Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [GTA 5][PC]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Δεν παιζει να σε μπαναρουν επειδη πηρες τα λεφτα, αυτος που κινδυνευει μονο ειναι ο τυπος που τα σκορπαγε. Στην τελικη λες οτι εσυ απλα περπατουσες στο δρομο και ηρθε αυτος πανω σου και σε πυροβολουσε με $$ και δεν μπορουσες να κανεις τιποτα :P

 

Να γινόταν και στην πραγματικότητα αυτό, ε; :P (όχι πλαστά)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστώ πολύ.

Σκοποβολή ανεξαρτήτως του τι κάνω; είτε με handgun είτε machine gun ;

 

επίσης,η "ζωή" του χαρακτήρα ποιο στατιστικό είναι; η δεν ανεβαίνει; δηλαδή να μην τρώω 3-4 σφαίρες και να είμαι ψόφιος. Πέρα απο τα αλεξίσφαιρα.

 

*Το stamina ανεβαινει ακομα καλυτερα με ποδηλατο. Παρε ενα ποδηλατο στο garage σου και κανε 2-3 φορες το χαρτη. Επισης ανεβαινει με κολυμπι.

*Η χωρητικοτητα σε σφαιρες ανεβαινει με τα levels.

*Driving & flying ανεβαινουν με οδηγηση και πτηση. Παιζε contact missions και οδηγα εσυ, οχι συνοδηγος και αναποφευκτα θα ανεβουν.

*Η ζωη ανεβαινει οσο σκοτωνεις npcs.

*Το strength ανεβαινει με μπουνιες σε npcs. Επειδη θα σου παρει χρονια, μπες σε contact mission για να μην εχεις μπατσους και αστερακια και πηγαινε παραλια και del pierro pier που spawnαρουν πολλα npcs.

 

 

 

εφόσον έχει hackers το παιχνίδι,δεν υπάρχει λόγος να παίζουμε online.Χωρίς την rockstar να κάνει και τίποτα

Δεν εχει λογικη αυτο που λες ρε μαν εκτος αν το μονο που κανεις ειναι deathmatch στο freemode.

Nαι εχει cheaters στο freemode αλλά ξεκινας crew/friend only server και τελειωνεις.

Σε heists, contact missions, races & survivals που παιζω ελαχιστες φορες εχω τυχει cheaters και εκει τους κραζουν ολοι και φευγουν.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

*Το stamina ανεβαινει ακομα καλυτερα με ποδηλατο. Παρε ενα ποδηλατο στο garage σου και κανε 2-3 φορες το χαρτη. Επισης ανεβαινει με κολυμπι.

*Η χωρητικοτητα σε σφαιρες ανεβαινει με τα levels.

*Driving & flying ανεβαινουν με οδηγηση και πτηση. Παιζε contact missions και οδηγα εσυ, οχι συνοδηγος και αναποφευκτα θα ανεβουν.

*Η ζωη ανεβαινει οσο σκοτωνεις npcs.

*Το strength ανεβαινει με μπουνιες σε npcs. Επειδη θα σου παρει χρονια, μπες σε contact mission για να μην εχεις μπατσους και αστερακια και πηγαινε παραλια και del pierro pier που spawnαρουν πολλα npcs.

 

 

 

Δεν εχει λογικη αυτο που λες ρε μαν εκτος αν το μονο που κανεις ειναι deathmatch στο freemode.

Nαι εχει cheaters στο freemode αλλά ξεκινας crew/friend only server και τελειωνεις.

Σε heists, contact missions, races & survivals που παιζω ελαχιστες φορες εχω τυχει cheaters και εκει τους κραζουν ολοι και φευγουν.

βοήθα με λίγο ακόμα,που βρίσκω contact missions;

:P

Δεν το έχω πολυψάξει ακόμα μόνο αποστολές απο lamar και τέτοιους κάνω μόνος μου να βγάζω κανένα ψιλό :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτα ειναι τα contact missions :P συνηθως μια αποστολη 2-4-6 ατομων που αναλογα τη δυσκολια και το λεβελ βγαζεις και τα αντιστοιχα φραγκα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βοήθα με λίγο ακόμα,που βρίσκω contact missions;

:P

Δεν το έχω πολυψάξει ακόμα μόνο αποστολές απο lamar και τέτοιους κάνω μόνος μου να βγάζω κανένα ψιλό :P

Aν θες βαλε με στο friendlist να σε βοηθησω και online.

Ακομα καλυτερα, βρες και νωριτερα το ποστ του xtrmsnpr για το Teamspeak & τo NGRP crew και συμμετειχε.

Τα contact missions που μπορεις να κανεις και μονος σου δινουν ψιλα.

Παιξε παρεα με αλλους αυτα που ειναι 2-6 ατομα. Αυτα δινουν και καλα $ και καλα RP.

Mobile>random job>contact mission και οπου σε ριξει.

Επισης δοκιμασε και survival να δεις αν σου αρεσει. Επισης πληρωνει καλα αν το περασεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το τελευταίο patch 1.28 διαβάζω πολλά παράπονα όπως micro stuttering μέχρι και πτώση της απόδοσης, micro stuttering παρατήρισα κι εγώ ειδικά μέσα στην πόλη. Μέχρι και η χρήση του mini gun παρουσιάζει προβληματα στο frame rate

 

η Rockstar λέει πως ξέρει τι φταίει και θα κυκλοφορήσει νέο patch

http://www.gamepolitics.com/2015/07/13/rockstar-aware-problems-gta-v-gta-online-pc-after-latest-update#.Va3e4fkVTsY

 

edit:

 

το νέο patch που διορθώνει το πρόβλημα μόλις κυκλοφόρησε

Grand Theft Auto V – New PC Update Released, Supposedly Fixes Stuttering Issues

http://www.dsogaming.com/news/grand-theft-auto-v-new-pc-update-released-supposedly-fixes-stuttering-issues/

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το τελευταίο patch 1.28 διαβάζω πολλά παράπονα όπως micro stuttering μέχρι και πτώση της απόδοσης, micro stuttering παρατήρισα κι εγώ ειδικά μέσα στην πόλη. Μέχρι και η χρήση του mini gun παρουσιάζει προβληματα στο frame rate

 

η Rockstar λέει πως ξέρει τι φταίει και θα κυκλοφορήσει νέο patch

http://www.gamepolitics.com/2015/07/13/rockstar-aware-problems-gta-v-gta-online-pc-after-latest-update#.Va3e4fkVTsY

 

edit:

 

το νέο patch που διορθώνει το πρόβλημα μόλις κυκλοφόρησε

Grand Theft Auto V – New PC Update Released, Supposedly Fixes Stuttering Issues

http://www.dsogaming.com/news/grand-theft-auto-v-new-pc-update-released-supposedly-fixes-stuttering-issues/

αυτά τα 91mb ήταν που κατέβασε το βράδυ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι 91 ρε σεις,εμένα το rockstar client κατέβασε 403ΜΒ!!!

Προσωπικά πάντως αν όντως είναι διορθωμένο version παρατήρησα πολύ καλύτερα fps.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι 91 ρε σεις,εμένα το rockstar client κατέβασε 403ΜΒ!!!

Προσωπικά πάντως αν όντως είναι διορθωμένο version παρατήρησα πολύ καλύτερα fps.

 

403 mb ειναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...