Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [GTA 5][PC]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 

 

Έπεσε downgrade στο performance διαβάζω λόγω anti-modding μπούρδων ;

 

Ναι, μετα το Update 1.28.

https://support.rockstargames.com/hc/en-us/articles/206862727

 

Εγω προσωπικα δεν εχω δει καποια διαφορα, αλλα εχουν γινει πολλες αναφορες. Αν και τα 3fps κατω που λενε δεν θα τα παρατηρουσα.

Σχετικο αρθρο: http://www.gamepur.com/news/19556-gta-v-pc-performance-severely-degraded-after-patch-128-drops-3fps-anti.html

Το αν οφειλεται στο νεο anti-modding/anti-hacking συστημα που προσθεσαν δεν το ξερουμε στα σιγουρα, αλλα πιθανο και αυτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχει λιγο stutter ειδικα στην οδηγηση το παρατηρησα και εγω με το τελευταιο patch, κατι πρεπει να κανουν παντως γιατι αν οφειλεται σε anti-hack check τοτε ειναι μεγαλο fail και προσωπικα με ενοχλει εστω και αν ειναι σχεδον ανεπαισθητο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πέρα απο το ελαφρύ stutter(πέφτει το % χρήσης της κάρτας) έχω και lag στο μενού του παιχνιδιού όταν μετακινώ τον χάρτη.

Για εναν παράξενο λόγο αν τον μετακινήσω πέφτει στιγμιαία στο 0% η κάρτα και μετά συνεχίζει κανονικά μέχρι να ξανακάνω την οποιαδήποτε κίνηση μέσα στο μενού

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πέρα απο το ελαφρύ stutter(πέφτει το % χρήσης της κάρτας) έχω και lag στο μενού του παιχνιδιού όταν μετακινώ τον χάρτη.

Για εναν παράξενο λόγο αν τον μετακινήσω πέφτει στιγμιαία στο 0% η κάρτα και μετά συνεχίζει κανονικά μέχρι να ξανακάνω την οποιαδήποτε κίνηση μέσα στο μενού

 

Το παρατηρησα μια φορα και εγω αυτο, δεν μου το εκανε συνεχεια παντως..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει αλλαξει μεχρι και το πως ανεβαζουν στροφες τα αμαξια και την δυναμη/ροπη στις καθε στροφες.

Το δοκιμαζω καμια ωρα τωρα, το free roaming με αμαξι απεκτησε επιτελους ενδιαφερον. Μηχανη δεν εχω δοκιμασω αλλα νομιζω δεν εχει πειραξει ακομα μηχανες και ελικοπτερα στην 0.9 εκδοση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κανενα 2CV εχει ;  :-D  :-D  :-D

 

Citroen 2CV? Οχι, τι να το κανεις..? :P

Αν και θυμαμαι εχω δει 2CV Mod για καποιο απο τα προηγουμενα GTA.

 

Αλλο ενα βιντεακι συγκριση χωρις και με το MOD

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...