Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [GTA 5][PC]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλημερα παιδια

αντιμετωπιζω ενα προβλημα,ειχα εγκαταστησει το παιχνιδι στον ssd αλλα για ενα διαστημα δεν επαιζα και επειδη επιανε αρκετο χωρο στον 120αρη μου το πεταξα στον hdd. μπαινω λοιπον στον φακελο του παιχνιδιου τρεχω "as administrator" το .exe μου κανει ενα update και στην συνεχεια μου πεταει ενα μηνυμα  για το location του παιχνιδιου λεγοντας μου να πατησω retry χωρις κανενα αποτελεσμα.

 

πρεπει να πεταξω στον hdd και καποιον αλλον φακελο για να λειτουργησει σωστα;

 

edit: τωρα ρε παιδια που ξαναδοκιμαζω να τρεξω το παιχνιδι απο τον hdd παει να μου κατεβασει 60.40GB απο την αρχη...τι γινεται;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επαιξα κανα μισαωρο εχθες και βρηκαμε μερικους

 

 

 

NGRP, πρεπει να ξανα μαζευτουμε. Δεν γινεται να χανομαστε ετσι. 

όχι σα παλιά ετσι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χμμ στα γρήγορα, αποφάσισα να δοκιμάσω κάποια μοντς, συγκεκριμένα το police mod και δύο-τρία ακόμα, ανάμεσα τους και ένας trainer. Όλα χρησιμοποιούν scropt hook και asi loader. Με το online τι γίνεται; Θα πρέπει να τα αφαιρέσω από τον κατάλογο μη γίνει καμιά στραβή;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χμμ στα γρήγορα, αποφάσισα να δοκιμάσω κάποια μοντς, συγκεκριμένα το police mod και δύο-τρία ακόμα, ανάμεσα τους και ένας trainer. Όλα χρησιμοποιούν scropt hook και asi loader. Με το online τι γίνεται; Θα πρέπει να τα αφαιρέσω από τον κατάλογο μη γίνει καμιά στραβή;

ΝΑΙ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΝΑΙ.

Απλά να τονίσω (ξέχασα να το τονίσω) ότι όλα τα παραπάνω είναι offline mods, χωρίς πειράγματα. Το μόνο που θα κρατήσω άλλωστε είναι το LSPDFR, οπότε αν τυχόν δεν επηρεάζει το online ας επιβεβαιώσει κάποιος, είναι λίγο ζόρι να κάνω c/p συνέχεια κάθε φορά που μπαίνω online. :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα..μου εκαναν δωρο το παιχνιδι σμρ σε φυσικη μορφη..εκανα εγκατασταση απο τα δισκακια μπηκα κανονικα στο game εκανα 2 αποστολες και βγηκα....τωρα παω να μπω και εχει μεινει στον launcher κανει update a αλλα γραφει 55gb apo ta 55gb less than 1m remaining...δεν μπορεσα να βρω καποια λυση στο google...HELP

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το προβλημα αυτο υπηρχε εχθες το βραδυ γιατι η rockstar εκανε βλακεια με το update. 

 

Σημερα δουλευει μια χαρα, κανει update κανονικα, κυκλοφορησε και το ill gains part 2

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...