Προς το περιεχόμενο

The Witcher 3 [Xbox One][PS4]


panther_512

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 774
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Tips επιβίωσης για gear/xp farm στο Death March;

Αφότου κατάφερα να μαζέψω 3μιση lvl στο White Orchard ψάχνοντας κυριολεκτικά τα πάντα, έκανα περίπου μια ώρα+ για να βγάλω το griffin μέχρι που κατάλαβα οτι μπορώ να κάνω save/meditate για bomb refill mid fight. Και ναι χρησιμοποίησα όλα τα counter του απο το bestiary.

Είμαι σίγουρος οτι noobiάζω οπότε πριν ξεκινήσω την επόμενη περιοχή, για πείτε. Πως μπορώ να βελτιώσω κάπως το gear μου; Τι να κάνω για xp; Σκότωσα τα πάντα και έκανα όλα τα side quest αλλα και πάλι το xp πηγαίνει σα χελώνα. Απο gear παρόλο που έκανα craft ένα witcher warrior chest, όλα τα άλλα είναι μπλέ στην καλύτερη και μετριότατα.

Με τα αντικείμενα, τα όπλα και τα consumables τι να κάνω; Sell ή dismantle και if so where? Κάπου είδα οτι υπάρχει vendor που αγοράζει τα πάντα full price και προς το παρόν έχω ένα full stash και inventory μήπως και βγάλω κάνα gold. Υπάρχει τρόπος να διαχωριστούν κάπως τα trash; Κάποιο rule ξερωγω που να λέει μπλε dismantle άσπρα πούλημα; Το ίδιο και με τα herbs. Επειδη τρέχω με Χ,Χ,Χ, αντί να το έχω πατημένο έχω μαζέψει τα κέρατα μου αλλα είμαι σίγουρος οτι είναι trash.

tl;dr: Οδηγίες προς ναυτιλομένους για κάποιον που δεν έχει ιδέα πως να φαρμάρει/εξελιχθεί για Death March difficulty. Είμαι στο 1.11 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε καταλαβαινω απολυτα!! Ειμαι level 22 σε death march με πολλες ωρες gameplay κανοντας πραγματικα τα παντα και με πολλα load recent save φυσικα εχοντας φαει πολυ ξυλο!! :-D :-D

 

Απο την δικη μου μερια μπορω να σου πω οτι μαζευω οτι υπαρχει απο χορτα μεχρι σκοτωνω ζωα να παρω κανενα raw meat γιατι τα consumables δεν με φτανουν! Lootαρισμα δλδ υπερβολικο και στα παντα!

 

Για gear κλπ πολυ εξερευνηση,side quest προσπαθησε να παιρνεις diagrams απο blacksmiths/armorers και επισης οταν ανεβεις κι αλλο λεβελ κανε treasure hunt για witcher gear setακια...dismantle εγω κανω ορισμενα οπλα η βελη για βαλιστρα που δεν θα χρειαστω πια και που βλεπουν οτι θα δωσουν σπανια αντικειμενα (meteorite ore,demetrium ore,dark ingot  κλπ)

 

Πουλα οτι junk εχεις σε merchant κ δεν αξιζει να κανεις dismandle και επισης οτι εχεις στον αντιστοιχο εμπορο οπλα σε blacksmith armor σε armorer κλπ γιατι πληρωνουν καλυτερα.

 

Εαν εκανες το quest με το noonwraith εκει στην αρχη στο white orchard βαλε και το trophy του που σου δινει 5% bonus experience νομιζω..

 

Επισης αφου διαβαζεις bestiary κ ετσι παιρνε diagram απο herbalist οταν βρεις να κανεις βομβες,oils,decotions κλπ βοηθουν πολυ...

 

Τελος δες τι στυλ σε βολευει να παιζεις π.χ signs,potions η melee η ισως κ συνδυασμο καποιων κ ξοδευε τα αναλογα points σε abilities μιας και ενεργοποιουνται μονο οσα ειναι activated στο branch οποτε προτιμοτερο να μεινεις σε συγκεκριμενο στυλ και να ανεβαζεις συγκεκριμενα..

 

Για xp farm δες βιντεο στο utube αναλογα τα level σου περιοχες που κανουν spawn συνεχεια εχθροι αν και εγω απλα βολταρω με το αλογο εδω κ εκει κ οπου με παιρνει,lootαρω και παιζω/τρωω ξυλο.

 

Οτι αλλο θες η εαν ξεχναω κατι ρωτησε με!

 

Απολαυσε το,ξεψαχνισε το κ παρ'ολο τα προβληματακια του το παιχνιδι και ο κοσμος του τα σπαει και για εμενα αξιζει τα χρηματα του 100%

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι λατρης του skyrim... Επειδή δεν έχω εμπειρία από το the witcher μπορείτε να με βοηθησετε λέγοντας μου αν μοιάζει αν μπορούμε με να το συγκρίνουμε και γενικά τα συν και τα πλην του τίτλου??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι λατρης του skyrim... Επειδή δεν έχω εμπειρία από το the witcher μπορείτε να με βοηθησετε λέγοντας μου αν μοιάζει αν μπορούμε με να το συγκρίνουμε και γενικά τα συν και τα πλην του τίτλου??

Ειναι ενα απο τα παιχνιδια της χρονιας,που υπαρχουν απειρα reviews στο Διαδικτυο πολλα σχολια γιαυτο αλλα και ακομα υπαρχει το ενδιαφερον αν και βγηκε πριν το καλοκαιρι λογω των Expansions.

 

Ακομα και για το Story του παιχνιδιου υπαρχουν video στο youtube που εξηγουν και την ιστορια των προηγουμενων τιτλων.

Μην τα περιμενεις ολα ετοιμα,ποσο μαλλον να βγαλεις αποψη απλα ακουγοντας τις γνωμες του καθενος.

Στην τελικη μπορεις να δοκιμασεις το παιχνιδι απο το να του ριξεις μια ενοικιαση το 3ημερο(Σ/Κ/Δ)να δεις και εσυ ο ιδιος αν σου αρεσει ή οχι απο το να περιμενεις να πει ο καθενας την γνωμη του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Είμαι λατρης του skyrim... Επειδή δεν έχω εμπειρία από το the witcher μπορείτε να με βοηθησετε λέγοντας μου αν μοιάζει αν μπορούμε με να το συγκρίνουμε και γενικά τα συν και τα πλην του τίτλου??

Ειναι ενα απο τα παιχνιδια της χρονιας,που υπαρχουν απειρα reviews στο Διαδικτυο πολλα σχολια γιαυτο αλλα και ακομα υπαρχει το ενδιαφερον αν και βγηκε πριν το καλοκαιρι λογω των Expansions.

 

Ακομα και για το Story του παιχνιδιου υπαρχουν video στο youtube που εξηγουν και την ιστορια των προηγουμενων τιτλων.

Μην τα περιμενεις ολα ετοιμα,ποσο μαλλον να βγαλεις αποψη απλα ακουγοντας τις γνωμες του καθενος.

Στην τελικη μπορεις να δοκιμασεις το παιχνιδι απο το να του ριξεις μια ενοικιαση το 3ημερο(Σ/Κ/Δ)να δεις και εσυ ο ιδιος αν σου αρεσει ή οχι απο το να περιμενεις να πει ο καθενας την γνωμη του.

Αν θέλω να δω gameplay ξέρω που θα απευθυνθω... Εδώ που είναι φόρουμ απευθυνομαι για να ακούσω την άποψη όσων το παίζουν... Ξέρω καλύτερα τι θέλω να μάθω γι αυτό και Ρώτησα εδώ!Αποστολή από το MediaPad M1 8.0 με τη χρήση Insomnia App
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδη η προταση για ενοικιαση του παιχνιδιου ειναι κατι το τραγικο πχ που αναφερω ετσι??? ή νομιζεις οτι και τα reviews(Και video reviews παιχνιδιων που ισχυει το ολο hype πεφτουν εξω??

 

Τεχνολογικο forum ειναι ομως το Insomnia οχι gaming :) 

 

Επισης στο παραπανω απαντησες μονος σου στον εαυτο σου. Αφου ξερεις που μπορεις να δεις gameplay για να δεις αν μοιαζει με το Skyrim εδω γιατι ρωτας ?? :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι λατρης του skyrim... Επειδή δεν έχω εμπειρία από το the witcher μπορείτε να με βοηθησετε λέγοντας μου αν μοιάζει αν μπορούμε με να το συγκρίνουμε και γενικά τα συν και τα πλην του τίτλου??

 

Συν:

Πολύ καλύτερη ιστορία σε σύγκριση με το Skyrim
Πολυυυυυυυυυυ καλύτεροι χαρακτήρες
Καλύτερο gameplay από το Skyrim
Καλύτερα quest (main ΚΑΙ side)
Μεγαλύτερος και πιο ενδιαφέρον κόσμος
Η CDPR ξέρει πως να κάνει render γυναίκες σε 3D σε αντίθεση με τα goblin που κάνει η Bethesda
 
Πιθανά μείον:
Δεν κανεις δικό σου χαρακτήρα, παίζεις τον Geralt σε όλο το παιχνίδι (εκτος από κάποια μικρά σημεία στην ιστορία)
Δεν έχει δράκους(?)
 
Γενικά, αρκετά σκάλες πιο πάνω από οτιδήποτε έχει βγάλει η Bethesda για εμενα προσωπικά. Μιλάμε για ένα από τα καλύτερα games ever, όχι μονο αυτή τη χρονια. Θα ήθελαν τα Elder Scrolls να είναι Witcher ;)
  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε καταλαβαινω απολυτα!! Ειμαι level 22 σε death march με πολλες ωρες gameplay κανοντας πραγματικα τα παντα και με πολλα load recent save φυσικα εχοντας φαει πολυ ξυλο!! :-D :-D

 

 

 

Απο την δικη μου μερια μπορω να σου πω οτι μαζευω οτι υπαρχει απο χορτα μεχρι σκοτωνω ζωα να παρω κανενα raw meat γιατι τα consumables δεν με φτανουν! Lootαρισμα δλδ υπερβολικο και στα παντα!

 

Για gear κλπ πολυ εξερευνηση,side quest προσπαθησε να παιρνεις diagrams απο blacksmiths/armorers και επισης οταν ανεβεις κι αλλο λεβελ κανε treasure hunt για witcher gear setακια...dismantle εγω κανω ορισμενα οπλα η βελη για βαλιστρα που δεν θα χρειαστω πια και που βλεπουν οτι θα δωσουν σπανια αντικειμενα (meteorite ore,demetrium ore,dark ingot  κλπ)

 

Πουλα οτι junk εχεις σε merchant κ δεν αξιζει να κανεις dismandle και επισης οτι εχεις στον αντιστοιχο εμπορο οπλα σε blacksmith armor σε armorer κλπ γιατι πληρωνουν καλυτερα.

 

Εαν εκανες το quest με το noonwraith εκει στην αρχη στο white orchard βαλε και το trophy του που σου δινει 5% bonus experience νομιζω..

 

Επισης αφου διαβαζεις bestiary κ ετσι παιρνε diagram απο herbalist οταν βρεις να κανεις βομβες,oils,decotions κλπ βοηθουν πολυ...

 

Τελος δες τι στυλ σε βολευει να παιζεις π.χ signs,potions η melee η ισως κ συνδυασμο καποιων κ ξοδευε τα αναλογα points σε abilities μιας και ενεργοποιουνται μονο οσα ειναι activated στο branch οποτε προτιμοτερο να μεινεις σε συγκεκριμενο στυλ και να ανεβαζεις συγκεκριμενα..

 

Για xp farm δες βιντεο στο utube αναλογα τα level σου περιοχες που κανουν spawn συνεχεια εχθροι αν και εγω απλα βολταρω με το αλογο εδω κ εκει κ οπου με παιρνει,lootαρω και παιζω/τρωω ξυλο.

 

Οτι αλλο θες η εαν ξεχναω κατι ρωτησε με!

 

Απολαυσε το,ξεψαχνισε το κ παρ'ολο τα προβληματακια του το παιχνιδι και ο κοσμος του τα σπαει και για εμενα αξιζει τα χρηματα του 100%

 

 

 

Για αρχή σε ευχαριστώ για το wall of text. Βοήθησαν αρκετά τα παραπάνω να πάρω μπρός. Ακόμα είμαι λίγο σφιγμένος με το τί πουλάω και τι κάνω dismantle αλλα νομίζω οτι σιγά σιγά θα φύγω και απο αυτό το τριπάκι.

 

Με το trial and error μου των τελευταίων ημερών ας γράψω μερικά πράγματα ακόμα που με βοήθησαν να πάρω μπρός (όλο και κάποιος θα ξεκινάει το game λόγω του expansion)

 

1)Dodge/Parry στο κάθε hit (κατα προτίμηση dodge). Τα πάντα στο παιχνίδι μας κάνουν one shot.

 

2)Qwen Sign spam. Πάντα Qwen επάνω μας στην αρχή. Όταν φάμε hit πάντα dodge πίσω και υπομονή για το stamina για το επόμενο Qwen. Ποτέ δε πάμε yolo. Το AI είναι πολύ καλό και οι εχθροί έχουν την τάση να zergάρουν. Αυτό σημαίνει οτι αν έχεις 2-3 εχθρούς μπροστά χωρίς qwen είσαι 1-2hit.

 

3)Απομόνωση στα mobs. Τα τραβάμε ένα-ένα όποτε είναι δυνατόν. Qwen/Dodge και fast attacks όποτε υπάρχει ευκαιρία.

 

4)Στο White Orchard υπάρχουν τα plans για τα 2 βασικά (και πιο δυνατά) steel/silver swords του early game. Ψάξτε για serpentine swords και κάντε craft. Τεράστιο damage boost. Δυστυχώς παρόλο που είχα περάσει απο εκεί και σκότωσα το wraith, μου είχε "ξεφύγει" το πρώμα με το plan και ζορίστηκα πολύ χωρίς λόγο.

 

5)Απο το store κατεβάζουμε τα dlc armor sets. Το βασικό temerian armor το βρίσκουμε στον πρώτο merchant (που σώζουμε) και είναι πολύ καλό vfm μέχρι να πάρουμε μπρός. Φθηνό και πολύ καλύτερο απο όλα τα σκουπίδια του white orchard.

 

6)Με το που τελειώσουμε απο το white orchard πάμε καρφί στο Crow's Perch. Λίγο αριστερά είναι ένας τύπος που κάνει horse races. Παίρνουμε μέρος. Ποντάρουμε ότι έχουμε και δεν έχουμε, save και go και κάνουμε και τα 3 races. Απο κεί παίρνουμε πολύ δυνατό gold boost και επίσης αξιοπρεπές gear για το άλογο (κυρίως μεγαλύτερο weight limit)

 

7)Τα περισσότερα events που δεν είναι μέρος του main story είναι exploitable. Αυτό σημαίνει οτι όταν παίζουμε μπουνιές με το griffin, αν βγούν καλά τα dodge/criticals κτλ μπορούμε να ΦΥΓΟΥΜΕ απο το fight και να κάνουμε save. Έτσι αν κάτι στραβώσει θα ξεκινήσουμε απο το 70% του life του πχ και όχι απο την αρχή. Βασικότατοτατοτατο και σώζει απο πολλά ΠΟΛΛΑ νεύρα. Αργότερα βέβαια αρκετοί εχθροί έχουν regen οπότε θέλει προσοχή.

 

8)Enhanced weapons/armor. Στις μεγάλες περιοχές (όπως απο εκεί που παίρνουμε το griffin contract) έχει έναν πάγκο και ένα ακονιστήρι. Εκεί κάνουμε (τζάμπα) enhance το armor και τα όπλα μας και παίρνουμε τζάμπα boost.

 

9)Μη πουλάτε τα πάντα στους πάντες. Στο novigrad έχει κάποιους merchant (ιδιαίτερα έναν στην ανατολική πλευρά του χάρτη που βγαίνει μόνο μια ώρα την ημέρα) που παίρνουν τα αντικείμενα σε πολύ καλές τιμές. Ο συγκεκριμένος μάλιστα full price αλλα δυστυχώς έχει περιορισμένα λεφτά. Ακόμα και τα books έχει έναν merchant alchemist στην βόρεια πλευρά του novigrad που τα αγοράζει σε λίγο καλύτερη τιμή.

 

10)Κάποι dialogue choices μπορούν να μας βάλουν τζάμπα σε μπελάδες. Δοκιμάστε να αποφύγετε τις μάπες με το καλό.

 

11) Στον character για αρχή είναι απαραίτητα τα vitality/regen points. Απο κει και πέρα εγώ παίζω με fast attacks/adrenaline και Qwen. Νομίζω είναι το ιδανικό build για αυτή τη δυσκολία γιατί χωρίς Qwen είναι σχεδόν αδύνατο να πεθάνουν ακόμα και τα lvl2 λυκάκια.

 

12)Το game είναι σε εντελώς άλλη διάσταση στο Death March difficulty (γι αυτό μιλάω παραπάνω). Είχα ξεκινήσει να το παίζω στο pc στο launch και στη μέτρια δυσκολία το πήγαινα hack and slash χωρίς να δώ κυριολεκτικά τίποτα απο το παιχνίδι (γι αυτό και το παράτησα απο βαρεμάρα). Τώρα εξερευνώ τα πάντα, μιλάω με τους πάντες και το "ζώ". Προτείνω ανεπιφύλακτα αυτή τη δυσκολία. Το μεγάλο μανίκι είναι τα πρώτα level. Μετά παίρνει μπρός.

 

Είμαι λατρης του skyrim... Επειδή δεν έχω εμπειρία από το the witcher μπορείτε να με βοηθησετε λέγοντας μου αν μοιάζει αν μπορούμε με να το συγκρίνουμε και γενικά τα συν και τα πλην του τίτλου??

Είχα και εγώ αρκετά ψηλά το skyrim στην εκτίμηση μου, αλλα πλέον που έχω κυριολεκτικά ξημεροβραδιάσει τις τελευταίες μέρες με το witcher μπορώ να πώ οτι δεν τίθεται θέμα σύγκρισης. Το παιχνίδι είναι έτη φωτός μπροστά και σκέψου οτι δεν είμαι και κάνας τρελός λάτρης των rpg.

 

Είχα ξεκινήσει με τη λογική να το τελειώσω όσο πιο σύντομα μπορώ για να βγάλω το platinum αλλα απο κάποια φάση και μετά απλά άρχισα να κόβω βόλτες και να κάνω κυριολεκτικά τα πάντα. ΚΑΘΕ γωνιά στο παιχνίδι έχει απο ένα υπεργαμάτο story και παρόλο που οι διάλογοι είναι τεράστιοι, είναι ουσιαστικοί. Το απολαμβάνω σαν σειρά. Θέλω να πιστεύω οτι δεν θα φάω burn out αλλα προς το παρόν (και δεν έχω δεί τίποτα ακόμα) έχει απίστευτο storyline. Προσεγμένο μέχρι αηδίας.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραιος! Σημαντικα tips!

 

Και εγω με Quen και fast attacks παιζω!

 

Το μονο κακο ειναι οτι ενω κανω τα παντα δεν εχω ακουμπησει καθολου το gwent και δεν με βλεπω για platinum!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραιος! Σημαντικα tips!

 

Και εγω με Quen και fast attacks παιζω!

 

Το μονο κακο ειναι οτι ενω κανω τα παντα δεν εχω ακουμπησει καθολου το gwent και δεν με βλεπω για platinum!!

Συνεχίζω ασταμάτητα με το game, αλλα δεν έχω προχωρήσει ιδιαίτερα σε level και main story μιας και κάνω όλα τα side quests και έχω λιώσει στο Gwent. Δυστυχώς μου λείπει μια bugαρισμένη κωλοκάρτα που υποτίθεται έπρεπε να υπάρχει μετά το Patch 1.07 αλλα δεν την βρίκω πουθενά (Zoltan Chivay). Ελπίζω οτι θα την κάνουν purchasable κάποια στιγμή

 

Είναι πολύ εύκολο να ξεκινήσεις και αφότου μαζέψεις μερικές κάρτες και νιώσεις μερικές βασικές στρατηγικές, το game γίνεται πολύ πιο εύκολο. Ξεκίνα με τα βασικά innkeeper quests και πάρε μερικά blue stripes commando/commander's horn, scorch και spies απο merchants. Κάνε ένα deck χωρίς weather effects του Northern realms. Κυνήγησε μερικά hero cards όπως τη ciri και τη Yeneffer και σιγά σιγά θα πάρεις μπρός.

 

Προσωπικά παίζω trebuchet x2/catapults + horn  Ή  blue stripex4/melees + horn Ή  heroes+ ότι κάτσει. Ανάλογα τι θα κάτσει στο μοίρασμα. Είτε melee είτε catapult κάρτες. Οι ranged είναι μέτριες. Θέλεις ένα περιορισμένο deck με δυνατές κάρτες ώστε να έχεις τις καλύτερες πιθανότητες να σου κάτσουν καλές κάρτες στο αρχικό μοίρασμα.Απο κει και πέρα θα δείς οτι κάτι ciri/geralt κάρτες είναι overpowered και με μερικά games θα κολλήσεις. Απλά δές κανέναν οδηγό γιατί είναι πολύ εύκολο να "χάσεις" κάρτες απο quest οπότε μη τζάμπα ασχοληθείς και δε μπορείς να συμπληρώσεις το deck σου.

 

On the same note, πήγα πήρα σήμερα το expansion γιατί είχε physical Gwent deck μαζί (Monster & Scoia Tael). Τώρα έχω κωλοψηθεί να βρώ και τα 2 factions που είχε στην Collector's του Xbone αλλα δε ξέρω που να ψάξω και τι τιμές παίζουν.. -.-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ισως βγουν τα 2 αλλα factions στο επομενο expansion που θα βγαλει το παιχνιδι.

Μακάρι αν και είναι λίγο κωλοδάχτυλο σε όσους πήραν την Collector's του Xbone. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν πειραζει,το οτι στο ιδια τιμη εδιναν στην collector's του Xbox gwent cards ηταν κωλοδαχτυλο σε οσους την πηραν σε αλλα platforms,οποτε τωρα καπως ισοσκελιζει το πραμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

jzExt4k.jpg
sadface.jpg

Απο ότι φαίνεται η κάρτα του Zoltan Chivay που παίρνεις  απο τον scholar συνεχίζει να είναι missable και ΔΕΝ την βρίσκεις ούτε κάτω απο το hanged man's tree, αν και υποτίθεται οτι τη βρίσκεις εκεί μετά το 1.11. Αυτό σημαίνει οτι παρόλο που έχω μαζέψει όλες τις gwent cards πρέπει να ξαναματαπαίξω όλο το παιχνίδι απο την αρχή για μία καταραμένη κάρτα... Thanks but no thanks. Κρίμα και ήταν απο τα platinum που ήθελα να έχω...

 

Παρόλα αυτά επική παιχνιδάρα. Απο αύριο βάζω hearts of stone.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...