Προς το περιεχόμενο

The Witcher 3 [Xbox One][PS4]


panther_512

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 774
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ναι τα animation ειναι ενα θεμα, ολιγον σαν πιασμενοι πανε... :D οπως και να χει ειναι πολυ παιχνιδι και ειμαι στο διλλημα του Φωτη....Να τελειωσω πρωτα το BB και μετα να πιασω το W3......

 

Εγώ πάλι είμαι μεταξύ Witcher 3 και GTA V (που το έπιασα επιτέλους στο Xbone, μετά το 360 και το PS3).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδίαμπορει μα μου πει κανεις πως διακρίνει κανεις τα γράμματα του παιχνιδιού;;ειδικά η επεξήγηση των αντικειμένων δεν φαίνεται καθόλου απο μακριά.σε ps4 παντα μιλάω.

 

Έκαναν πατάτα με τα fonts, είναι γενικό το πρόβλημα ανεξαρτήτως πλατφόρμας. Το γνωρίζει η εταιρία και είπαν ότι το δουλεύουν.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχα ελεος μπερδεψα τα τοπικ , πηρα και αυτο !

 

 

 

 

 

 

attachicon.gif:

 

 

 

Sent from my iPhone 6 plus using Insomnia

Δεν ειχε τιποτα δωρο το Gamestation Οπως αλλα καταστηματα πχ Steelbook case ή το medalion????

Χάλια σχετικά με bloodborne το οποίο ειναι και ότι καλύτερο !!!

Επειδη ετυχε και εβγαλα προσφατα το Dark Souls 2 Scholar of the first sin,χαλια δεν το λες σε καμια περιπτωση. Εχει και αυτο τα θεματακια του αλλα μια χαρα παιχνιδαρα ειναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειχε τιποτα δωρο το Gamestation Οπως αλλα καταστηματα πχ Steelbook case ή το medalion????

@@  ειχε ...Απλα ετυχε να ειχα  δουλειες  στο κεντρο σημερα και σκρουτζαρα ειδα οτι ειναι αυτο κοντα και πηγα  και  τα πηρα .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν έγινε και τίποτα που δεν είχε steelbook... ΑΧΡΗΣΤΟ είναι γιατί και τα πράγματα δε χωράει και στο sleeve δε μπαίνει, απλά έχεις ένα ξεκάρφωτο steelbook , @@ δηλαδή με το συμπάθειο  :lol:  :lol:  :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχοντας τελειώσει το bloodborne Και πηγαίνοντας καπάκι στο witcher 3 Νοιώθω μετά από 2 ημέρες και αρκετά quest τελειωμένα ότι έφυγα από ένα παιχνίδι γι μεγάλους και πήγα στη παιδική χαρά. Οι μάχες του παιδιά ειναι τουλάχιστον αστείες!!!! Κρίμα γιατί το παιχνίδι εχει βάθος...

Δεν ειχε τιποτα δωρο το Gamestation Οπως αλλα καταστηματα πχ Steelbook case ή το medalion????

 

Επειδη ετυχε και εβγαλα προσφατα το Dark Souls 2 Scholar of the first sin,χαλια δεν το λες σε καμια περιπτωση. Εχει και αυτο τα θεματακια του αλλα μια χαρα παιχνιδαρα ειναι.

Αναφερομουν στο witcher για το dark souls εννοείτε ότι ειναι πανέμορφο σαν gameplay αλλά τα γραφικά περασμένης γενιάς συγκριτικά με bb

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καμία απολύτως επαφή με το BB ή με τα Souls γενικότερα στο σύστημα μάχης πέρα από τη stamina του χαρακτήρα. Τα πάντα είναι πολύ πιο αυτοματοποιημένα στο W3.

 

Πιο πολύ batman μου θυμίζει.

Κι εμένα έτσι μου φάνηκε, σαν Batman, αλλά με εν δυνάμει λίγο παραπάνω βάθος. Οσο είναι βελτιωμένο σε σχέση με το 2 καλά είμαστε. Ποτέ δεν ήταν το δυνατό του σημείο το combat, άλλωστε, αν τώρα το κατάφεραν να είναι έστω κάπως διασκεδαστικό και να καταλαβαίνεις και πότε χτυπάς/σε χτυπούν θα είναι ευχάριστο "μπόνους". 

 

Ισως παίξω λίγο παραπάνω το ΣΚ να πάρω μια καλύτερη ιδέα. Πριν τελειώσω DA:I πάντως δεν ξεκινάω άλλο 100+ωρο rpg ούτε για πλάκα :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια την αρμορ απο το dlc την βρηκα. Τα beard και τα κουρεματα του gerart που βρισκονται; Πως τα αλλαζω;

Που τα βρήκες μπορείς να βοηθήσεις σε παρακαλώ ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

White Orchard ο πρωτος εμπορος με το περιεργο μαλλι. Εχει τα armor κλπ και τα αγοραζεις αν εχεις λεφτα (εγω εκανα το infinite money exploit και ηδη μαζεψα 50χιλιαδες!!!

 

Το θεμα ειναι πως αλλαζεις κουρεματα και μουσια; Το εχει κανει κανεις;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

White Orchard ο πρωτος εμπορος με το περιεργο μαλλι. Εχει τα armor κλπ και τα αγοραζεις αν εχεις λεφτα (εγω εκανα το infinite money exploit και ηδη μαζεψα 50χιλιαδες!!!

 

Το θεμα ειναι πως αλλαζεις κουρεματα και μουσια; Το εχει κανει κανεις;

Ημμμ γαμωτο και ελεγα να μην το αρχιζα πριν τελειωνα το ΒΒ  ,τωρα λετε να βιαστω μηπως και το  διορθωσουν αυτο το exploit?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μόλις παρατήρησα αυτή τη σύγκριση στο άρθρο του DF:

 

14y271k.jpg

 

o8b5p2.jpg

 

άντε τα 900Ρ να τα χωνέψει κάποιος, τη λεπτομέρεια που χάνεται όμως; Θέλει ρεκτιφιέ.

 

witcher3_Xbox_One.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

White Orchard ο πρωτος εμπορος με το περιεργο μαλλι. Εχει τα armor κλπ και τα αγοραζεις αν εχεις λεφτα (εγω εκανα το infinite money exploit και ηδη μαζεψα 50χιλιαδες!!!

 

Το θεμα ειναι πως αλλαζεις κουρεματα και μουσια; Το εχει κανει κανεις;

Σε ευχαριστώ πολύ.

 

Το exploit με τα χρήματα γινεται και σε ps4?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...