εχουν και εκει updates που κανουν και δεν ειναι μικρα. Οσο για την συνδεση που λες ετσι οπως τα λες ουτε καν δικο σου internet δεν πρεπει να εχεις. Get better internet αγαπητε αν ισχυουν αυτα που λες. Για ανεβασε βασικα εικονα απο Speedtest γιατι το νουμερο που αναφερεις ειναι υπερβολικα μικρο(σχεδον δεν εχεις internet με τετοιο νουμερο).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι παιδιά παρεξηγηση εκείνη την ώρα είχε σκαλωσει το ίντερνετ γενικά 24αρα έχω μετά έστρωσε κατέβασα με 500-600 αλλα είναι μέρες που δε κατεβαζω ούτε με 30 δε ξέρω τι παθαίνει ίσως φταίει ο πάροχος.

 

Κάτι άλλο μολης πέρασα το game μετά από 65 ολόκληρα Gb δέσμευσης χώρου είναι έτοιμο έβαλα λίγο τη πρώτη αποστολή και έτρεχε παρά πολύ καλά και με πεντακάθαρα γραφικα αλλά ήθελα να ρωτησω γιατί στην αρχική οθόνη πριν επιλέξεις online ή story στο μενού όταν κουνας το ποντίκι πάει αργα? Οχι στις ρυθμησεις που πατάς escape στο πρώτο μενου που βλέπεις οταν βάζεις το game, στο In game πάντως τρέχει σφαίρα δεν έχει lag, μήπως είναι bug αυτο γίνετε και σε εσάς?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικα 500-600 και παλι λιγα ειναι.Ισως φταιει και το modem ή wifi stick που χρησιμοποιεις. Και σε μενα οταν πρωτο εβαλα το παιχνιδι ειχε αυτο με το ποντικι που λες παντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά δε με πειράζει ούτος ή άλλος συνδεω controller και κάνω τη δουλειά μου ;) Απλά στην.αρχη ψαρωσα και νόμιζα πως θα κολαει και το game :P

 

Να σου πω την αλήθεια θα ανοίξω σε κάποιο άλλο τοπικ το θέμα με τη σύνδεση μου, έχω 24αρα από wind και κατεβαζω με 600 kbps το έχω δει και 800 σπάνια δε πιάνω παραπανω έδω στα βουνά που μένω, Πετρούπολη ψηλά αν ξέρεις από ΟΤΕ μου έχουν πει να λες καλά που έχεις και ίντερνετ εκεί πάνω :'(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά δε με πειράζει ούτος ή άλλος συνδεω controller και κάνω τη δουλειά μου ;) Απλά στην.αρχη ψαρωσα και νόμιζα πως θα κολαει και το game :P

 

Να σου πω την αλήθεια θα ανοίξω σε κάποιο άλλο τοπικ το θέμα με τη σύνδεση μου, έχω 24αρα από wind και κατεβαζω με 600 kbps το έχω δει και 800 σπάνια δε πιάνω παραπανω έδω στα βουνά που μένω, Πετρούπολη ψηλά αν ξέρεις από ΟΤΕ μου έχουν πει να λες καλά που έχεις και ίντερνετ εκεί πάνω :'(

Παιζει ενα ενδεχομενο να μην πιανεις οντως παραπανω λογω γραμμης αλλα παιζει και ενδεχομενο να πιανεις λιγοτερο λογω modem/router ή λογω usb stick(δεν ξερω με ποιο απο τα δυο συνδεεσαι στο internet).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδιά δε ξερω τι συμβαίνει αλλά όλα στα ultra με απενεργοποιημένα τα "advance graphics" βλέπω μέχρι και 150 fps στο fraps, όταν ενεργοποιώ ήτε το MSAA ητε το vsync πέφτουν σε τραγικό βαθμό τα fps! Με MSAA 2x στα 50-60 και με vsync πεφτω στα 20fps!!! Γιατί έτσι?

 

Επίσης στο.μενου γιατί μου λέει Video ram έως 8gb εφόσον ή ram μου είναι 16gb?

post-391493-0-50601600-1463826031_thumb.jpg

Επεξ/σία από giorgosmcmc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχάς εγώ να σταθώ στην εγκατάσταση που σου πήρε μισή ώρα..Εμένα σε HDD με 7200 στροφές μου πήρε πάνω από 2 ώρες.. Δεύτερον και εμένα μου κατέβασε 8gb patch στην αρχή πιθανότατα είναι κάποιο έξτρα περιεχόμενο που δεν το είχανε στα cd. Τρίτον έχω ''24άρα'' cyta και πιάνω >3.5 download και 0.5 upload..Και στο online με βάζει σε άδειους servers και η εταιρεία μου λέει φτιάξει το ίντερνετ σου.. Κάτι τέτοιο δεν ισχύει μιας και πολλοί φίλοι μου μπαίνουν online κανονικά και με μικρότερες ταχύτητες..

 

Το θέμα Internet στην Ελλάδα είναι δυστυχώς τραγικό μένω Νέα Ιωνία και στην περιοχή πάνω από 10 δεν πάει κανένας.. Συγκεκριμένα μένω κάτω από το ΟΑΚΑ, κοντά δηλαδή στο κτήριο του ΟΤΕ σχετικά. Και παλαιότερα που είχα ΟΤΕ πάλι την ίδια ταχύτητα είχα. Φίλος μου κοντά στο σταθμό ΗΣΑΠ του Ηρακλείου έχει ενώσει 2 γραμμές σπίτι του (ΟΤΕ και WIND) για να πιάνει 4άρα..

 

Ένας τεχνικός που είχε έρθει τα Χριστούγεννα μου είχε πει ότι κάτω στον 1ο πιάνουν διπλάσια ταχύτητα από εσάς που είστε στον 5ο. Θέλει τεχνικό και ηλεκτρολόγο ταυτόχρονα σπίτι μου να ελέγξουν γραμμές, καλώδια κλπ..

 

Να καλέσω κάποιον τεχνικό και κάποιον ηλεκτρολόγο ΜΗΠΩΣ και βελτιωθεί η κατάσταση ή να περιμένω το ρημάδovdsl....? Και vdsl να βάλω 30άρα άμα πιάνω κοντά στα 20 χαρούμενος θα είμαι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχάς εγώ να σταθώ στην εγκατάσταση που σου πήρε μισή ώρα..Εμένα σε HDD με 7200 στροφές μου πήρε πάνω από 2 ώρες.. Δεύτερον και εμένα μου κατέβασε 8gb patch στην αρχή πιθανότατα είναι κάποιο έξτρα περιεχόμενο που δεν το είχανε στα cd. Τρίτον έχω ''24άρα'' cyta και πιάνω >3.5 download και 0.5 upload..Και στο online με βάζει σε άδειους servers και η εταιρεία μου λέει φτιάξει το ίντερνετ σου.. Κάτι τέτοιο δεν ισχύει μιας και πολλοί φίλοι μου μπαίνουν online κανονικά και με μικρότερες ταχύτητες..

 

Το θέμα Internet στην Ελλάδα είναι δυστυχώς τραγικό μένω Νέα Ιωνία και στην περιοχή πάνω από 10 δεν πάει κανένας.. Συγκεκριμένα μένω κάτω από το ΟΑΚΑ, κοντά δηλαδή στο κτήριο του ΟΤΕ σχετικά. Και παλαιότερα που είχα ΟΤΕ πάλι την ίδια ταχύτητα είχα. Φίλος μου κοντά στο σταθμό ΗΣΑΠ του Ηρακλείου έχει ενώσει 2 γραμμές σπίτι του (ΟΤΕ και WIND) για να πιάνει 4άρα..

 

Ένας τεχνικός που είχε έρθει τα Χριστούγεννα μου είχε πει ότι κάτω στον 1ο πιάνουν διπλάσια ταχύτητα από εσάς που είστε στον 5ο. Θέλει τεχνικό και ηλεκτρολόγο ταυτόχρονα σπίτι μου να ελέγξουν γραμμές, καλώδια κλπ..

 

Να καλέσω κάποιον τεχνικό και κάποιον ηλεκτρολόγο ΜΗΠΩΣ και βελτιωθεί η κατάσταση ή να περιμένω το ρημάδovdsl....? Και vdsl να βάλω 30άρα άμα πιάνω κοντά στα 20 χαρούμενος θα είμαι..

 

ποιός έχει adsl2+ 24αρά και την πιάνει στο φουλ?

και cyta?

και κατεβάζει και με 3.5mb/s?

:shock:

 

κάτσε μισό λίγο γιατί θα τρελαθούμε..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Επίσης στο.μενου γιατί μου λέει Video ram έως 8gb εφόσον ή ram μου είναι 16gb?

16 ειναι η ραμ του συστήματος, 8 της κάρτας γραφικών.

 

τα dvd περιέχουν την αρχική έκδοση του παιχνιδιού,απο τότε μέχρι σήμερα έχουν βγει ενημερώσεις.

Ειναι αδύνατον να ξαναστέλνουν πισω τα dvd και να παράγουν αλλα με την τελευταια εκδοση σου λεει θα τα κατεβάσεις.

 

Αν ειναι να κάνεις φορμάτ,κοπιάρεις το παιχνίδι σε δευτερο δίσκο και το επαναφέρεις μετά.

Αν θυμάμαι καλά κάποιες σελίδες πριν έχω γράψει μίνι οδηγό για την ολη διαδικασία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι δεν κατάλαβες αδερφέ.. Σαν ταχύτητα είναι 3.5mbit.. Download speed είμαι max 400kbs. Η CYTA μου είπε πως θα πιάνω 12 στην περιοχή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως γίνετε να διάλεξω δωμάτιο? Μόνο new session μέχρι στιγμής μπαίνω αλλά δεν έχει πολλά άτομα, δεν γινετε να διάλεξω ένα δωματιο και να παίζω μόνο εκεί?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως γίνετε να διάλεξω δωμάτιο? Μόνο new session μέχρι στιγμής μπαίνω αλλά δεν έχει πολλά άτομα, δεν γινετε να διάλεξω ένα δωματιο και να παίζω μόνο εκεί?

Εγώ μπαίνω σε session μόνος μου............ Και δεν μπορώ να κάνω invite κανέναν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως γίνετε να διάλεξω δωμάτιο? Μόνο new session μέχρι στιγμής μπαίνω αλλά δεν έχει πολλά άτομα, δεν γινετε να διάλεξω ένα δωματιο και να παίζω μόνο εκεί?

Απλα αλλαζε μεχρι να βρεις ατομα, ή με quick job σε βαζει σε καποιο Mission

 

Εγώ μπαίνω σε session μόνος μου............ Και δεν μπορώ να κάνω invite κανέναν.

Εχεις ενα dunce καπελο πανω σου μηπως?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...