Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [GTA 5][PC]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

α λογικό να βαριέσαι..

ναι γίνεται πιστεύω αν υπάρχει κάποιο τέτοιο save...

Έτσι κιαλλιώς ΓΙΑ ΑΛΛΗ μια φορά η R στα @@ μας έγγραψε και δεν έχει cloud saving...οπότε ότι γίνεται είναι local στο pc μας..Γιαυτό και δε παίζει να ασχοληθώ άλλο με το SP του παιχνιδιού,αφού είχα φτάσει αρκετά μακριά,και έκανα φορμάτ και πάπαλα τα saves,το έμαθα μετά ότι είναι local..

 

ναι ετσι ειναι δυστηχως....  Υπαρχει καποιο σαιτ που να εχει saves games για downloads?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστω θα το κοιταξω!

 

Ενα αλλο προβλημα που εχω στο PC της υπογραφης μου ειναι οτι το παιχνιδι μου ανοιγει μονο σε windoed και οχι σε fullscreen.

 

Και το αλλο το τραγικο ειναι οτι  σε αναλυση 4Κ πιανει μολις 23 fps , οποτε έριξα την αναλυση σε 1440p αλλα και παλι δεν μπαινει σε fullscreen ,  το vsync ειναι ενεργοποιημενο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ότι googlαρα στο βάζω

http://gtasnp.com/browse

 

κατεβασα το save που ηθελα , αλλα μεσα στο dockouments/RockstarGames/GTA V/ δεν υπαρχει φακελος Profiles για να βαλω το save file μεσα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατά τις 18:00 Θα είμαι online kαι Στο TS για όποιον ενδιαφέρεται για heists.

 

 

 

Οποιος δεν το κατεβασε παντως το pinnacle mod το συστηνω ανεπιφυλακτα..

Παρα πολυ ωραιο...

επηρεάζει τό online κομμάτι; δεν εννοώ τα γραφικά, εννοώ μήπως δεν ξεκινάει καν επειδή διαβάζει μονταρισμενα αρχεία.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επηρεάζει τό online κομμάτι; δεν εννοώ τα γραφικά, εννοώ μήπως δεν ξεκινάει καν επειδή διαβάζει μονταρισμενα αρχεία.

 

Ναι ναι οπως ολα ΜΟΝΟ σε SP.. Βαζε το μεσω GTA mod manager αν θες και online ή uninstall.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ναι οπως ολα ΜΟΝΟ σε SP.. Βαζε το μεσω GTA mod manager αν θες και online ή uninstall.. 

Δεν το θελω στο online, ρωτησα να δω αν υπαρχει τροπος να μπαινει μονο στο single διχως να επηρεαζει το online.

Λογικα θα υπαρχουν κοινα αρχεια του single και του online που θα πρεπει να μονταρεις, γι αυτο σε ρωτησα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το θελω στο online, ρωτησα να δω αν υπαρχει τροπος να μπαινει μονο στο single διχως να επηρεαζει το online.

Λογικα θα υπαρχουν κοινα αρχεια του single και του online που θα πρεπει να μονταρεις, γι αυτο σε ρωτησα.

 

Οχι το SP δεν επηρεαζει το online. Σε ολα τα mod εφοσον μπαινεις μονο στο SP δεν εχεις θεμα. Αν μπεις στο online ομως υπαρχει μεγαλη πιθανοτητα να σε μπαναρουν. Αν θες να μπεις στο online τοτε πρεπει να κανεις uninstall οπως σου ειπα τα αρχεια του mod.. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το θελω στο online, ρωτησα να δω αν υπαρχει τροπος να μπαινει μονο στο single διχως να επηρεαζει το online.

Λογικα θα υπαρχουν κοινα αρχεια του single και του online που θα πρεπει να μονταρεις, γι αυτο σε ρωτησα.

Αυτό που σου εξηγεί ο Daydreamer είναι οτι εφόσον εγκαταστήσεις mod στο παιχνίδι θα δουλεύει και στο SP και στο Online.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια μια ερωτησoυλα για οποιον γνωριζει, αγορασα το παιχνιδι απο αγγελια και με το παιδι που μου το πουλησε , ολα κομπλε μου έδωσε τους κωδικους για το social club , αλλάξαμε το email toy με το δικο μου , και τωρα μου  εχει στειλει και τα διασκακια με το ταχυδρομείο.

 

Ειναι εφικτό τωρα που στην ουσια το εχω αγορασμενο με τον κωδικο του , να το κατεβασω και να το παιξω απο το ιντερνετ για να μην περιμενω ακομα 3-4 μερες μεχρι να μου φτασουν τα dvd?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια σας καταβασα λοιπον το GTA V απο το steam παω να παιξω και μου βγενει αυτο http://prntscr.com/9ar780παω λοιπον να το ανοιξω ως διαχειριστης για καποιο λογο δεν υπαρχει αυτη ή επιλογη http://prntscr.com/9ar7yv παρακαλω εαν μπορει καποιος να βοηθησει επισης υπαρχει τροπος να κανω repair game και πως (ειμαι καινουργιος στο steam)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια σας καταβασα λοιπον το GTA V απο το steam παω να παιξω και μου βγενει αυτο http://prntscr.com/9ar780παω λοιπον να το ανοιξω ως διαχειριστης για καποιο λογο δεν υπαρχει αυτη ή επιλογη http://prntscr.com/9ar7yv παρακαλω εαν μπορει καποιος να βοηθησει επισης υπαρχει τροπος να κανω repair game και πως (ειμαι καινουργιος στο steam)

κάνε δεξι κλικ στο παιχνιδι μέσα στο library του steam..μετά θα πας properties,και μετά καρτέλα local files ,και θα επιλέξεις το verify integrity of game cache..

Το steam ολοκλήρο καλό είναι να το τρέχεις σαν διαχειρηστής,ποτέ δε ξέρεις το UAC ακόμα και off να ναι τί κάνει..

Τώρα για το παιχνίδι αν θέλεις,θα το βρεις στον φάκελο εγκατάστασης του,και κάνε ότι .exe του παιχνιδιού υπάρχει να τρέχει πάντα σαν admin.

Αν και αυτό σου λέει να ξαναβάλεις το rockstar

παιδια μια ερωτησoυλα για οποιον γνωριζει, αγορασα το παιχνιδι απο αγγελια και με το παιδι που μου το πουλησε , ολα κομπλε μου έδωσε τους κωδικους για το social club , αλλάξαμε το email toy με το δικο μου , και τωρα μου  εχει στειλει και τα διασκακια με το ταχυδρομείο.

 

Ειναι εφικτό τωρα που στην ουσια το εχω αγορασμενο με τον κωδικο του , να το κατεβασω και να το παιξω απο το ιντερνετ για να μην περιμενω ακομα 3-4 μερες μεχρι να μου φτασουν τα dvd?

άμα δε βαριέσαι να κατεβάζεις 65gb,και μπορείς να συνδεθείς στο rockstar client κάνε το ναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα format για να ξαναγυρίσω στα 7. Επανεγκατέστησα το gta v, αυθεντικό retail DVD, όχι steam. το πρόβλημα είναι ότι δεν κάνει το υποχρεωτικό update ton 7 giga με τίποτα. Εκτός από το ότι κολλάει ασταμάτητα ξανααρχίζει συνεχώς από την αρχή το κατέβασμα. Η rockstar μου είπε να κόψω το λαιμό μου. Μπορώ από torrent Να βρω τα αρχεία που λείπουν ; θα παίξουν με copy paste; έχει μήπως κανείς αυθεντικό retail έκδοση ενημερωμένη να τα πετάξει σε ένα DVD;  10+ μερες τώρα παιδεύομαι, πειρατικο θα επαιζα πιο γρήγορα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...