Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [GTA 5][PC]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα ηθελα τα φωτα σας , ειμαι καινουργιος στο παιχνιδι πρωτη φορα παιζω τετοιο στυλ μολις 1 μερα το εχω , και εχω ολοκληρωσει 1-2 missions θελω να ρωτησω για αυτοκινητα π.χ lambo ferrari zentorno κτλ αυτα εχουν διαφορα spawn ? Η πρεπει να κανω αποστολες για να μου τα δωσουν απο τι βλεπω δεν πεζει να υπαρχει καποιο cheat μονο τα "comet" "rapidgt" ξερω τι μου προτινετε να κανω ? δηλαδη μπορω να παρω και τωρα ? η πρεπει να κανω καμια 50αρια αποστολες ? εψαξα και στο youtube αλλα δεν βοηθαει μηπως βαζιομαι με αυτα τα αυτοκινητα ? ευχαριστω !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στο παιχνίδι δεν υπάρχουν "επώνυμες" μάρκες.Όλα τα αυτοκίνητα είναι στο περίπου αντίγραφα απο πραγματικά μοντέλα (π.χ. M6 Cabrio, M3, Rolls Royce, Bentley, κλπ.).Αν έχεις δει Lambo, Ferrari, κλπ. ήταν Mods.Τα ακριβά μοντέλα τα αγοράζεις συνήθως μέσω Online Dealerships, οι οποίοι στα παραδίδουν στο γκαράζ σου, οπότε και θα πρέπει να έχεις προχωρήσει το παιχνίδι για να έχεις την δυνατότητα αγοράς γκαράζ, κλπ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γαυρος, Γιαννης, Alx και λοιποι που ειστε ρε? Που χαθηκατε?

Ανοιξτε κανα TS να παιξουμε τις νεες αποστολες του lamar και κανα heist που εχω να παιξω 2μηνο και βαλε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή έλειπα για 4,5 μήνες στην Ρόδο για εποχική δουλειά και έχασα πολλά επεισόδια όχι στο GTA V αλλά σε πολλά πράγματα, θέλω λίγο τα φώτα σας!
Θέλω να παίξω on-line με 2-3 φίλους που έχουν το παιχνίδι αλλά να μην παίζουμε με random άτομα του νετ. Στο IV είχε να κάνω δικό μου lobby και να κάνω invite friends βάζοντας το παιχνίδι friends only. 

Στο V έχει κάτι τέτοιο; Γιατί με το που ανοίγω το on-line με βάζει με randoms που μου χαλάνε το παιχνίδι! 

Ψάχνω τις επιλογές του on-line αλλά δεν βρίσκω κάτι σχετικό...έχει την επιλογή κάπου που δεν την βλέπω ή δεν υπάρχει γενικά; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα σε όλους. Προσπαθώ να συνδέσω το χειριστήριο του ps2 μέσω του x360ce emulator και δεν μπορεί να κατεβάσει τα αρχεία από το internet που απαιτούνται για να εγκατασταθεί το χειριστήριο. Δοκίμασα να μπω και στο site του x360ce και δεν μπαίνει με τίποτα.

Μπορεί να βοηθήσει κανείς;

Επεξ/σία από giannis193
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@javanese εγώ εδώ είμαι. Έμπαινα ts που και που μπας ξανά μαζευτούμε αλλά δεν πατάει ψυχή. (εκτός από τα παιδιά).

@giannis193 και εγώ προσπαθώ να φτιάξω καπουτσίνο και δεν μου βγαίνει το αφρόγαλα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@javanese εγώ εδώ είμαι. Έμπαινα ts που και που μπας ξανά μαζευτούμε αλλά δεν πατάει ψυχή. (εκτός από τα παιδιά).

@giannis193 και εγώ προσπαθώ να φτιάξω καπουτσίνο και δεν μου βγαίνει το αφρόγαλα.

ε τρολολο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια για πειτε μου γιατι θα τρελαθω ειχα παρει μια lambo "τελος παντων" και μια zentorno τις ειχα στο garage και τωρα δεν υπαρχουν δηλαδη οταν αγοραζω ενα αμαξι ειναι οπως real life αν το αφισεις εξω στο "κλεβουν" και δεν υπαρχει μετα στο garage ? δεν εχω θεμα με τα slot  ξερω οτι χωραει 4 σε καθε garage . Μιλαμε εχω μια στεναχωρια γιατι ειναι ακριβα πολυ και απο λεφτα βγαζω 5000$ και κανω τουμπες τωρα τα πολλα λεφτα νομιζω τα πηρα με τον mickael και μου κανανε μεταφορα λογαριασμου σε τραπεζα (μια αποστολη δεν θυμαμαι πια ηταν ) πηρα γυρο στα 760κ $ αλλα δεν νομιζω να ξανατυχει τετοια ευκαιρια και ειμαι 29-30% στο story τι να κανω τωρα να τα κλαιω τα λεφτα ? πιο μετα θα κανω αποστολες με πολλα λεφτα ? σκοπος μου ειναι να παρω σχεδον ολα τα αυτοκινητα που ειναι στο ιντερνετ ειναι εφικτο αυτο ? ευχαριστω !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βιαζομαι γιαυτο απανταω οσο πιο συντομα μπορω.Το offline ειναι *** για αυτο που θες να επιδιωξεις.

Στο ονλινε τα κανουμε αυτα τα πραγματα με αγορες αμαξιων.Εχω την εντυπωση πως επιτηδες το εχουνε κανει ετσι για να σε αναγκασουνε να παιξεις ονλινε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nαι στο story δεν αποθηκευει αυτοκινητα στα γκαραζ.

Στο τοποθετει εκει και υπαρχει. Αν ομως το παρεις βολτα και δεν το επιστρεψεις, χανεται, δεν επιστρεφει αυτοματα οπως στο online.

Οποτε μην χαλας χρηματα στα οχηματα εκτος απο τα 4 βασικα που δινει συνολο και στους 3 χαρακτηρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια για πειτε μου γιατι θα τρελαθω ειχα παρει μια lambo "τελος παντων" και μια zentorno τις ειχα στο garage και τωρα δεν υπαρχουν δηλαδη οταν αγοραζω ενα αμαξι ειναι οπως real life αν το αφισεις εξω στο "κλεβουν" και δεν υπαρχει μετα στο garage ? δεν εχω θεμα με τα slot  ξερω οτι χωραει 4 σε καθε garage . Μιλαμε εχω μια στεναχωρια γιατι ειναι ακριβα πολυ και απο λεφτα βγαζω 5000$ και κανω τουμπες τωρα τα πολλα λεφτα νομιζω τα πηρα με τον mickael και μου κανανε μεταφορα λογαριασμου σε τραπεζα (μια αποστολη δεν θυμαμαι πια ηταν ) πηρα γυρο στα 760κ $ αλλα δεν νομιζω να ξανατυχει τετοια ευκαιρια και ειμαι 29-30% στο story τι να κανω τωρα να τα κλαιω τα λεφτα ? πιο μετα θα κανω αποστολες με πολλα λεφτα ? σκοπος μου ειναι να παρω σχεδον ολα τα αυτοκινητα που ειναι στο ιντερνετ ειναι εφικτο αυτο ? ευχαριστω !!!

 

Αν τα άφησες έξω, παίζει να στα μάζεψε ο γερανός. Ψάξε για ένα λευκό αυτοκίνητο στον χάρτη. Είναι το αστυνομικό τμήμα όπου υπάρχουν τα "σηκωμένα" αυτοκίνητα του κάθε χαρακτήρα. Πληρώνεις και τα παίρνεις πίσω. Όσο για χρήματα, ψάξε για οδηγούς για το πως θα παίξεις στο χρηματιστήριο.

Καλά είναι να αφήσεις τις αποστολές δολοφονιών του Lester που αναλαμβάνει ο Franklin για το τέλος, αφού γίνει και η μεγάλη ληστεία. Με τα χρήματα εκείνα θα επενδύσεις στην αντίπαλη εταιρία του τύπου που θα δολοφονήσει ο Franklin. Έτσι, π.χ. τα εκατομμύρια που θα παίξεις, μπορεί να φτάσουν και τα δις. Μετά φυσικά υπάρχουν και οι Trainers όπου προσθέτεις φράγκα με ένα κουμπάκι... :) 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχουν και τα spoils...δεν χρειαζομαστε τοσες πληροφοριες.Και παλι νομιζω οτι εχεις αδικο για το λευκο αυτοκινητο στον χαρτη.Σαν λευκο σου εχει τα αρχικα αμαξια των χαρακτηρων.Αυτα που αγοραζεις εσυ τα χανεις για παντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...