Προς το περιεχόμενο

The Witcher 3 [Xbox One][PS4]


panther_512

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 774
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μια ερωτηση παιδια..αν τερματισω κανονικα το παιχνιδι κ μετα παρω τη goty εκδοση θα ξεκινησω απο κει που ημουν κ θα παιξω απλα τα expansion;

Φίλε θα σε στεναχωρήσω. Η GOTY έκδοση δεν αναγνωρίζει τα saves από το original Witcher 3 main game και expansions. Ουσιαστικά ξεκινάς από την αρχή με level 1 χαρακτήρα. Αυτό που μπορείς να κάνεις αν θες να παίξεις μόνο τα expansions είναι με default Geralt ξεχωριστό για το κάθε expansion, διαφορετικά τα αγοράζεις ένα προς ένα για να πιάσει το save από το αρχικό Witcher 3.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερα παιδια,επειδη θελω να ξεκινησω το παιχνιδι (θα το αγορασω συντομα)

θα ηθελα μια διευκρινηση

 

το εχω βρει απο εδω

 

http://www.public.gr/product/gaming/games/ps4/the-witcher-iii:-wild-hunt-blood-and-wine-expansion-pack-limited-edition-ps4-game/prod8090749pp/

 

 αλλα δεν ξερω ειναι το παιχνιδι μαζι με τα expansions ή ειναι μονο τα expansions?

οποιος γνωριζει να με ενημερωσει ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερα παιδια,επειδη θελω να ξεκινησω το παιχνιδι (θα το αγορασω συντομα)

θα ηθελα μια διευκρινηση

 

το εχω βρει απο εδω

 

http://www.public.gr/product/gaming/games/ps4/the-witcher-iii:-wild-hunt-blood-and-wine-expansion-pack-limited-edition-ps4-game/prod8090749pp/

 

 αλλα δεν ξερω ειναι το παιχνιδι μαζι με τα expansions ή ειναι μονο τα expansions?

οποιος γνωριζει να με ενημερωσει ευχαριστω

Αυτο φιλε περιεχει μονο 1 expansion mesa το  blood and wine , δεν εχει ουτε το main game  ουτε το allo expansion .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ειναι αυτο φιλε μου,απλα δεν γνωριζω και θα εκανα την αγορα νομιζωντας οτι ειναι το παιχνιδι μαζι με τα expansions

μην βιαζομαστε να κρινουμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ειναι αυτο φιλε μου,απλα δεν γνωριζω και θα εκανα την αγορα νομιζωντας οτι ειναι το παιχνιδι μαζι με τα expansions

μην βιαζομαστε να κρινουμε

Δεν λεω για την αρχικη σου ερωτηση που εiχε νοημα ,για την δευτερη ερωτηση λεω που ρωτησες πως λεγεται  το αλλο expansion  και που το απαντησα οπως ειδες ...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ok sorry...

υπαρχει περιπτωση να εχει βγει το game μαζι με τα 2 expansions σαν πακετο?

το googlara και εχω βρει κατι, αλλα αλλο σαιτ λεει μαζι και το παιχνιδι αλλου λεει μονο τα expansions ψιλομπερδευτηκα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει βγει η GOTY  εκδοση του παιχνιδιου που περιεχει το main game kai ta 2 expansions  .Ολο το πακετο δλδ και σε πολυ καλη τιμη .

 

Eδω εισαι :

 

http://www.skroutz.gr/s/9610852/The-Witcher-3-Wild-Hunt-Complete-Edition-PS4.html?from=catspan&keyphrase=witcher+3+goty

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Παίδες τις επόμενες μέρες περιμένω το Pro..

γενικά μια ζωή ήμουν pc gamer του θανατά, και όλα μου τα rpg / mmo-rpg εχω συνηθίσει να τα παίζω στο PC..
Σε κονσόλα που είναι first-person rpg πως ειναι η εμπειρία.. Αξίζει να πάρω το game για ps4 ή οχι? Οι κινήσεις παλεύονται με χειριστήριο αντί πληκτρολογίου και ποντικιού?
Τηλεόραση έχω 55αρα (όχι 4k)..
Το PC μου ακόμα τσακίζει κόκκαλα αλλα δεν θα με χαλαγε να το παρω για ps4 αν αξίζει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες τις επόμενες μέρες περιμένω το Pro..

γενικά μια ζωή ήμουν pc gamer του θανατά, και όλα μου τα rpg / mmo-rpg εχω συνηθίσει να τα παίζω στο PC..

Σε κονσόλα που είναι first-person rpg πως ειναι η εμπειρία.. Αξίζει να πάρω το game για ps4 ή οχι? Οι κινήσεις παλεύονται με χειριστήριο αντί πληκτρολογίου και ποντικιού?

Τηλεόραση έχω 55αρα (όχι 4k)..

Το PC μου ακόμα τσακίζει κόκκαλα αλλα δεν θα με χαλαγε να το παρω για ps4 αν αξίζει..

 

Προσωπικη αποψη ειναι οτι αξιζει οσο τιποτα αλλο,ειναι ενα αριστουργημα και εαν του δωσεις χρονο θα βυθιστεις στον κοσμο του και θα σε ταξιδεψει!

 

Το παιχνιδι ειναι third person οχι first,επισης ειναι must για μεγαλη TV (Το επαιξα σε 50αρα) οπως και το χειριστηριο ειναι νομιζω απαραιτητο για να μπορεσεις να παιξεις ορθολογικα ακομα και στο pc!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...