Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [GTA 5][PC]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Νέα Freemode Events. Τι λέτε να μαζευτούμε πάλι οι Noob Greek Players ? Και στο teamspeak !

 

aka Gordon_Freeman

Επεξ/σία από Gentleman88
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νέα Freemode Events. Τι λέτε να μαζευτούμε πάλι οι Noob Greek Players ? Και στο teamspeak !

 

aka Gordon_Freeman

επειδή τρέχω με τις εκλογές τώρα..δεν είχα χρόνο να ασχοληθώ με το event,και να το οργανώσω,από τις 20/9 και μετά θα χω χρόνο πάλι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πότε λέτε; Βασικά έχουμε πει για αύριο στις 21:00

Εγώ αναφερόμουν στο νεο Patch που περιέχει freemode games(events).Δεν θα μπορέσω Σάββατο άλλα οργανωθείτε εσείς ξανα. Τώρα εκτός Event Σήμερα Παρασκευή θα περάσω μια βόλτα απο το teamspeak και βλέπουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πότε λέτε; Βασικά έχουμε πει για αύριο στις 21:00

 

Να σε δω και μην το πιστέψω... Αντε! 

 

επειδή τρέχω με τις εκλογές τώρα..δεν είχα χρόνο να ασχοληθώ με το event,και να το οργανώσω,από τις 20/9 και μετά θα χω χρόνο πάλι

 

Αρχηγέ θα είσαι υποψήφιος στο νησί  :X ; Αν είναι να μεταφέρω δικαιώματα...  :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πότε θα έρθει η ώρα να μας δίνουν φθηνότερα τα παιχνίδια και να πληρώνουν επιπλέον όσοι θέλουν ν'ασχoληθούν με το online;
Έτσι θα έβγαιναν και πολύ γρηγορότερα τα πατσάκια και δε θα έπιαναν και τόσο χώρο, τώρα συνήθως το 90% αφορά το online...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάει το Mad Max, ένα expansion του DA:I, Witcher 3, παρκάρισμα E:D μέχρι το epxansion, Το D3 χωράει άνετα στον main σκληρό, κατεβάζω και εγώ σε 6 ώρες το υπόλοιπο GTA για να ξαναμπώ. 2 SSD δεν φτάνουν πια :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάει το Mad Max, ένα expansion του DA:I, Witcher 3, παρκάρισμα E:D μέχρι το epxansion, Το D3 χωράει άνετα στον main σκληρό, κατεβάζω και εγώ σε 6 ώρες το υπόλοιπο GTA για να ξαναμπώ. 2 SSD δεν φτάνουν πια :(

 

Να δουμε ποσο θα μου παρει εμενα...

 

http://imgur.com/a/oMhNI

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...