Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [GTA 5][PC]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

επειδη ειμαι αρχαριος με το online που θα μαθω τα βασικα δηλαδη πως να βγαζω λεφτα τι αποστολες να κανω πως να μπαινω σε crew κλπ. υπαρχει καποιο tutorial για τους noobs σαν εμενα?  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες καλησπερα το εβαλα σημερα ειμαι level 10 στο online μπορω να μπω σε καποιο απο τα crew που εχετε εδω? ειναι δυσκολο να κανω αποστολες με αλλους δε με δεχοντε εππειδη ειμαι μικρο level αυτο ειναι το nick μου spirosRM91 αν θελετε προτεινετε καποιο crew να μπω... ευχαριχτω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες καλησπερα το εβαλα σημερα ειμαι level 10 στο online μπορω να μπω σε καποιο απο τα crew που εχετε εδω? ειναι δυσκολο να κανω αποστολες με αλλους δε με δεχοντε εππειδη ειμαι μικρο level αυτο ειναι το nick μου spirosRM91 αν θελετε προτεινετε καποιο crew να μπω... ευχαριχτω

 

Σπυρο και σε οποιον νεο στο online που χρειαζεται βοηθεια, στειλτε friend request και βοηθαω οσο μπορω.

Το crew δυστυχως δεν ειναι πολυ ενεργο. Κυριως με τυχαιους παιζω και οσους εχω στο friend list που ειναι στην πλειοψηφια ξενοι.

Μην κολλατε στη καταγωγη, αν πετυχετε αξιολογους παιχτες στειλτε friend request. Και να αρνηθουν δεν εγινε τιποτα.

 

Υ.γ. javaneze και στο rockstar club.

 

 

@BigBOSS so true .... :/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε παίδες έχω να μπω μήνες (τραβιόμουνα με άλλα games) κι είπα να ξαναμπώ, παίζει να κάνουμε καμιά (όπως παλιά) βραδυνή εξόρμιση ? Αν είναι βάλτε φωνή

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω ένα θέμα με την εγκατάσταση του παιχνιδιού μου βγάζει το εξής μήνυμα : ''game executable path not found''  έχω ψάξει στο internet αλλά δεν κατάφερα να κάνω κάτι επίσης έκανα εγκατάσταση το παιχνίδι από την αρχή χωρίς αποτέλεσμα . Να τονίσω το παιχνίδι έπαιζε κανονικά πριν κάνω αναβάθμιση. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω ένα θέμα με την εγκατάσταση του παιχνιδιού μου βγάζει το εξής μήνυμα : ''game executable path not found''  έχω ψάξει στο internet αλλά δεν κατάφερα να κάνω κάτι επίσης έκανα εγκατάσταση το παιχνίδι από την αρχή χωρίς αποτέλεσμα . Να τονίσω το παιχνίδι έπαιζε κανονικά πριν κάνω αναβάθμιση. 

για δοκιμασε μεσα απο την registry να αλλαξεις το ακολουθο 

 

 

ανοιξε το ''run'' γραψε ''regedit'' και πηγαινε

 

 

HKEY_LOCAL_MACHINE - SOFTWARE - WOW6432Node - Rocstar Games - Grand Theft Auto V και αλλαξε στο ''installFolder'' την παραμετρο και βαλε την θεση του παιχνιδιου στον σκληρο δισκο, το ειχα παθει και εγω και με αυτο δουλεψε, ελπιζω να βοηθησα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για δοκιμασε μεσα απο την registry να αλλαξεις το ακολουθο 

 

 

ανοιξε το ''run'' γραψε ''regedit'' και πηγαινε

 

 

HKEY_LOCAL_MACHINE - SOFTWARE - WOW6432Node - Rocstar Games - Grand Theft Auto V και αλλαξε στο ''installFolder'' την παραμετρο και βαλε την θεση του παιχνιδιου στον σκληρο δισκο, το ειχα παθει και εγω και με αυτο δουλεψε, ελπιζω να βοηθησα

Ακολούθησα την διαδικασία αλλά η παράμετρος που λες είναι στο δίσκο όπου έκανα την εγκατάσταση το παιχνίδι 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια ενδιαφερομαι να αγορασω το GTA V και θα ηθελα να δω αν μπορει το pc μου να το σηκωσει λοιπον τα spec μου ειναι : Mob Asus H81M-Plus ,Intel Core i5 4460 @3.2Ghz ,GPU Nvidia Geforce GTX 650 ,8GB ram (7.94 ωφελιμα) ,SSD 120GB HyperX (διαθετω και 1TB HDD γνωριζω οτι θα χρεαιστω περιπου 60GB) ,οθονη full HD Samsung T27D590EW

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια ενδιαφερομαι να αγορασω το GTA V και θα ηθελα να δω αν μπορει το pc μου να το σηκωσει λοιπον τα spec μου ειναι : Mob Asus H81M-Plus ,Intel Core i5 4460 @3.2Ghz ,GPU Nvidia Geforce GTX 650 ,8GB ram (7.94 ωφελιμα) ,SSD 120GB HyperX (διαθετω και 1TB HDD γνωριζω οτι θα χρεαιστω περιπου 60GB) ,οθονη full HD Samsung T27D590EW

Ναι ανετα σε medium γραφικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

gta v και τιμονιερα

 

παιδια εχω μια τιμονιερα (thrustmaster fgt rumble 3-in-1) , θελω να παιξω με αυτην το gta v και δεν γινεται τιποτα δεν την βλεπει καθολου, ενώ στο dirt3 πχ παιζει κανονικα. ξερει κανεις αν το gta v παιζει με τιμονιερα και απλως δεν βλεπει την συγκεκριμενη? η δεν παιζεται με τιμονιερα αυτό το παιχνιδι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...