Προς το περιεχόμενο

The Witcher 3 [Xbox One][PS4]


panther_512

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά help pleaseeeee
Παλεύω με το brothers in arms: skellige
Έκανα τα 2 πρώτα quest κανονικά αλλά στο τρίτο έκανα γκάφα μάλλον...... Εκει που έλεγε να διαλέξω ποιον να υποστηρίξω για βασιλιά εγω λ λακας πάτησα να τα βρουν μόνοι τους....... Καταλαθος αλλά πληρώνεται μάλλον τώρα
Έτσι δεν μου μπορώ να βρω το quest coronation....
Αν γνωρίζει κανεις πως μπορώ να το ξεκινήσω η να διαλέξω βασιλιά ας βοηθήσει....
Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 774
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδιά help pleaseeeee

Παλεύω με το brothers in arms: skellige

Έκανα τα 2 πρώτα quest κανονικά αλλά στο τρίτο έκανα γκάφα μάλλον...... Εκει που έλεγε να διαλέξω ποιον να υποστηρίξω για βασιλιά εγω λ λακας πάτησα να τα βρουν μόνοι τους....... Καταλαθος αλλά πληρώνεται μάλλον τώρα

Έτσι δεν μου μπορώ να βρω το quest coronation....

Αν γνωρίζει κανεις πως μπορώ να το ξεκινήσω η να διαλέξω βασιλιά ας βοηθήσει....

Ευχαριστώ

Ειτε αν βρεις το προηγουμενο save που ηταν εκει ή το αφηνεις και το ξαναπαιζεις καποια στιγμη αργοτερα πχ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • 1 μήνα μετά...

Τί θα γίνει επιτέλους με το 2ο expansion, θα το βγάλουν σύντομα; Κάτι ακούστηκε για 27 Μαίου πάντως

https://www.skroutz.gr/s/9036807/The-Witcher-3-Wild-Hunt-Blood-and-Wine-Expansion-PS4.html

 

Κοντα επεσες :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα σου απαντήσω σε λίγο που θα βάλω να παίξω. Δεν έχω αγοράσει τα expansions ακόμα αλλά νομίζω έχω όλα τα τζάμπα DLC (και είναι αρκετά).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχουμε και λέμε: στο Xbox One το κυρίως παιχνίδι μαζί με τα τζαμπέ DLC είναι κάπου 32GB. Συν 15GB το σημερινό expansion, συν 5 το προηγούμενο, το όλο κάτι λιγότερο από 52GB. Καλά είναι. Χρόνο να έχουμε να παίζουμε.

 

Αγόρασα πριν λίγο το expansion pass, 23 ευρώ από Hong Kong store (στο ευρωπαϊκό έχει 25). Φυσικά θα αργήσω να το δω αφού το παιχνίδι πρακτικά το έπιασα πριν λίγες εβδομάδες άσχετα αν το είχα πάρει από day one. Έχω γράψει (με την ησυχία μου) κάπου 40 ώρες και δεν είμαι ακόμα ούτε level 10.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα παϊδάκια,θα ήθελα μια βοήθεια ψάχνω να αγοράσω το witcher και ψάχνω όσο μπορώ να το βρω σε χαμηλότερη τιμή,γνωρίζεται καθόλου site's που να το ψάξω????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14gb download. Το πήρα για να παίξω το ΣΚ που δε θα έχω νετ αλλα φυσικά δεν προλαβαίνει να κατέβει. 

Απίστευτα sadface.jpg Το hearts of stone ήταν 4gb... αυτό 14... Βάλτε ένα bluray ρε παίδες στα 30ευρώ που ζητάτε να σώσετε και κάνα νεύρο :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1)Ναι

2)Δεν υπάρχει τέτοιο πράγμα. Το season pass έχει και τα 2

3)Δεν θα βγεί 3ο. Προς το παρόν δεν έχουν πεί κάτι για edition με όλα τα dlc αλλα σίγουρα θα βγεί σε κάνα 8μηνο και βάλε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...