Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [GTA 5][PC]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

30 παικτες ειναι το ανωτατο σε καθε session, οποτε αν παιζεις με 20 δεν ειναι λιγα ατομα. Αν εισαι σε session με μονο 5 παικτες πατα Find new Session απο το Menu>Online.

Επισης μπορεις να μπεις στο Crew μας ή και σε καποιο αλλο crew.

Ευχαριστώ φίλε. Είχα την ιδέα ότι θα γίνετε χαμός από κόσμο. Θα το χω υπόψην μου για το crew σας όταν θα ασχοληθώ σοβαρά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακομα και με 20 ατομα, αν ασχολουνται με το freemode (jet fights / pvp etc..) ειναι αρκετος κοσμος

 

Μπορεις να μπεις στο crew ασχολεισαι δεν ασχολεισαι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειχα αδεια αυτη την εβδομαδα, απο την δευτερα το εχω λιωσει, πανω απο 12 ωρες την μερα.

Φτου να μην το ματιασω, δεν πετυχα ουτε εναν cheater. Ουτε εναν.

Ουτε ενα spawnαρισμενο boing στην μεση του δρομου.

Ομως δεν εγινε κανενα update απο την ροκσταρ για να πεις δεν δουλευουν τα hacks.

Ξερει κανεις αν και τι παιχτηκε;

 

 

Μπορείτε να βοηθήστε;

Oταν hostαρεις οτιδηποτε θα πατας το κουμπι auto-invite.

Ετσι στελνει invites και σε παικτες απο αλλα sessions και οχι μονο σε αυτους που ειναι στο current session.

Bαλε με αν θες στο friend list σου και παιζουμε παρεα οτι θες. Ειδικα  στα contact missions οι 2 μας αρκουμε.

Επισης μην κολλας στην εθνικοτητα, οποτε πετυχαινεις αξιολογους παικτες να στελνεις friend request ωστε να τους εχεις στο friend list σου και στο auto invite να στελνει στανταρ και ασε αυτους αν ειναι online.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο τροπος που εβαζαν το hack μεσα στο game εντοπιστηκε, και εφαγαν αρκετοι ban, μαζε με εμενα, μεχρι αυριο ή 14 Φεβ (10 μερες ή 1 μηνα ban). Εγω ευτυχως αυριο θα παιζω παλι. Αμα εκανες inject το hack, το παιχνιδι καταλαβαινε οτι κατι παει λαθος με τα αρχεια. Γενικα το gtav σκανναρει συνεχεια τα αρχεια για να δει αν ειναι σωστα. Ετσι νομιζω εντοπιστηκε και την 1η φορα τα χακς (πριν κανα 4μηνο)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια μπορω να το τρέξω αυτό το παιχνιδι;

 

Intel core i5 4460

AMD R7 240 2GB

8GB RAM

1280x1028 resolution οθόνη

 

 

Όποτε... Μπορω;

που πηγες και βρηκες την GPU απορώ,ό,τι πιο κουλό θα μπορούσες να πάρεις.

το πιθανότερο είναι να μπορείς με τέρμα Low γραφικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια μπορω να το τρέξω αυτό το παιχνιδι;

 

Intel core i5 4460

AMD R7 240 2GB

8GB RAM

1280x1028 resolution οθόνη

 

 

Όποτε... Μπορω;

Με το συστημα της υπογραφης μου αλλα με hd 7730 2gb,σε αναληση 1024p παιζοταν ανετα σε μετρια γραφικα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Αναλογως την αναλυση. Αν παιζεις με χαμηλη, τοτε θα εισαι οκ. Αλλιως σε low ολα αν παιζεις και 1080p[/quote

 

Low settings άμα ειμαι 1080;; Μια χαρα τοτε ελπίζω να μπορέσω να το τρέξω ανεξάρτητα το setting.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ειχα αδεια αυτη την εβδομαδα, απο την δευτερα το εχω λιωσει, πανω απο 12 ωρες την μερα.

Φτου να μην το ματιασω, δεν πετυχα ουτε εναν cheater. Ουτε εναν.

Ουτε ενα spawnαρισμενο boing στην μεση του δρομου.

Ομως δεν εγινε κανενα update απο την ροκσταρ για να πεις δεν δουλευουν τα hacks.

Ξερει κανεις αν και τι παιχτηκε;

 

 

Oταν hostαρεις οτιδηποτε θα πατας το κουμπι auto-invite.

Ετσι στελνει invites και σε παικτες απο αλλα sessions και οχι μονο σε αυτους που ειναι στο current session.

Bαλε με αν θες στο friend list σου και παιζουμε παρεα οτι θες. Ειδικα  στα contact missions οι 2 μας αρκουμε.

Επισης μην κολλας στην εθνικοτητα, οποτε πετυχαινεις αξιολογους παικτες να στελνεις friend request ωστε να τους εχεις στο friend list σου και στο auto invite να στελνει στανταρ και ασε αυτους αν ειναι online.

Ευχαρίστως. Πώς σε λένε στο GTA;

 

Παρατήρησα τις τελευταίες μέρες ότι αν πάω να παίξω offline μου βγάζει μήνυμα το rockstar social club ότι απαιτείται να συνδεθώ στο internet. Αν μπω online, αποσυνδεθώ και ξαναμπώ offline με αφήνει να παίξω κανονικά.

Έχετε καμιά πρόταση;

 

Επίσης πώς λέγεται το crew μας για να μπω;

Επεξ/σία από giannis193
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...