Προς το περιεχόμενο

The Witcher 3 [Xbox One][PS4]


panther_512

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 774
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν είναι το preorder που έχει αυτή την τιμή, το Collector's Edition είναι. Μπορείς να προπαραγγείλεις και την απλή έκδοση η οποία έχει κανονική τιμή.

 

Οσο για το τι περιέχει, μια αναζήτηση στο Amazon, ή σε μερικές σελίδες πιο πίσω εδώ, θα σου λύσει την απορία.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια τι θα περιεχει το preorder του witcher και εχει αυτη την απροσιτη τιμη, 147 ευρω? :shock:

 

Ολόκληρη φώτο και βίντεο για την collector's edition και αναρωτιέσαι για την τιμή??? Πρώτη πρώτη σελίδα του τόπικ τα είχαμε.

 

 

 

 

Visual-W3-Collector-PS4-en.png?140180468

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...
  • 3 μήνες μετά...

Μόλις είδα έκδοση του γουιτσερ 3 με 16 free dlcs στις 140 λίρες. Σοβαρά τώρα; Παιχνίδι που ακόμα δεν βγήκε με 16 dlcs? Με πρόγραμμα για να παίρνεις ανα τακτά χρονικά διαστήματα μέσα σε λίγο καιρό; Όχι ευχαριστώ αλλά δεν θα πάρω. Όταν γίνει μια γενναιόδωρη μείωση τιμής και φτάσει πολύ πιο κάτω απ την τιμή της απλής έκδοσης μόνο τότε θα προχωρήσω σε αγορά του παιχνιδιού. Πάμε για άλλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

140 έχει το πακέτο με το άγαλμα και τα λοιπά μπιχλιμπίδια.

Μάλλον δεν ξέρεις τί παίζει με την ιστορία witcher+dlc, δεν είναι πχ destiny να έχει και season pass στην έκδοση του 100ρικου.

 

Τα DLC που λες είναι δωρεάν για όλους. Η CDPR το χρησιμοποιεί για marketing αυτό με τα "16 free dlc" , να ξέρεις ό,τι εξτραδάκι βγάλουν μετά την κυκλοφορία θα είναι δωρεάν και για όλους, ανεξαρτήτως έκδοσης. Στο 2 να φανταστείς μας είχε κάτι χαζομαρούλες pre-order dlc items, μετά απο 20 μέρες απλά τα βάλανε free σε ένα update. Όπως και το enhanced edition upgrade που ήταν σοβαρό, free το πήραμε στο pc, γενικώς αν πάρεις την απλή έκδοση θα έχεις το ίδιο περιεχόμενο παιχνιδιού με αυτόν που έχει την έκδοση των 140.

 

Το ρεσουμέ είναι ότι τα DLC δεν θα κοστίσουν ποτέ τίποτα. Με το που βγαίνει κάτι αυτόματα το έχεις.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις είδα έκδοση του γουιτσερ 3 με 16 free dlcs στις 140 λίρες. Σοβαρά τώρα; Παιχνίδι που ακόμα δεν βγήκε με 16 dlcs? Με πρόγραμμα για να παίρνεις ανα τακτά χρονικά διαστήματα μέσα σε λίγο καιρό; Όχι ευχαριστώ αλλά δεν θα πάρω. Όταν γίνει μια γενναιόδωρη μείωση τιμής και φτάσει πολύ πιο κάτω απ την τιμή της απλής έκδοσης μόνο τότε θα προχωρήσω σε αγορά του παιχνιδιού. Πάμε για άλλα.

Αυτη η εκδοση που λες ειναι πιθανοτατα η παραπανω,δεν πληρωνεις τα Dlc...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όντως είναι η collectors με τον δράκο απλα στο site που κοίταξα είχε στις τελευταίες φώτο του παιχνιδιού τι ακριβώς περιλαμβάνει η εκδοση. Ναι δεν ξέρω τι παίζει με τα witcher καθώς δεν ήμουν ποτέ κανένας μεγάλος φαν τους. Να φανταστείς το 2 που είναι και το μοναδικό που έχω παίξει το πήρα στο δεκαρικο και πραγματικά δεν ξέρω πως κρατήθηκα και το πηγα μέχρι το τέλος. Όπως και να χει πάντως αφού είναι τα πράγματα έτσι όπως λες, ακούγεται ελκυστικό το όλο πακέτο και σίγουρα θα δώσω μια δεύτερη ευκαιρια στη σειρά δοκιμάζοντας και το 3.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαβάστε τα details στο gameplay και ψηθείτε. Αν ισχύουν όσα ισχυρίζονται μιλάμε για πραγματική νέα εμπειρία στα WRPGs.

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=1014355

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα Witcher ούτως ή άλλως είναι ξεχωριστή εμπειρία RPG, με πλούσια ιστορία και επιλογές που καθορίζουν σε βάθος χρόνου την πορεία του παιχνιδιού. Το κυριότερο σημείο είναι ότι δεν υπάρχει άσπρο/μαύρο, καλό/κακό στις επιλογές σου.

 

Όταν πρωτοκυκλοφόρησαν τα PS4/XBOXOne και βλέπαμε κάποια πρώτα δείγματα παιχνιδιών που θα έρχονταν στο μέλλον, είχα πεί από τότε ότι ένα παιχνίδι που πραγματικά αξίζει να προσμένεις στις κονσόλες είναι το Witcher 3.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα Witcher ούτως ή άλλως είναι ξεχωριστή εμπειρία RPG, με πλούσια ιστορία και επιλογές που καθορίζουν σε βάθος χρόνου την πορεία του παιχνιδιού. Το κυριότερο σημείο είναι ότι δεν υπάρχει άσπρο/μαύρο, καλό/κακό στις επιλογές σου.

 

Όταν πρωτοκυκλοφόρησαν τα PS4/XBOXOne και βλέπαμε κάποια πρώτα δείγματα παιχνιδιών που θα έρχονταν στο μέλλον, είχα πεί από τότε ότι ένα παιχνίδι που πραγματικά αξίζει να προσμένεις στις κονσόλες είναι το Witcher 3.

Επίσης, σου επιτρέπει να κάνεις λάθη και δε σ' το λέει καν ευθέως. Για το πρώτο μισό του πρώτου ήμουν αρκετά χλιαρός προς το παιχνίδι, αλλά όταν το συνειδητοποίησα αυτό το εκτίμησα όσο έχω εκτιμήσει λίγα (ίσως και κανένα) παιχνίδι. 

 

Η Bioware είναι που έχει κάνει "trademark" της ότι οι επιλογές μετρούν και όλα τα σχετικά, αλλά το Witcher είναι το μόνο σύγχρονο RPG (που ξέρω) που σε αντιμετωπίζει ως ενήλικο σε αυτά τα πράγματα. Ούτε σε παίρνει από το χέρι, ούτε σου έχει μπάρες καλού/κακού, ούτε μπορείς να μαντέψεις τι θα γίνει σε ό,τι επιλέξεις. Μου αρέσει πολύ αυτή η προσέγγιση του "μη νομίζεις ότι είσαι και κάνας ήρωας, κάνε ό,τι καλύτερο νομίζεις και να ελπίζεις να μην πάει σκατά" :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελπίζω στον τεχνικό τομέα να τα πάει επίσης καλά... γιατί απο σενάριο δεν παίζει να είναι μούφα. Το έχω ήδη προπληρώσει για το ps4 εδώ και κανα δίμηνο  :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...