Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [GTA 5][PC]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πρώην παίχτης θέλει να επιστρέψει στο έγκλημα και να κάνει τα δικά του heist και αναζητάει εγκληματίες με TS για Παρασκευές βράδια.

Απο τωρα και μεχρι τις 10 μεσα θα ειμαι, και αν αντεξω απο τις 24:00 μεχρι 3-4 παλι.

Αν σου λειπει 4ος σε heist μεσα ειμαι. Στο ts εχω ηδη λογκαρει.

Username το ιδιο με εδω σε ολα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια εχω τον Lenovo y70 και εχω το εξης θεμα οταν παιζω το gtav (δεν εχω δοκιμασει κ σε αλλο παιχνιδι εκτος το λολ που δεν θελει κ ιδιαιτερα γραφικα) οσο παιρναει η ωρα αρχιζει κ τρωει κοληματακια  και το εσωτερικο ανεμιστηρακι ακουγεται οτι δουλευει ψηλα,αυτα σε 3 ωρες παιχνιδι,κατι που δεν μου φαινετε λογικο γιατι δειχνει να το παιζει ανετα.τι λετε να φταει?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η νέα IP για τον teamspeak server των Noob Greek Players,που θα χρησιμοποιήσετε από δω και πέρα,είναι:  

gta5ts.tk:9988 

σας περιμένουμε online

Κιάλλη αλλαγή στην IP και οριστική:

ngp-crew.ga

 

Πλέον καμία από τις προηγούμενες δε θα λειτουργεί.Τώρα σας περιμένουμε!! :-D :-D

 

This Project Overhauls GTAV’s Visuals, Turning It Into One Of The Most Beautiful Games Ever Released

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

 

Το ειδα το πρωι στο techradar και μολις το κατεβασα και το εβαλα.. Ειναι παρα πολυ καλο ειδικα η δουλεια στο 4k content, δεν ειναι απλα ενα enb οπως εχετε καταλαβει με τετοιο μεγεθος..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να ρωτησω που μπορω να βρω save του παιχνιδιου απο το 5% περιπου? να εχει περασμενες δηλαδη τις πρωτες 3-4 αποστολες?

εε άμα βαριέσαι να παίξεις 3-4 αποστολές,πως θα το τελειώσεις; :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καταρχην γινεται κατι τετοιο? απλα εχω παιξει τις πρωτες ωρες στο ps4 και ελεγα να μην τις επαναλαβω και στο PC

α λογικό να βαριέσαι..

ναι γίνεται πιστεύω αν υπάρχει κάποιο τέτοιο save...

Έτσι κιαλλιώς ΓΙΑ ΑΛΛΗ μια φορά η R στα @@ μας έγγραψε και δεν έχει cloud saving...οπότε ότι γίνεται είναι local στο pc μας..Γιαυτό και δε παίζει να ασχοληθώ άλλο με το SP του παιχνιδιού,αφού είχα φτάσει αρκετά μακριά,και έκανα φορμάτ και πάπαλα τα saves,το έμαθα μετά ότι είναι local..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οποιος δεν το κατεβασε παντως το pinnacle mod το συστηνω ανεπιφυλακτα.. 

Παρα πολυ ωραιο.. Ανεβασα 4-5 δικες μου τυχαιες χωρις να κατσω να ψαξω σημεια, αν και μονο αν το παιξεις καταλαβαινεις ποσο καλο ειναι.. 

Αν βλεπετε αρκετα artifacts ειναι φυσικα λογω συμπιεσης σε jpg για μεγεθος..

 

 

 

24fk8rc.jpg

 

 

 

 

103sms3.jpg

 

 

 

2zqrakn.jpg

 

 

 

15347zr.jpg

 

 

 

nx5buv.jpg

 

 

Το μονο κακο ειναι οτι ειναι oversaturated σε αρκετα σημεια (και το τονιζει και ο ιδιος) οποτε βαλτε rgb profile και limited αντι για full αν ειναι επιλεγμενο στο nvidia cp για καλυτερα αποτελεσματα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...