Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [GTA 5][PC]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για μένα πάντως είναι τελική εντύπωση. Το  GTAV έχει το χειρότερο story που έχω παίξει ποτέ σε κάποιο gta. Ακόμα και το πρώτο που δεν είχε καν story εδώ που τα λέμε ήταν καλύτερο από αυτήν εδώ την σαχλαμάρα.

Μάλλον έχουν αλλάξει target group και απευθύνονται πλέον σε 15χρονα γιατί αυτούς τους εξωφρενικούς στα όρια της σαχλαμάρας χαρακτήρες μόνο σε αυτή την ηλικία μπορεί κάποιος να τους εκτιμήσει.

Ιδίως αυτός ο Trevor είναι ο ορισμός του επίτηδες εξωφρενικού που έχει δημιουργηθεί μόνο και μόνο για την και καλά φανφάρα.

Δεν νομίζω αυτοί που έφτιαξαν αυτό το game να είναι η ίδια ομάδα που έφτιαξε τα δύο προηγούμενα.

Απαγοήτευση. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Για μένα πάντως είναι τελική εντύπωση. Το  GTAV έχει το χειρότερο story που έχω παίξει ποτέ σε κάποιο gta. Ακόμα και το πρώτο που δεν είχε καν story εδώ που τα λέμε ήταν καλύτερο από αυτήν εδώ την σαχλαμάρα.

Μάλλον έχουν αλλάξει target group και απευθύνονται πλέον σε 15χρονα γιατί αυτούς τους εξωφρενικούς στα όρια της σαχλαμάρας χαρακτήρες μόνο σε αυτή την ηλικία μπορεί κάποιος να τους εκτιμήσει.

Ιδίως αυτός ο Trevor είναι ο ορισμός του επίτηδες εξωφρενικού που έχει δημιουργηθεί μόνο και μόνο για την και καλά φανφάρα.

Δεν νομίζω αυτοί που έφτιαξαν αυτό το game να είναι η ίδια ομάδα που έφτιαξε τα δύο προηγούμενα.

Απαγοήτευση. 

Απλα μεγαλωσαμε λιγακι(για να χεις παιξει το πρωτο υποθετω δεν εισαι και 20 χρονων)αν κατσεις ομως και θυμηθεις ε σε καθε gta τα ιδια βλεπαμε,το μονο γκειμ αυτου του τυπου κατ εμε που ξεχωριζε ηταν το πρωτο mafia.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλα μεγαλωσαμε λιγακι(για να χεις παιξει το πρωτο υποθετω δεν εισαι και 20 χρονων)αν κατσεις ομως και θυμηθεις ε σε καθε gta τα ιδια βλεπαμε,το μονο γκειμ αυτου του τυπου κατ εμε που ξεχωριζε ηταν το πρωτο mafia.

 

συμφωνώ με τα bold :P και τρέβορ απαράδεκτος, εκνευριστικός σε όλα. το ίδιο και η περιοχή και οι καθυστερημένοι που τον γυροφέρνουν, δεν αντέχεται. δε παύει (το όλο σκηνικό εκεί με τους rednecks) να είναι μια πραγματικότητα. εμετός

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Μαηκλ ειναι αδιαφορος και ο νιγκα κλισε.

Τρεβορ ειναι κορυφη παιδια, απολαυση σκετη και ατακες που γραφουν βιβλιο.

Εν τω μεταξυ οποιος εβλεπε την σειρα Justified, ξερει οτι δεν απεχει και πολυ απο την πραγματικοτητα ουτε ο τρεβορ ουτε το σκηνικο.

Πως και πως περιμενω κανενα εξπανσιον.

Εχει ακουσει κανεις τιποτα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλα μεγαλωσαμε λιγακι(για να χεις παιξει το πρωτο υποθετω δεν εισαι και 20 χρονων)αν κατσεις ομως και θυμηθεις ε σε καθε gta τα ιδια βλεπαμε,το μονο γκειμ αυτου του τυπου κατ εμε που ξεχωριζε ηταν το πρωτο mafia.

 

όντος μεγαλώσαμε αλλά δεν είμαι ακόμα σε νοοτροπία που θα γίνω τσουρινάκης να παίζω μόνο adventure και rpg oblivion με τις μέρες.. 

Απλά ο Trevor και όλη αυτή η παρέα ήταν γτπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια χαρα στην παρεα.. χθες ξεκινησα να παιζω το online και και καθως επαιζα μετα απο λιγο στο δρομο εβλεπα λεφτα παντου κατι τα οποια φυσικα πηρα.. σε καποια φαση λεω αφου εχω τοσα λεφτα κατσε να παω να παρω και οπλα να εχω.. και ξαφνικα βλεπω οτι εχω full ολα τα οπλα. Μετα απο καποια ωρα και εκει που ημουν στο παιχνιδι και οδηγουσα κρασαρει το game με πεταει ξανα μπαινω και παρατηρω οτι εχω τα λεφτα αλλα εχω χασει τα οπλα  και ειμαι σε αλλη session.. υπαρχει περιπτωσει να μπορω να βρω σε ποια session βρισκομουν? Τα οπλα πανε ε? Εχω την δυνατοτηα στο online κομματι να κανω save? Ευχαριστω για το χρονο σας..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Save κανει αυτοματα οταν βγαινεις απο το online, σε RP/money/ ρουχα-οπλα-οχηματα που εχεις αγορασει.

Αν δεν τα εχεις αγορασμενα, ευτυχως δεν τα κανει save.

Aυτα τα απεκτησες απο καποιον cheater asshole που χρησιμοποιουσε trainer.

To session δεν ξαναβρισκεται εκτος και αν εχεις καποιον απο την friend list μεσα σε αυτο και κάνεις join player.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια χαρα στην παρεα.. χθες ξεκινησα να παιζω το online και και καθως επαιζα μετα απο λιγο στο δρομο εβλεπα λεφτα παντου κατι τα οποια φυσικα πηρα.. σε καποια φαση λεω αφου εχω τοσα λεφτα κατσε να παω να παρω και οπλα να εχω.. και ξαφνικα βλεπω οτι εχω full ολα τα οπλα. Μετα απο καποια ωρα και εκει που ημουν στο παιχνιδι και οδηγουσα κρασαρει το game με πεταει ξανα μπαινω και παρατηρω οτι εχω τα λεφτα αλλα εχω χασει τα οπλα  και ειμαι σε αλλη session.. υπαρχει περιπτωσει να μπορω να βρω σε ποια session βρισκομουν? Τα οπλα πανε ε? Εχω την δυνατοτηα στο online κομματι να κανω save? Ευχαριστω για το χρονο σας..

 

 

Save κανει αυτοματα οταν βγαινεις απο το online, σε RP/money/ ρουχα-οπλα-οχηματα που εχεις αγορασει.

Αν δεν τα εχεις αγορασμενα, ευτυχως δεν τα κανει save.

Aυτα τα απεκτησες απο καποιον cheater asshole που χρησιμοποιουσε trainer.

To session δεν ξαναβρισκεται εκτος και αν εχεις καποιον απο την friend list μεσα σε αυτο και κάνεις join player.

 

Ότι ακριβώς είπε ο ειδήμονας. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απορώ γιατί δεν έχει σχολιαστεί ακόμα,μπήκα σήμερα να παίξω και ειναι ολος ο χάρτης ντυμμένος στα λευκά απο τα χιόνια. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο ξερουμε μεχρι ποτε θα υπαρχει? Επιστρεφω 8 Ιανουαριου και θελω να το δω στα ασπρα ^^

δεν γνωρίζω,σήμερα εγινε η αλλαγη πάντως, επι 3 μέρες μπαίνω συνέχεια.

πάρε μια γεύση

 

post-184642-0-22091800-1451594089_thumb.jpg

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το περσινο κρατησε μεχρι 2 Ιανουριου, οποτε λογικα δεν το προλαβαινω. Ε μπορω να το βαλω οποτε θελω με καποιο hack ^^

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το περσινο κρατησε μεχρι 2 Ιανουριου, οποτε λογικα δεν το προλαβαινω. Ε μπορω να το βαλω οποτε θελω με καποιο hack ^^

το περσινό για κονσόλα εννοείς;

φέτος θυμάμαι οτι βγηκε για pc,κόντεψα να τρελαθώ :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...