Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [GTA 5][PC]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

λοιπόν όποτε κανονίσετε κάτι, ας το γράψετε και εδω γιατί έχω πολλά heist να κάνω ακόμα(τώρα μπαίνω στο δεύτερο)να βγάλετε και σεις κανένα ψιλό.

Υπόψιν είμαι noobίδι του κερατά οπότε λογικά θα κάνουμε καμια 50αριά φορες την κάθε αποστολή :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά έχετε και σεις frame drops από τα 60 στα 40 ή 30FPS ή να πετάξω το PC μου;

 

Προσωπικά με το pc της υπογραφής με very high textures και πολλά πραματα ανεβασμενα (τηρω τα ορια vram 2048mb) το παιχνιδι τρέχει αέρα, πάντα 60 fps. Το έχω σε ssd.

 

Μαλλον ο fx8320 πταίει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά με το pc της υπογραφής με very high textures και πολλά πραματα ανεβασμενα (τηρω τα ορια vram 2048mb) το παιχνιδι τρέχει αέρα, πάντα 60 fps. Το έχω σε ssd.

 

Μαλλον ο fx8320 πταίει.

δεν νομιζω γτ σε μενα δεν εχει frames drops και κατω απο 50 δεν πεφτει,κατι αλλο φταιει στον φιλο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν νομιζω γτ σε μενα δεν εχει frames drops και κατω απο 50 δεν πεφτει,κατι αλλο φταιει στον φιλο

 

με τι ρυθμισεις το παιζεις και με τι ο mitsos the great;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έλα δικε μου! Εδώ θα είμαι!

ή θα ρθω με το σκουτεράκι μου ή θα νοικιάσω από κει..αλλιώς το θα κλέψουμε από το λιμάνι!

Να φέρω και την δικιά μου ή με θες πριβέ;

θα χρειαστώ βοήθεια σε room2let

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά μερικές φορές εάν έχετε frame drops

Σημαίνει ότι έχουν μπει στο lobby hackers και κάνουν διάφορα πράγματα ..

Όσο για τα λεφτά δεν τρώτε bans.

Επίσης μην είστε passive mode, χαρείτε το παιχνίδι. Και Να να σας σκοτώσουν δεν έγινε και κάτι.

Οποίος θέλει με κάνει add Fr3nektg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακόμα και με Normal ρυθμίσεις (textures, postfx κτλ) πάλι έχω frame drops όταν οδηγώ. Περίεργο.

Έχω ανεβάσει τον 8320 στα 4.5 και το ίδιο πρόβλημα...

Vsync ανοιχτό? Αν ναι θέλει ένα alt-tab για να δουλέψει σωστά κάθε φορά που ξεκινά το παιχνίδι. Διαφορετικά αν δε σηκώνει εκείνη τη στιγμή τα 60 fps θα σε ρίξει στα 30

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακόμα και με Normal ρυθμίσεις (textures, postfx κτλ) πάλι έχω frame drops όταν οδηγώ. Περίεργο.

Έχω ανεβάσει τον 8320 στα 4.5 και το ίδιο πρόβλημα...

 

Δες που έχεις το keyboard/mouse input, στο direct πρέπει να 'ναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακόμα και με Normal ρυθμίσεις (textures, postfx κτλ) πάλι έχω frame drops όταν οδηγώ. Περίεργο.

Έχω ανεβάσει τον 8320 στα 4.5 και το ίδιο πρόβλημα...

Βγαλε οτι o/c εχεις και ξαναδοκιμασε. Το παιχνιδι ειναι για καποιο λογο κατα του o/c. Και εγω ειχα θεματα, ωσπου μου προτειναν να τα βαλω ολα stock και τωρα παιζω ολα στο ultra χωρις κανενα θεμα, στα 40 fps μεν αλλα δεν εχω θεμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...