Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [GTA 5][PC]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΓΙα καποιο λογο δεν μου εμφανιζει αλλα missions να κανω, ειμαι lvl 21 και μολις τελειωσα τις αποστολες με τον lamar. Ενω εχω σαν επαφες τον lester και τον ron τα missions τα εχει locked.. Το εχει παθει κανενας αλλος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Θέλω να το προχωρήσω περισσότερο για να γράψω μια ολοκληρωμένη άποψη για το game αλλά με τις μέχρι τώρα ώρες που έχω σπαταλήσει βλέπω αρκετά μελανά σημεία σε αυτό το game και όχι τόσο λόγο gameplay που είναι σχετικά απαράλαχτο από τα προηγούμενα gta αλλά λόγο του ύφους του.

Να πω μόνο ότι παίζω gta από την πρώτη μέρα που κυκλοφόρησε το πρώτο game της σειράς τότε σε playstation 1 και το έχω ακολουθήσει σχεδόν πιστά σε όλες του τις εκδόσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλω να το προχωρήσω περισσότερο για να γράψω μια ολοκληρωμένη άποψη για το game αλλά με τις μέχρι τώρα ώρες που έχω σπαταλήσει βλέπω αρκετά μελανά σημεία σε αυτό το game και όχι τόσο λόγο gameplay που είναι σχετικά απαράλαχτο από τα προηγούμενα gta αλλά λόγο του ύφους του.

 

Όταν λες "λόγω ύφους" τί εννοείς αγαπητέ; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Λίγο οι χαρακτήρες που είναι στην κυριολεξία καρικατούρες και αγγίζουν τα όρια της γελοιότητας λίγο οι αποστολές που είναι και αυτές τραβηγμένες από τα μαλιά δεν ξέρω στα προηγούμενα έπαιζες gta και είχες την αίσθηση της αλητείας στο game και ότι αυτοί που το έγραφαν το σενάριο στην κυριολεξία είχαν άμεση επαφή με αυτό το θέμα.

Τώρα λες και έχει μπει άλλο team και έχει ασχοληθε. Ιδίως όταν είδα και αποστολές "σώστε με με κλέψαν" εκεί ειλικρινά έλεγα να το κάνω ένα περιποιημένο ragequit

Επεξ/σία από chek2fire
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια μπορει να μου εξηγησει καποιος πως κανουμε τα missions στο οnline? Εγω τωρα παιρνω τηλ τον gerald και μου στελνει την αποστολη σε mail.

Ετσι ακριβως τα κανεις. Σχεδον ολοι σου προσφερουν missions απο τις επαφες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

OK, γιατι νομιζω πριν το καλοκαιρι που το ειχα ξεκινησει μου εβγαζε στο map διαφορα activities και missions. 

Με αστερακι ειναι τα missions. Αν δεν τα βλεπεις, δες στο Interactive menu στην επιλογη για το ποια jobs να βλεπεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρώην παίχτης θέλει να επιστρέψει στο έγκλημα και να κάνει τα δικά του heist και αναζητάει εγκληματίες με TS για Παρασκευές βράδια.

installed το χω πάντα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια θα ηθελα αν μπορει καποιος να μου δωσει μια πληροφορια σχετικα με το gta v. Το εχω αποκτηση στο pc και δεν ξερω αν μπορω να κατεβασω mod και να παιξω το παιχνιδι ως αστυνομικος να συμμετεχω σε αποστολες να κοβει κλησεις και αλλα τετοια σε offline παιχνιδι.ευχαριστω εκ των προτερων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρώην παίχτης θέλει να επιστρέψει στο έγκλημα και να κάνει τα δικά του heist και αναζητάει εγκληματίες με TS για Παρασκευές βράδια.

Ώστε έτσι ε...? Καλά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λέω να το ξεκινήσουμε και να παίζουμε πάλι,έστω και για λίγο!

Σας έχω βρει νέο κόσμο,που ψάχνει παρέα!

 

και για όσους δε το ξέρουν το φοβερό crew!

 

Noob Greek Players

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...