Προς το περιεχόμενο

The Witcher 3 [Xbox One][PS4]


panther_512

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 774
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

παιδια στο witcher εσας τα ps4 κανουν θορυβο?ανεβαζει πολυ τις στροφες σε μενα..

Για δες και εδω http://forums.cdprojektred.com/threads/42543-PS4-Fan-as-loud-as-phat-PS3-fan-while-playing-witcher-3

http://www.gamefaqs.com/boards/702760-the-witcher-3-wild-hunt/71920816

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αχρείαστο σε εσάς, αλλά τουλάχιστον για όσους έχουν X1 (και δεν έχουν το παιχνίδι), να πω ότι με το Xbox δεν φαίνεται να υπάρχει παρόμοιο θέμα. Ή τουλάχιστον δεν υπάρχει σε εμένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η αληθεια ειναι οτι κανει και πολυ ζεστη τις τελευταιες μερες οποτε παιζει και αυτο τον ρολο του!δεν με ειχε ξαναενοχλησει το δευτερο  ps4 στο θεμα του θορυβου!το πρωτο που ειχα ηταν αεροπλανο!θα δουμε πως θα παει και θα πραξω αναλογα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αχρείαστο σε εσάς, αλλά τουλάχιστον για όσους έχουν X1 (και δεν έχουν το παιχνίδι), να πω ότι με το Xbox δεν φαίνεται να υπάρχει παρόμοιο θέμα. Ή τουλάχιστον δεν υπάρχει σε εμένα.

Απο το παραπανω link απο Gamefaqs δευτερο σχολιο λεει I play on Xbox & this is the only game that makes my fan get loud as well...not every 10 minutes, but every now & then like when I boot it up....strange.

---

http://www.gamefaqs.com/boards/702760-the-witcher-3-wild-hunt/71920816

 

Βεβαια βλεπω πολλα περισσοτερα σχολια για το Ps4 παρα για το XboxOne αρα εν μερη εχεις δικιο :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά, μην ξεχνάμε ότι υπάρχουν Xbox και Xbox. Άλλα είναι σχεδόν εντελώς αθόρυβα, άλλα (όπως το δικό μου) βουίζουν αρκετά και ακούγονται καθαρά σε συνθήκες ησυχίας, ενώ έχουμε και τα ιδιαιτέρως προβληματικά μοντέλα με το σφύριγμα ή/και τρίξιμο στα ανεμιστηράκια. Επιπλέον μπορεί η κονσόλα να ζορίζεται μόνο σε συγκεκριμένα σημεία του παιχνιδιού και να μην μου έχει τύχει ακόμα τέτοιο (δεν έχω προχωρήσει και πολύ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν σου αρέσουν τα παιχνίδια του είδους (βλ. action RPG), τότε αξίζει κάθε ευρώ. Δες όμως πρώτα κανένα video στο youtube για να πάρεις μια ιδέα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν έχεις παίξει άλλα παιχνίδια του είδους και σου αρέσουν, όπως πολύ σωστά είπε ο nzeppos, τα Witcher είναι από τα καλύτερα παραδείγματα του είδους τους. 

 

Αν, από την άλλη, ταυτίζεσαι με την επική ατάκα που πέταξε χτες ένας φίλος μου χαζεύοντάς με να παίζω Dragon Age (ο οποίος έχει παίξει και το Witcher 2, λόγω Gold, στο 360, καθώς και 2-3 άλλα) "νομίζω ότι το κοντινότερο παιχνίδι σε RPG που μου αρέσει είναι το Assassin's Creed", καλύτερα να ψάξεις για ενοικίαση πρώτα :P 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά εγώ που δεν έχω παίξει ποτέ witchers, αξίζει τα λεφτά του για ps4?

Αν το αγοραζες για το Pc οπου μπορεις να το βρεις Digital στα 17 ευρω θα ελεγα με τα 1000Σε γενικες γραμμες ειναι απο τους καλυτερους τιτλους που κυκλοφορουν στο Ps4 και για αρκετο κοσμο θεωρειται το καλυτερο Action Rpg των τελευταιων χρονων. Αν το παραπανω το γραφεις απο πλευρας ιστοριας τοτε μην ανησυχεις καθως και μεσα στο παιχνιδι υπαρχουν πολλες αναφορες απο τα προηγουμενα παιχνιδια αλλα και video στο Youtube που δειχνουν την ιστορια των προηγουμενων παιχνιδιων συνοπτικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

η αληθεια ειναι οτι κανει και πολυ ζεστη τις τελευταιες μερες οποτε παιζει και αυτο τον ρολο του!δεν με ειχε ξαναενοχλησει το δευτερο  ps4 στο θεμα του θορυβου!το πρωτο που ειχα ηταν αεροπλανο!θα δουμε πως θα παει και θα πραξω αναλογα..

 

Το άλλαξες λόγο θορύβου?

 

Εγώ το δικό μου το έχω πάρει απο πλαίσιο και κάνει σαν αεροπλάνο όταν παίζω κάποιο game. Σκέφτομαι να το επιστρέψω πίσω και να ζητήσω άλλο αλλα αμφιβάλω πολύ ότι θα το αλλάξουν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

diavoi ναι το ειχα αλλαξει!εκανε πολυ θορυβο και μου εστειλαν καινουργιο απο την cometron!η αληθεια ειναι οτι μου ειχαν βγαλει την πιστη...πηγε και ηρθε τρεις φορες μεχρι να διαπιστωθει το προβλημα!αυτο που εχω τωρα δεν εχει καμια σχεση!τωρα με τις ζεστες ακουγεται αλλα ουτε καν οπως το παλιο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

diavoi ναι το ειχα αλλαξει!εκανε πολυ θορυβο και μου εστειλαν καινουργιο απο την cometron!η αληθεια ειναι οτι μου ειχαν βγαλει την πιστη...πηγε και ηρθε τρεις φορες μεχρι να διαπιστωθει το προβλημα!αυτο που εχω τωρα δεν εχει καμια σχεση!τωρα με τις ζεστες ακουγεται αλλα ουτε καν οπως το παλιο!

 

κάπου διάβασα (και το πιστεύω) ότι το bluray ανεβάζει στροφές και αυτό έχει ως αποτέλεσμα να ανεβάζει στροφές το cooler προκαλώντας τον θόρυβο. Αυτό διότι στα Digital games συνήθως είναι ποιο αθόρυβο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κάπου διάβασα (και το πιστεύω) ότι το bluray ανεβάζει στροφές και αυτό έχει ως αποτέλεσμα να ανεβάζει στροφές το cooler προκαλώντας τον θόρυβο. Αυτό διότι στα Digital games συνήθως είναι ποιο αθόρυβο.

οχι δεν εχει σχεση αν ειναι απο blu-ray η dgital!στα λεω επειδη τοτε τα ειχα ψαξει πολυ..το bluray σταματα να διαβαζει μετα απο κανα 5λεπτο και το παιχνιδι παιζει απο σκληρο εφοσον το χεις περασει!επισης εμενα το pt που ειναι ψηφιακο ηταν που ειπα οτι μεχρι εδω..ειχε παρει φωτια to ps4!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

οχι δεν εχει σχεση αν ειναι απο blu-ray η dgital!στα λεω επειδη τοτε τα ειχα ψαξει πολυ..το bluray σταματα να διαβαζει μετα απο κανα 5λεπτο και το παιχνιδι παιζει απο σκληρο εφοσον το χεις περασει!επισης εμενα το pt που ειναι ψηφιακο ηταν που ειπα οτι μεχρι εδω..ειχε παρει φωτια to ps4!

 

Μάλιστα.. θα ρωτήσω στο πλαίσιο.. αν και ξέρω την συνομιλία που θα γίνει:

 

Π: "Δουλεύει όμως?"

"Ναι"

Π: "Είναι στην εγγύηση?"

"Ναι"

Π: "Άρα όλα καλα, αν χαλάσει μας το φέρνεις και το αλλάζουμε."

"Αλλά δεν μπορώ να ακούσω καλά τον ήχο του παιχνιδιού"

Π: "Λυπούμαστε αλλά δεν μπορούμε να κάουμε κάτι"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...