Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [GTA 5][PC]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγω λογω δουλειας δεν θα μπω καθολου Τριτη μεχρι Παρασκευη οπου θα γυρισω στο φοιτιτηκο μου σπιτι. Μπορει να μπω λιγο στις 6-7-8 Οκτ για λιγο. Μεχρι Τριτη ομως καψιμο  :devil:

 

Μετα την επιστροφη σου στο φοιτητικο σου σπιτι προβλεπεται καψιμο; :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα 

Να ρωτήσω κάτι ,εαν περάσω car mods για το online τη γίνεται ; (ειδα κάτι βίντεο που βάζουν αμάξια ) 

Τρώς καν Ban η βασικά τη ακριβός αλλάζει στο online ; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οτι ανήκει στην κατηγορία γραφικών, visual, δεν μπανάρεσε. Εάν περάσεις μόντ το οποίο δίνει σε εσένα η σε κάποιον άλλο το πλεονέκτημα τότε όλα παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να ρωτήσω, αν εγκατασταθεί σε 2ο υπολογιστή το παιχνίδι τι γίνεται; δεν το αφήνει να παίξει ή παίζει θέμα και με τον 1ο υπολογιστή;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω το gta v για το pc και το θεμα που εχω ειναι οτι το 1 dvd γρατσουνιστικε και δεν το διαβάζει το dvd του pc..υπάρχει κάποιος τρόπος να το κατεβάσω από την rockstar το gta v χωρις να πληρωσω ξανα το game?? ..εφόσον έχω το Activation code που είχε η μέσα το gta v δεν μπορώ να το κατεβάσω...??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να ρωτήσω, αν εγκατασταθεί σε 2ο υπολογιστή το παιχνίδι τι γίνεται; δεν το αφήνει να παίξει ή παίζει θέμα και με τον 1ο υπολογιστή;

Θα παιζει και στα 2, αλλα οχι ταυτοχρονα.
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω το gta v για το pc και το θεμα που εχω ειναι οτι το 1 dvd γρατσουνιστικε και δεν το διαβάζει το dvd του pc..υπάρχει κάποιος τρόπος να το κατεβάσω από την rockstar το gta v χωρις να πληρωσω ξανα το game?? ..εφόσον έχω το Activation code που είχε η μέσα το gta v δεν μπορώ να το κατεβάσω...??

https://socialclub.rockstargames.com/activate

μπές στο παραπάνω λινκ και δώσε το rockstar code που εχεις,θα κατεβάσει τον client και επειτα ετοιμάσου για 60+γιγα κατέβασμα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα σας παιδια εχω αγορασει το gta v για τον ηλεκτρονικο μ υπολογιστη με χαρακτηριστικα:

dell studio xps 8100

nvidia gt 210 1gb

1tb hard disk 500gb το καθενα

intel core i7 870

12gb ram

το προβλημα ειναι οτι μ πεταει καποιο προβλημα οταν βαζω το δευτερο dvd μεσα κατι για σφαλμα δεδομενων δεν πολυ καταλαβα ειναι μισα ελληνικα επειδη εχω ελληνικα 8.1 pro με mce και καποια αγγλικα. Ο σκληρος δισκος ειναι μολις 65 ημερων.

Τι να κανω ;

Eλπίζω ο φίλος thelos257 να βρήκε λύση, και μένα τα ίδια και χειρότερα μου κανε η διαδικασία εγκατάστασης και αφότου κατάφερα να κάνω εγκατάσταση στο 2ο dvd μου κανε το ίδιο και στο 5ο αν θυμαμαι καλά, μάλλον ήταν θέμα κακής ποιότητας δίσκων dvd, σε κάποια drive δουλεύαν σε κάποια άλλα οχι, παντως αν υπαρχουν διαθέσιμα άλλα dvd drive ας κάνει μια προσπάθεια και μ' αυτά, γω έτσι δοκίμασα, σε συνδυασμό με πολλές επανελλημένες προσπάθειες παντώς αν δεν έχεις ήδη λογαρισμό στη ροκσταρ ή αν δεν έχεις κάνει activate το game, δεν μπορείς να το κατεβάσεις απ το ιντερνετ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eλπίζω ο φίλος thelos257 να βρήκε λύση, και μένα τα ίδια και χειρότερα μου κανε η διαδικασία εγκατάστασης και αφότου κατάφερα να κάνω εγκατάσταση στο 2ο dvd μου κανε το ίδιο και στο 5ο αν θυμαμαι καλά, μάλλον ήταν θέμα κακής ποιότητας δίσκων dvd, σε κάποια drive δουλεύαν σε κάποια άλλα οχι, παντως αν υπαρχουν διαθέσιμα άλλα dvd drive ας κάνει μια προσπάθεια και μ' αυτά, γω έτσι δοκίμασα, σε συνδυασμό με πολλές επανελλημένες προσπάθειες παντώς αν δεν έχεις ήδη λογαρισμό στη ροκσταρ ή αν δεν έχεις κάνει activate το game, δεν μπορείς να το κατεβάσεις απ το ιντερνετ

Καλησπερα φιλε μου δεν βρηκα την λυση παρολο που οταν το εγκαταστησα σε δευτερο επιτραπεζιο υπολογιστη παλι ειχα το ιδιο προβλημα αλλα με το 7ο dvd τι στο καλο συμβαινει απορο ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω γράψει παραπάνω την λύση σε οσους έχουν θέμα με τα dvd,μπορούν να το κατεβάσουν απ rockstar.

Εναλλακτικά δείτε εαν τα dvd που δεν αναγνωρίζονται μπορουν να γινουν Iso μήπως και διαβαστουν μετά!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...