Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [GTA 5][PC]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν ειναι rpg για να κανεις κατι διαφορετικο μετα απο χχ λεβελ. Αυτο ειναι το παιχνιδι, freemode (events,vip),missions,heists και single player.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την κουλή ερώτηση να την κάνω εγω τώρα, μπορώ να μεταφέρω τον χρακτήρα μου από PSN Account σε pc Account ? Γιατί έχω 21 εκατομμύρια στο Online και έχω φάει πίκρα τώρα που σταμάτησαν το Support στο ps3 .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια. Πηρα σημερα το gta v τη κασετινα με τα 7 dvd... Εχω μια απορια. Γινετε να το κατεβασω απο το ιντερνετ με καποιο κωδικο που εχει το κουτι αντι να το εγκαταστησω απο τα dvd? Γιατι δεν εχω dvd reader... 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια. Πηρα σημερα το gta v τη κασετινα με τα 7 dvd... Εχω μια απορια. Γινετε να το κατεβασω απο το ιντερνετ με καποιο κωδικο που εχει το κουτι αντι να το εγκαταστησω απο τα dvd? Γιατι δεν εχω dvd reader... 

Πες ποια έκδοση είναι,steam rockstar club κτλ,και καθαρό torrent να βρεις σου κάνει,κάνεις μετά ένα check files από το κανονικό πρόγραμμα και σου αντικαταστατά ότι άλλαξαν οι χακερ.

 

Άργησες πάντως στον χορό.  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπαίνεις εδώ

https://socialclub.rockstargames.com/activate

κανεις λογαριασμό εαν δεν έχεις και ενεργοποιείς το παιχνίδι εαν ζητηθεί-ίσως αυτό που λεει δεξιά use rockstar code να είναι για να κάνεις redeem το παιχνίδι.

επειτα κατεβάζεις τον client και ξεκινάει το κατέβασμα σχεδόν 70γιγα που είναι το παιχνίδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πες ποια έκδοση είναι,steam rockstar club κτλ,και καθαρό torrent να βρεις σου κάνει,κάνεις μετά ένα check files από το κανονικό πρόγραμμα και σου αντικαταστατά ότι άλλαξαν οι χακερ.

 

 

:rolleyes:

epic-failure-thumbnail1.jpg

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...