Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [GTA 5][PC]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παίδες Βοήθεια! Δεν βγάζω άκρη... Όπως γράφω και πιο πάνω δεν μου βγάζει στον χάρτη την επόμενη αποστολή με κανένα χαρακτήρα παίρνοντας υπόψη μου αυτόν τον οδηγό το tow truck είναι η τελευταία αποστολή που έχω κάνει μόλις την ξανακάνω όμως δεν μου βγάζει την αμέσως επόμενη Blitz Play το έχει κάποιος πρόχειρο να με βοηθήσει παρακαλώ;

 

Y.g Το μόνο σημείο που μου δείχνει ενεργό είναι το αεροδρόμιο που είχε αγοράσει ο Trevor για να βγάζει λεφτά μήπως πρέπει να κάνω όλες τις αποστολές εκεί για να προχωρήσω μήπως πρέπει να πάρω καινούργιο σπίτι στον Trevor?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά οταν τα fps είναι 35 για παράδειγμα και η χρηση της καρτας ειναι στα 60-80% και cpu 60% τι μπορεί να φταίει;

σε κόβει ο επεξεργαστής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες Βοήθεια! Δεν βγάζω άκρη... Όπως γράφω και πιο πάνω δεν μου βγάζει στον χάρτη την επόμενη αποστολή με κανένα χαρακτήρα παίρνοντας υπόψη μου αυτόν τον οδηγό το tow truck είναι η τελευταία αποστολή που έχω κάνει μόλις την ξανακάνω όμως δεν μου βγάζει την αμέσως επόμενη Blitz Play το έχει κάποιος πρόχειρο να με βοηθήσει παρακαλώ;

 

Y.g Το μόνο σημείο που μου δείχνει ενεργό είναι το αεροδρόμιο που είχε αγοράσει ο Trevor για να βγάζει λεφτά μήπως πρέπει να κάνω όλες τις αποστολές εκεί για να προχωρήσω μήπως πρέπει να πάρω καινούργιο σπίτι στον Trevor?

 

 

Κανείς βρε? :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά οταν τα fps είναι 35 για παράδειγμα και η χρηση της καρτας ειναι στα 60-80% και cpu 60% τι μπορεί να φταίει;

στην δικη σου περιπτωση φταιει ο επεξεργαστης που ειναι amd

οχι οτι ειναι αδυναμος και σου κανει bottleneck απλα εχει πολλους πυρινες (8 υποτιθετε)

και  αρκετα παιχνιδια δεν μπορουν να χρησιμοποιησουν ολους τους πυρινες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προβλημα με εγκατασταση παιχνιδιου gta v

Καλησπερα σας παιδια εχω αγορασει το gta v για τον ηλεκτρονικο υπολογιστη με χαρακτηριστικα:
dell studio xps 8100
nvidia gt 210 1gb
1tb hard disk 500gb το καθενα
intel core i7 870
12gb ram
το προβλημα ειναι οτι μ πεταει καποιο προβλημα οταν βαζω το δευτερο dvd μεσα κατι για σφαλμα δεδομενων δεν πολυ καταλαβα ειναι μισα ελληνικα επειδη εχω ελληνικα 8.1 pro με mce και καποια αγγλικα. Ο σκληρος δισκος ειναι μολις 65 ημερων.
Τι να κανω ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως είναι γρατσουνισμένο ή λερωμένο το DVD; Πάντως, και να εγκατασταθεί, δεν θα καταφέρεις να το παίξεις σε αυτόν τον υπολογιστή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού το βγάζει το μήνυμα όταν βάζεις το dvd τότε πολύ πιθανόν να έχει πρόβλημα το δεύτερο dvd.

 

(Με την gt210 μην περιμένεις να τρέξει το παιχνίδι,το πολύ να συρθεί ) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως είναι γρατσουνισμένο ή λερωμένο το DVD; Πάντως, και να εγκατασταθεί, δεν θα καταφέρεις να το παίξεις σε αυτόν τον υπολογιστή.

Οχι ρε φιλε μια χαρα ειναι τα dvd μολις τωρα τα ανοιξα ρε παιδια ειναι 8 dvds ελεος δηλαδη απο την αγγλια μ τα εφερε η ξαδερφη μ για την ακριβιαν.

Αφού το βγάζει το μήνυμα όταν βάζεις το dvd τότε πολύ πιθανόν να έχει πρόβλημα το δεύτερο dvd.

 

(Με την gt210 μην περιμένεις να τρέξει το παιχνίδι,το πολύ να συρθεί ) 

Θα αλλαξω γραφικα συντομος αλλα τι να κανω με την περιπτωση δηλ αποχερετα τον πλατανο ο σκληρος μ δισκος ; :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν φταίει ο δίσκος.

Το δευτερο dvd είναι ελλατωματικό.

λύση υπάρχει και ακούει στο να το κατεβάσεις απο τον επίσημο rockstar client το παιχνίδι.

 

μπες εδω

https://socialclub.rockstargames.com/activate

πατα το download for windows

κατεβάζει κάτι πράγματα,φτιαχνεις λογαριασμό στην rockstar όταν ζητήσει τα στοιχεία σου και ξεκινάει να κατεβάζει το παιχνίδι.

ΥΠΟΨΙΝ ειναι 60+γιγα το συνολικό μέγεθος που θα κατέβει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...