Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [GTA 5][PC]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

κι εγώ το χω φτάσει στο 76%, αποστολές άλλες δεν βλέπω αλλά δεν μου έβγαλε κάποιο ending, στο πόσο τις εκατο τελειώνει?

 

Παιδια κατι δεν εχετε κανει ψαχτειτε ξανα που ειναι λογικο να τους πατε να εξελιχθει η ιστορια. Αληθεια παρακολουθειτε την ιστορια καθολου οταν παιζεται ή απλα βγαζετε αποστολες; j/k :D

Δεν υπαρχει συγκεκριμενο ποσοστο οσες πιο πολλες side missions κανεις τοσο μεγαλυτερο θα ειναι το ποσοστο που θα τελειωσεις. Αλλα συνεχιζεις και μετα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκίμασε με τον Michael να πας στην σχολή πιλότων και να κάνεις το πρώτο μάθημα. Το 2ο Heist απαιτεί Flying. Λογικά αυτό είναι :D

 

Φίλε μου έκανα όλα μαθήματα με τον Fraklin λάθος; πρέπει να κάνω και με τον Michael; και αν απο την αρχή όλα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου έκανα όλα μαθήματα με τον Fraklin λάθος; πρέπει να κάνω και με τον Michael; και αν απο την αρχή όλα;

Το Heist απλα σου λεει να κανεις τα μαθηματα με τον Michael. Εγω προσωπικα εκανα ενα ολο και ολο σε ολο το Campain απλα για να δω πως ειναι και μετα πηγα στην αποστολη. Δοκιμασε το δεν εχεις να χασεις κατι. Επισης να καλεις τα ατομα που ειναι στις επαφες και με τους 3 χαρακτηρες συχνα πυκνα μπορει να βοηθησει. Αλλιως ξαναπαιξε την τελευταια αποστολη που εκανες και δες τι λεει στο τελος :Ρ

Πάντως σήμερα σε έναν σέρβερ με το που βγήκα από το apartment 5 άτομα με minigun με έλουσαν με χρήμα με αποτέλεσμα να κρασάρει το PC :")

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Heist απλα σου λεει να κανεις τα μαθηματα με τον Michael. Εγω προσωπικα εκανα ενα ολο και ολο σε ολο το Campain απλα για να δω πως ειναι και μετα πηγα στην αποστολη. Δοκιμασε το δεν εχεις να χασεις κατι. Επισης να καλεις τα ατομα που ειναι στις επαφες και με τους 3 χαρακτηρες συχνα πυκνα μπορει να βοηθησει. Αλλιως ξαναπαιξε την τελευταια αποστολη που εκανες και δες τι λεει στο τελος :Ρ

Πάντως σήμερα σε έναν σέρβερ με το που βγήκα από το apartment 5 άτομα με minigun με έλουσαν με χρήμα με αποτέλεσμα να κρασάρει το PC :")

 

Φίλε μου έκανα και τα μαθήματα με το michael αλλά τίποτα το Heist μου το έχει έτσι http://s28.postimg.org/e6wykb8j1/IMG_3592.jpg

σημαινει κάτι που δεν μου έχει τικαρισμένα κάποια parts? και η τελευταία αποστολή η οποία ξανα έκανα είναι αυτή 

αλλά τίποτα ακόμα δεν μου βγάζει καινουργια
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

mods οπως ειχαμε στα προηγουμενα της σειρας υπαρχει περιπτωση να δουμε?cars/buildings etc,να χουν βγει και να μη το χω παρει πρεφα δε παιζει ε?

 

Παιζει... :P

 

65228b_2015_08_10_00002.jpg

 

70d5fc_back2.jpg

 

872596_GTA5_2015_08_17_18_41_57_46.jpg

 

872596_GTA5_2015_08_17_18_35_15_95.jpg

 

8c3448_vlcsnap_8344_01_06_13h16m52s430_p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...