Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [GTA 5][PC]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οσο και να ριξεις τις ρυθμισεις δεν προκειται να παιξεις με γραφικα san andreas μην ανησυχεις. Ειδικα τωρα που στα παιχνιδια δεν εχουν μεγαλη διαφορα τα medium απο τα ultra settings. Αυτο που κανει σιγουρα μεγαλη διαφορα στο ματι ειναι τα textures, αν σε παιρνει να τα εχεις normal μια χαρα, ολα τα αλλα προτεινω κι εγω να τα εχεις στο low. Δες διαφορες συγκρισεις αναμεσα στα settings για το συγκεκριμενο παιχνιδι, θα δεις οτι δεν υπαρχουν μεγαλες διαφορες.

Όλα low τα χω. Από το αρχείο που παραθέτω τι πιστεύεις ότι πρέπει να πειράξω, ακόμα και αν πάω χαμηλότερα από τις ελάχιστες ρυθμίσεις του παιχνιδιού;

settings.xml

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μονο το shadow distance value θα εβαζα πιο χαμηλα, αλλα δεν ξερω κατα ποσο θα επηρεαζε την αποδοση αν το εβαζες 0.8 πχ. Αν οντως τρεχει με 30 fps παντως εισαι μια χαρα, συνηθως απο 24 και κατω γινεται ανυποφορο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μονο το shadow distance value θα εβαζα πιο χαμηλα, αλλα δεν ξερω κατα ποσο θα επηρεαζε την αποδοση αν το εβαζες 0.8 πχ. Αν οντως τρεχει με 30 fps παντως εισαι μια χαρα, συνηθως απο 24 και κατω γινεται ανυποφορο..

OK φίλε. Ευχαριστώ για τον κόπο σου. Θα το δοκιμάσω.

Οποιεσδήποτε άλλες προτάσεις ευπρόσδεκτες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια, διαβασα οτι παιρνοντας awards σου μειωνει το bad sport time. Αληθευει τελικα? Εχω παρει ενα platinum, gold και bronze και δεν ειδα διαφορα στον χρονο. To platinum ειναι το nick of time το οποιο διαβασα μειωνει περισσοτερο τον χρονο απο αλλα platinum.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει διαβασει κανεις κανενα αρθρο για το ποια ειναι η καλυτερη gpu for the money για να παιξεις στο very high προς ultra με 60 fps?

 

Στον online του στο pc τι παιζει με modders? Races και deathmatches με νοιαζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαβασα οτι και το commending μειωνει τον χρονο στο bad sport lobby. Οποιος εχει την καλοσυνη ας με κανει commend. Αν δεν με εχετε φιλο, θα με βρειτε στο crew, και μετα μπορειτε και να με προσθεσετε,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια, σας ηρθε κανα μηνυμα οτι λογω λαθους, σας εβαλαν 50k? Εγω παντως ειμαι +50 πανω. Μου εβγαλε alert πριν καν φορτωσει το παιχνιδι, οχι σαν μηνυμα στο κινητο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια, σας ηρθε κανα μηνυμα οτι λογω λαθους, σας εβαλαν 50k? Εγω παντως ειμαι +50 πανω. Μου εβγαλε alert πριν καν φορτωσει το παιχνιδι, οχι σαν μηνυμα στο κινητο.

 

 

Ναι ναι, σε ολους οσους επαιξαν εστω και ενα, εστω και καταλαθος, απο τα καινουργια event συνεβη αυτο με τα παραπανω λεφτα σαν bonus απο την Rockstar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλώ τα μέλη και τους φίλους του Noob Greek Players να μπούνε σήμερα στο GTA. Τα λέμε teamspeak. 

 

Πως ειναι το nick σου ingame? Εγω μεχρι Κυριακη δεν θα μπορω να ειμαι teamspeak και ingame θα μπαινω αραια και που. Απο Κυριακη θα ειμαι μεσα καθε μερα. :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω λογω δουλειας δεν θα μπω καθολου Τριτη μεχρι Παρασκευη οπου θα γυρισω στο φοιτιτηκο μου σπιτι. Μπορει να μπω λιγο στις 6-7-8 Οκτ για λιγο. Μεχρι Τριτη ομως καψιμο  :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...