Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto V [GTA 5][PC]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τα διαβαζα ποση ωρα και δεν ειχαν τελειωσει. Αν δει καποιος, καποιο ενδιαφερον fix ας το πει

 

Ειναι το μεγαλυτερο ως τωρα update του παιχνιδιου, πραγματικα παρα πολλες βελτιωσεις/fixes.

Ως προς το performance αυτα που βελω αρκετα ενδιαφερον ειναι τα παρακατω:

  • Fixed several issues with memory leaks that may have caused the game to crash after running for long periods of time.
  • Fixed a display driver crash on PC.
  • Fixed an issue where certain combinations of anti-aliasing settings on CrossFire systems could cause graphical corruption.
  • Fixed issues with mouse input when running at lower frame rates.
  • Fixed issues with flickering effects that could be seen on some CrossFire systems.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εκανα και εγω underclock την κάρτα γραφικών μου,(AMD HD7950) ,επειδή είχε γ@#%θει να μου πετάει artifacts.Ε απο τότε που την έκανα underclock ,εως τώρα δεν είδα κανένα άλλο artifact.

φτου φτου φτου,μακριά απο δω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε τι καραγκιόζηδες αυτοί στη R* !!!!

 

Το παιχνίδι είχε 59.99Ε τόσο καιρό στο Steam, και σήμερα που αρχίσαν οι εκπτώσεις, έχει δήθεν έκπτωση 25%, και πουλάει το παιχνίδι 55Ε, παριστάνοντας πως η τιμή του παιχνιδιού πριν ήταν 75 ευρώ!!!

 

:mad:  :mad:  :shifty:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε τι καραγκιόζηδες αυτοί στη R* !!!!

 

Το παιχνίδι είχε 59.99Ε τόσο καιρό στο Steam, και σήμερα που αρχίσαν οι εκπτώσεις, έχει δήθεν έκπτωση 25%, και πουλάει το παιχνίδι 55Ε, παριστάνοντας πως η τιμή του παιχνιδιού πριν ήταν 75 ευρώ!!!

 

:mad:  :mad:  :shifty:

Αν προσέξεις στην τιμή περιλαμβάνεται και η Great White Shark Cash Card που σου δίνει επιπλέον χρήματα εντός παιχνιδιού. Λάθος κίνηση από τη Rockstar να έχει έκπτωση μόνο στο bundle αλλά δεν μπορείς να πεις ότι ανέβασαν την τιμή του παιχνιδιού για να φαίνεται ότι έχει έκπτωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω παντα κλεινω το shadows

ειναι αυτο που προσθετει το μεγαλυτερο ζορι στο hardware και εμφανισιακα δε μου λειπει

 

Πως κλείνεις τα shadows εντελώς? δεν βρήκα ρύθμιση να τα κλείσω off.. μόνο την ποιότητά τους έχει να πειράξω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

62 % έφτασα...Σε λίγο το τερματίζω.

Σειρά έχει το GTA 4...

Οσο κι αν σας φαίνεται παραξενο δεν το χω παίξει ακόμα

Στο single player κομματι θα σου αρεσει πιο πολυ.

Και αν εξαιρεσεις τον μικροτερο χαρτη και τα λιγοτερα/υποδιεσταιρα οχηματα, δεν εχει να ζηλεψει τιποτα.

Η οδηγηση ειναι πιο ρεαλιστικη. Να παιξεις επειτα και τα dlcs, TLAD & TBOGT.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια θελω βοηθεια!!Ηθελα να αλλαξω τα windows μου και μετεφερα τα αρχεια του GTA στον 2 δισκο μου με αποκοπη και επικολιση για να μην τα χασω!!Πηρε αρκετη ωρα!!Οταν ομως πηγα να ανοιξω το GTA δεν μου το επαιζε και μου εγραφε αυτο:Adminstrator rights are needed to insall game data,Please click Retry below to restart the launcher with the required privileges.You may be asked to sing in to Social Club again after restarting.Παταω το retry αλλα δεν γινετε τπτ.Θα χρειαστει να το κανω ξανα install οταν βαλω τα αλλα windows??Και αμα το κανω αυτο επειδη το εχω παρει σε cd και δεν ειναι απο steam ο κωδικος που εβαλα στην αρχη δεν θα ειναι ειδη χρεισιμοποιημενος??Επεισης πηγα και στο social club για να κατεβασω το setup tool οπως μου ειχαν πει αλλα τπτ.Οποιος ξερει πλζ να βοηθησει!!!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

krystalpower,strat3gos,gavros10 και yiannis013 για σουβλάκια στο Μοναστηράκι.

NGRP first real life heist meeting!✈

 

Βίντεο να κλέβετε τα σουβλάκια δεν βλέπω. :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά έχω το σύστημα της υπογραφής. Το παιχνίδι κάνει τρελά σπασίματα και δεν μπορώ να καταλάβω γιατί. Τρέχω με τις βέλτιστες ρυθμίσεις που κάνει το nvidia experience . Έχω κατεβάσει και μόνος μου αρκετά από τα γραφικά αλλά πάλι το ίδιο....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...