Προς το περιεχόμενο

The Witcher 3 [Xbox One][PS4]


panther_512

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 774
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πόσες παραπάνω ώρες gameplay έχουν τα expansion και πόσο το κανονικό παιχνίδι?Εννοείτε στο περίπου...

 

Απλά όποτε θες ,έτσι και αλλιώς, το retail το ξαναπουλάς, ίσως για κανένα 20 ευρώ , μελλοντικά!Άρα πάω για GOTY και βλέπουμε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

 

Καλησπέρα παιδιά. Χθες αγόρασαν το ps4 pro κ έβαλα το witcher κ μ έκανε ακριβως οτι κ στο βίντεο. Αλλαξα σε old ds4 coontroller κ δεν μ εκανε αυτο το auto walk. Θέλω μα ρωτησω παιζει να ναι bug η θέμα του τηλεχειριστηρίου? Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά από 180 ώρες παιχνιδιού δεν το έχω δει ποτέ, αλλά εκ πρώτης άποψης ακούγεται για bug (ειδικά αν χειριστήριο του pro δεν στο κάνει και σε άλλα παιχνίδια). Το έχουν παρατηρήσει κι άλλοι πάντως:

 

https://www.reddit.com/r/witcher/comments/44lvte/how_do_you_turn_off_auto_walkrun/

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο fifa 16 που το δοκιμάσα δεν μ έκανε κάτι τέτοιο. Διάβασα γενικά οτι έχει ξανά συμβεί κ σε αλλους πριν το 2015 σε απλα ds4 controller. Απλα μ κανει εντύπωση πως το old ds4 παιζει μια χαρα ενω το ds4 pro μ κανει αυτά τα κουλά πραγματα. Έστειλα στην cd project κ ο θεός βοηθός. Κ εγώ έχω κλείσει 240+ ώρες μαζί με new game plus.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι θεμα χειριστηριου απ οτι καταλαβα.. Εμενα στο μαμα χειριστηριο του Pro σε καποιες φασεις κανει το ιδιο προς τα δεξια.. δηλαδη σαν να εχει κολλησει ο μοχλος δεξια και μετακινειται προς τα δεξια.. Στον εξτρα Dualshock 4 v2 που πηρα δεν το κανει.. Σε αλλα games δεν το χω παρατηρησει παντως μονο στο Witcher..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν λες μαμά τηλεχειριστήριο του pro, το ds 4 v2 εννοεις, αυτό με την extra led μπάρα πανω στο D-pad. Αν εννοεις αυτό, τοτε αυτό μ κάνει. Ακριβώς όπως κ στο βίντεο. Κ εγώ πιστεύω ότι είναι θέμα controller.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν λες μαμά τηλεχειριστήριο του pro, το ds 4 v2 εννοεις, αυτό με την extra led μπάρα πανω στο D-pad. Αν εννοεις αυτό, τοτε αυτό μ κάνει. Ακριβώς όπως κ στο βίντεο. Κ εγώ πιστεύω ότι είναι θέμα controller.

 

Ναι αυτο που ηταν μαζι με το Pro στην κουτα το V2 το κανει..

Ενω το δευτερο V2 χειριστηριο που πηρα δεν το κανει..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατάλαβα. Σας ευχαριστώ όλους για τις απαιτήσεις. Είμαι 99% οτι είναι το controller.Περιμενω εναν φιλο μ να μ φέρει κ το δικο του απλα για να επιβεβαίωσω το 100%. Κ παλι ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Skr1 na σε ρωτησω. Αλλαξες ολο το πακέτο ps4 pro ή αγορασες ξεχωριστά το controller? Ρωταω για να ξέρω αν είναι καμια παρτίδα ελαττωματική κ αν το αλλάξω τώρα μηπως κ το επόμενο μ έχει θέμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Skr1 na σε ρωτησω. Αλλαξες ολο το πακέτο ps4 pro ή αγορασες ξεχωριστά το controller? Ρωταω για να ξέρω αν είναι καμια παρτίδα ελαττωματική κ αν το αλλάξω τώρα μηπως κ το επόμενο μ έχει θέμα.

 

Τιποτα δεν αλλαξα.. και το προβλημα το ανακαλυψα αφου ειχα παρει και 2ο μοχλο που πηρα για Couch co-op games..

Οσο για την αλλαγη που λες δεν θελω να σε απογοητευσω αλλα απ αυτο που βλεπω απο τα links που βαλαν οι φιλοι παρα πανω, εχουν και στο εξωτερικο αρκετοι θεμα με το συγκεκριμενο παιχνιδι.. δεν ξερω αν ειναι απλα μια παρτιδα ή γενικο θεμα, αλλα πολυ πιθανον να μπεις τσαμπα σε ταλαιπωρια.. Εγω δεν εχω παρατηρησει κατι σε αλλα games και επιτηδες θα το βαλω και σημερα να δω στο bloodborne που θα παιξω οταν φυγω απ'το μαγαζι.. να δω αν το κανει και εκει..

Αν το κανει μονο σε ενα game και δεν το κανει συνεχεια τοτε δεν ειναι λογος να το γυρισεις..

Για παραδειγμα εμενα στο Witcher δεν το κανε συνεχομενα.. εσπρωχνα ενα τακ απο την αντιθετη μερια τον μοχλο και εστρωνε και μετα το κανε αργοτερα..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σμρ μ είπε κ ένας φίλος μ οτι του το έκανε στο mortal kombat. Κολλαγε στο άλμα... Στο δεύτερο που αγόρασες ειπές οτι δεν το κανει καθόλου σωστα? Άρα αγορασες νέο ds4 v2 κ σ είναι κομπλε στο witcher? Συγνώμη που ξανά Ρώταω απλα θέλω να απόκλεισω κάποια πραγματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έχω δει 1 φορά στο Βloodborne, κόλλησε το εμπρός αλλά μετά από 1sec έκανε disconnect το ds4 και πάλι connect (δε θυμάμαι αν πάτησα εγώ το home button ή όχι) αλλά δε μου ξαναέτυχε πάλι... μπορεί να είναι και κάποιο bug στο firmware τί να πω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...