Προς το περιεχόμενο

The Witcher 3 [Xbox One][PS4]


panther_512

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι έχετε δίκιο. Δεν θα σηκώνει 60fps τελικά, μάλλον υπήρξε παρανόηση αφού κάπου το είχα δει αλλά δεν το έψαξα περισσότερο. Και τελικά δεν ισχύει. Τεσπά, μικρό το κακό δεν θα κλάψουμε κιόλας, δεν είναι ραλάκι.

 

Για όλα τα υπόλοιπα, δεν θα μπορούσα να συμφωνήσω περισσότερο. Δεν θα ξεχάσω ποτέ thread σαν αυτό του FEAR ή του Metro που πραγματικά 9 στους 10 έμπαιναν μέσα μόνο για να μιλήσουν για fps, PC builds, drivers και benchmarks. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 774
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

- Γελάω με την κλάψα κάποιων στη σχετική συζήτηση για PC. Με την ατέλειωτη γκρίνια τους (διαβάστε τις τελευταίες σελίδες) κατάφεραν ακόμα και να κλειδώσουν το thread ενός τόσο σημαντικού παιχνιδιού (ξεκλείδωσε κάμποσες ώρες αργότερα). Κλάψα με το "downgrade", κλάψα για το 4Κ, κλάψα για το ότι η CD Projekt Red έβαλε και τις κονσόλες στο κόλπο, κλάψα και οδυρμός για τα πάντα όλα. Υποψιάζομαι πως όταν με το καλό κυκλοφορήσει το παιχνίδι (αμήν και πότε) ένα στα δύο posts θα επικεντρώνεται πάλι στα fps, σε SLI/Crossfire setups, σε benchmarks, συγκριτικά (ποιος την έχει πιο μεγάλη, την κάρτα γραφικών εννοείται), σε overclocking και τα γνωστά... Κι εγώ PC fan είμαι αλλά αυτό το πράγμα δεν το κατάλαβα ποτέ.

 

fixed

 

μην το τσουβαλιάζεις, αν προσεξες υπάρχουν και πολλοί που αντιδρούνε στην ανουσια κλάψα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το 2 (η Enhanced που έπαιξα εγώ τουλάχιστον) δεν είχε τέτοιο θέμα.

Οπότε δε νομίζω να πάσχει το 3.

________________________

 

Έσκασε και το πρώτο review απο PSTrophies.org.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεχρι στιγμης στο  metacritic εχει μεσο ορο 93 %(για την εκδοση του ps4) http://www.metacritic.com/game/playstation-4/the-witcher-3-wild-hunt

 

Αμα συνεχισει ετσι θα μιλαμε για το καλυτερο παιχνιδι της σειρας!!και ενα απο τα καλυτερα rpg ολλων τον εποχων.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι μου κάνουν οι άτιμοι.. Με το κράξιμο περνούσαν οι μέρες..

Αλλά τώρα ανυπομονώ να μου έρθει ο κολλέκτορας και δεν περνάνε!!!! :D

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικα μου εκανε εντυπωση το 10ρι του Gamespot βεβαια σαν Review βρηκα πιο αναλυτικο αυτο του IGN στο οποιο μαλιστα αναφερει οτι ειχε και  Frame drops στην εκδοση του Ps4 http://www.ign.com/articles/2015/05/12/the-witcher-3-the-wild-hunt-review

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδη και στα 30 που θα τρεχει το παιχνιδι που ειναι το κακο? :wacko:

Το κακό είναι τα 30fps.Βεβαια εγώ είμαι και υπερανθρωπος και βλέπω πάνω απο 30.
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τρελά reviews και βαθμολογίες στο Metacritic.

 

Το παιχνίδι είναι παιχνιδάρα από τις λίγες απ'ότι φαίνεται (και ξέραμε ότι θα είναι κάποιοι από εμάς) ;)

 

Νομίζω το καλύτερο που έχουμε να κάνουμε όλοι μας είναι να το παίξουμε στο σύστημα της επιλογής μας.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...