Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [GTA 5][PC]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στο multiplayer υπάρχουν πάρα πολλοί χάκερς μόλις χθες κάποιος μου έδωσε 60.000.000 επειδή είχε minigun που έριχνε σακούλες με λεφτά χαχα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγω για 12/9 δε ξερω αλλα καθε μερα μεσα ειμαι, οποτε αν οχι τοτε καποια αλλη μερα. :-)

για reunite το πρότινα,μετά θα αράζουμε όλες τις μέρες,άμα δεν είναι 12,θα ναι άλλη μέρα το event :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες ποια προγράμματα για έχετε για να περνάτε τα μοντακια;Και κάτι άσχετο...Είχα το λαπτοπ μου πάνω στο τραπέζι και εκείνη την ώρα έκανε downloading η update και βαρεσα το χέρι μου με δύναμη μπορεί να γίνει τίποτα; Πχ ο σκληρός;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σχετικά με το Crew πως συνδέεστε όλοι μαζί στο ίδιο session?

λογικά μπαίνει κάποιος online και οταν κάνει spawn προσκαλεί και τους αλλους

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνηθως όταν πρώτο συνδεεσαι online σε βαζει αυτοματα το παιχνίδι σε session με crew+friends.

 

Αν όχι τότε θα γίνει με την προσκληση όπως είπε ο απο πανω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρεπει καποιος απο τους admin του teamspeak να σου δωσει δικαιωματα (permissions που σου λεει) ωστε να μπορεις να αλλαζεις καναλι. Οποτε την επομενη φορα που θα μπεις στειλε μηνυμα σε καποιον που θα ειναι μεσα να σου δωσει.  :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες ποια προγράμματα για έχετε για να περνάτε τα μοντακια;Και κάτι άσχετο...Είχα το λαπτοπ μου πάνω στο τραπέζι και εκείνη την ώρα έκανε downloading η update και βαρεσα το χέρι μου με δύναμη μπορεί να γίνει τίποτα; Πχ ο σκληρός;

 

OpenIV. Υπαρχει συνδεσμος να το κατεβασεις, οπως και αναλυτικες οδηγιες χρησης στη σελίδα..

Οσο για το χερι σου, αν ειχε γινει καποιο καταγμα θα το εννιωθες εντονα, και ο πονος θα αυξανοταν με το περασμα της ωρας. Πιεσε το ελαφρα στην περιοχη που το χτυπησες και αν δεν νιωθεις καποιον ιδιαίτερο πονο λογικα δεν εχει παθει κατι. Το καλυτερο βεβαια θα ηταν να βγαλεις να κανεις μια ακτινογραφια.

Επισης δεν γνωριζω ποσο δυνατα το χτυπησες για να καταλαβω αν θα μπορουσε να εχει γινει κατι, αν μου ελεγες και την ταχυτητα του download ισως καταλαβαινα, ήταν κατω απο 300Kbps?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια μου κολαει σε μια αποστολη,ειναι οταν κλεβω το χρηματοκυβοτιο και έρχονται πατσοι,τσους σκωτονω ολους μετα περνω το σκουπιδιαρικο και παω να βρω ενα αμαξι που εχω κρυψει καπου,μετα με περνει τηλ ο μαικλ και οταν αλλαζει απο μονο του παιχτη κολαει,τι να κανω? το εκανα 3 φορες αλλα τπτ!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια μου κολαει σε μια αποστολη,ειναι οταν κλεβω το χρηματοκυβοτιο και έρχονται πατσοι,τσους σκωτονω ολους μετα περνω το σκουπιδιαρικο και παω να βρω ενα αμαξι που εχω κρυψει καπου,μετα με περνει τηλ ο μαικλ και οταν αλλαζει απο μονο του παιχτη κολαει,τι να κανω? το εκανα 3 φορες αλλα τπτ!!!

 

Σε αυτή την αποστολή είχα κολλήσει πριν μήνες αλλά με το τότε τελευταίο patch είχε φτιάξει.

 

Αν είναι από το μπάρμπα σου, πες να σου φέρει κανένα καινούργιο.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...