Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [GTA 5][PC]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μάλλον σε μεγάλο βαθμό παίζει ρόλο το drive που έχεις, π.χ. σε μένα αρχικα σ' ένα plextor που χω πολλά χρόνια δεν το διαβαζε με την καμία, αλλά σε ένα παλιότερο nec και σ΄ ένα μεταγενέστερο optical drive νεος dell studio λαπτοπ το διάβαζε, για ένα ανεξήγητο λόγο μετά απ την προσπάθεια με το dell , μπόρεσε να το διαβάσει το κολο-plextor kαι να ξεκινήσω τη ρημάδα την εγκατάσταση

 

το πρόβλημα αυτό το αντιμετώπισε πολυς κόσμος, ειδικά στις πρώτες φουρνιές αν δεν κάνω λάθος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια υπαρχει κανενας τροπος να κατεbασο ποιο γρηγορα τα update, γιατι τωρα κατεβαζω με 100kb. Θυμαμαι ειχα βρει καποιο προγραμμα οταν το ειχα αγορασει και κατεβαζε μια χαρα μετα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας παιδια μηπως θυμαται κανενας να μου πει τι κανεις στην αποστολη που λεει return as franklin and start mission ειναι η 10η αποστολη νομιζω... Και επισης την επομενη με το "L" που λεει κατι για high-end clothes εχω κολλησει σε αυτες... Ευχαριστω πολυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν σου λέει return ως franklin, απλά επιλέγεις τον flanklin και πηγαίνεις εκεί για να ξεκινήσει η αποστολή.

 

High end clothes εννοεί κουστούμι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλά όλα αυτά..

αλλά κόσμο έχει;

Από hax τί παίζει;Ο λόγος που το χω σταματήσει είναι αυτός!

κόσμο έχει ναι,οχι πάντα αλλα έχει εαν αλλάξεις 2-3 σέρβερ βρίσκεις ανετα πάνω απο 10 ατομα.

το κατέβασα και ασχολήθηκα μαζί του λιγο σημερα και εκανα επιτόπου την πρώτη αποστολή με τον lamar(δεν πρόλαβα να την βάλω και μπήκαν 4 ατομα επιτόπου)

 

Χάλασα κοντα 850Κ για ενα Lowrider :P

hax,κλασσικά υπάρχουν αλλα οχι πάντα.Προσωπικα δεν παίζω παρα μονο Missions κλπ,με τα αλλα Modes δεν ασχολούμαι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιζει να μπει κανεις για κανα Mission Πιο μετα? Ειμαι bad sport μεχρι αυριο, αλλα θελω να μπω και σχεδον οτι αποστολες βγαζει ειναι για 2+ ατομα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κόσμο έχει ναι,οχι πάντα αλλα έχει εαν αλλάξεις 2-3 σέρβερ βρίσκεις ανετα πάνω απο 10 ατομα.

το κατέβασα και ασχολήθηκα μαζί του λιγο σημερα και εκανα επιτόπου την πρώτη αποστολή με τον lamar(δεν πρόλαβα να την βάλω και μπήκαν 4 ατομα επιτόπου)

 

Χάλασα κοντα 850Κ για ενα Lowrider :P

hax,κλασσικά υπάρχουν αλλα οχι πάντα.Προσωπικα δεν παίζω παρα μονο Missions κλπ,με τα αλλα Modes δεν ασχολούμαι.

ε για online ενδιαφέρομαι,όχι το sp..οπότε...να μπω και να με σηκώνουν στον αέρα πάλι,και να σκάνε βόμβες πάνω μου δε θέλω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Connection to server lost, εδω και ποση ωρα στα τελευταια 40 mb που πρεπει να κατεβασει. Καρκινος αυτος ο rockstar client, απο την αρχη κιολας.

Το κανω pause/resume συνεχεια αλλα δεν νιωθει. Αλλες λυσεις?

 

Τα καταφερα τελικα σημερα...

Επεξ/σία από overpower
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...