Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [GTA 5][PC]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

απορώ γιατί δεν έχει σχολιαστεί ακόμα,μπήκα σήμερα να παίξω και ειναι ολος ο χάρτης ντυμμένος στα λευκά απο τα χιόνια. :P

Hταν και την παραμονη χριστουγενων & ανημερα ;)

Οπως και τωρα την παραμονη πρωτοχρονιας και λογικα και ανημερα.

Ωραια αισθηση στο freemode, εκνευριστικο στα missions κλπ, χαριν αληθοφανειας ο δρομος γλυστραει πολυ και την μερα με ηλιο ειναι πολυ φωτεινα τα παντα σε βαθμο που θες να χαμηλωσεις το brightness.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Hταν και την παραμονη χριστουγενων & ανημερα ;)

Οπως και τωρα την παραμονη πρωτοχρονιας και λογικα και ανημερα.

Ωραια αισθηση στο freemode, εκνευριστικο στα missions κλπ, χαριν αληθοφανειας ο δρομος γλυστραει πολυ και την μερα με ηλιο ειναι πολυ φωτεινα τα παντα σε βαθμο που θες να χαμηλωσεις το brightness.

ναι δεν ειχα μπεί εκείνες τις ημέρες επειδή δεν είχα περασμένο το παιχνίδι(φορματ και καθαρή εγκατάσταση 10αριων 1151).

στον δρόμο δεν με απασχολεί και τόσο μπορώ να πω αλλα στην ερημο κλπ πέρα του οτι δεν βλέπω που ειναι οι λωρίδες και οι δρόμοι,γλυστράει τρομερά.

Αποστολή με ελικόπτερο καναμε με την παρέα και δεν εβλεπες ουτε απεναντι τι είχε για να πετάξεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες παιζει κανεις? Υπαρχει καμμια ομαδα? Παιζω μονος μου και σκυλοβαριεμαι....

Αν θελετε να με κανετε add ειμαι ο GrGamerAmigo!

 

Σε εκανα invite στο crew που εχουμε βγαλει απο εδω, Noob Greek Players το ονομασαν. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μωρε και σε passive mode εχω μπει αλλα μετα απο λιγο βαριεσαι.. δεν ξερω για εσας αλλα πραγματικα εγω σε καθε session που αλλαζω σχεδον..  γινεται ο χαμος.. τις προαλλες με κυνηγουσε ενα UFO.. αλλη φορα με εχουν βαλει μεσα σε τελεφερικ εννοω βρισκομουν παραλια και δεν μπορουσα να κουνηθω.. τρελα πραγματα..

 

btw.. Χρονια πολλα και καλη χρονια!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ειμαι μεσα αυτο το Σ/Κ.

Εγω προσωπικα χρησιμοποιω το hack για να πεταω αλλους χακερς απο το sessions. Βαρεθηκα να αλλαζω συνεχεια με την ελπιδα οτι δεν θα πεσω πανω σε χακερ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπαρχει τετοια ελπιδα στο freemode πια.

Καλη η μαγκια σου, και δεν ειρωνευομαι.

 

Ωστοσο πως διακινδυνεύεις το ban με το να το εχεις εγκατεστημενο; Απλα το ρισκαρεις;

Απο την αλλη πως εισαι καθε φορα σιγουρος ποιος ειναι ο cheater;

Μια φορα με εβαλε ενας και σκοτωσα ολο το lobby 2-3 φορες και πλακωθηκανε να με reportαρουν ολα τα νουμπια που δεν ξερουν οτι ειναι δυνατοτητα του trainer.

Εχει δυνατοτητα το trainer να εισαι immune στο trainer οταν το χρησιμοποιει αλλος διχως να εισαι σε godmode;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπαρχει τετοια ελπιδα στο freemode πια.

Καλη η μαγκια σου, και δεν ειρωνευομαι.

 

Ωστοσο πως διακινδυνεύεις το ban με το να το εχεις εγκατεστημενο; Απλα το ρισκαρεις;

 

Εχει δυνατοτητα το trainer να εισαι immune στο trainer οταν το χρησιμοποιει αλλος διχως να εισαι σε godmode;

Αμα δεν το χρησιμοποιησεις δεν μπορει να καταλαβει καποιος αν το εχεις ή οχι. Δεν τρως ban απλα με το να το εχεις.

Ναι, εχεις την δυνατοτητα να μην μπορουν να σε kickαρουν/freezαρουν κτλ απο αλλους cheaters. 

Οσο για το ποιος ειναι ο cheater απλα τον ψαχνω. Συνηθως θα εχει κατι που δεν κολλαει πανω του, θα πεταει κτλ. Αν ειναι αυτος δοκιμαζω να τον σκοτωσω. Απο τους 20+ που εχω βρει και εχω πεταξει εκτος, μονο 2 περιπτωσεις ειναι λανθασμενες. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, εχεις την δυνατοτητα να μην μπορουν να σε kickαρουν/freezαρουν κτλ απο αλλους cheaters.

Ευχαριστω για την απαντηση, με καλυψες.

Αν εχεις διαθεση ενα πμ με λινκ/οδηγιες/συμβουλες - οτι δεν βαριεσαι εν πασει περιπτωση.

Στο παιχνιδι τι id εχεις να σε βαλω στο friend list;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...