Προς το περιεχόμενο

The Witcher 3 [Xbox One][PS4]


panther_512

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ναι τα animation ειναι ενα θεμα, ολιγον σαν πιασμενοι πανε... :D οπως και να χει ειναι πολυ παιχνιδι και ειμαι στο διλλημα του Φωτη....Να τελειωσω πρωτα το BB και μετα να πιασω το W3......

 

Εγώ πάντως θα σου πρότεινα να τελειώσεις πρώτα το BB γιατί η ατμόσφαιρα των δυο τίτλων είναι εκ διαμέτρου αντίθετη. Από το σκοτεινό και απειλητικό κόσμο του BB θα πας σε πλούσια ανθισμένα δάση με παπαρούνες και πεταλούδες. Δεν λέει να πηγαινοέρχεσαι μεταξύ των δυο.   

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 774
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Επισκέπτης

Βρε, βρε...

 

“If the consoles are not involved there is no Witcher 3 as it is. We can lay it out that simply. We just cannot afford it, because consoles allow us to go higher in terms of the possible or achievable sales; have a higher budget for the game, and invest it all into developing this huge, gigantic world.”

 

 

 

Ωπα κοιτα να δεις τι ελεγαν οι κολλημενοι παλι... :P

Δεν παιζει να ηταν οσο huge ειναι το W3, με μοναδικους χρηματοδοτες τους pc gamers.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως θα σου πρότεινα να τελειώσεις πρώτα το BB γιατί η ατμόσφαιρα των δυο τίτλων είναι εκ διαμέτρου αντίθετη. Από το σκοτεινό και απειλητικό κόσμο του BB θα πας σε πλούσια ανθισμένα δάση με παπαρούνες και πεταλούδες. Δεν λέει να πηγαινοέρχεσαι μεταξύ των δυο.   

καλα και γω αυτο σκεφτομαι...το ξεκιναω αργοτερα λιγο να τελειωνω το ΒΒ...

 

 

 

Ωπα κοιτα να δεις τι ελεγαν οι κολλημενοι παλι... :P

Οι περισσοτεροι το ξερουμε ...Η αποκλειστικοι της πλατφορμας δεν θελαν να το χωνεψουν...Καλως η κακως ετσι ειναι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

55.90 το W3 ; Το souls  29,99 το ειχα δει  :-D

 

 

για μεταχείρα μου κάνει απο αγγελία

Ναι apo gamestation  56  το w3 και 45 το ds2 καινουριο .

Επεξ/σία από Fotis13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Thumbs up και για τα δυο Fotis!

 

Παίζοντας Witcher 3 πάντως με κάνει να σκέφτομαι πως θα ήταν άραγε ένα Souls ή ένα Bloodborne παιχνίδι σε αυτό το scale και με τέτοιου είδους narration...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το combat του πώς είναι; Τόσο σε σύγκριση με το 2 όσο και γενικά; 

 

Εχει πάρει το μάτι μου κάτι συγκρίσεις με BB αλλού, αλλά δυσκολεύομαι πολύ να το πιστέψω.

Από το tutorial που έχω προλάβει να παίξω δεν μπορώ να πω ότι έχω αρκετά δεδομένα για να σχηματίσω γνώμη, αλλά σίγουρα το ΒΒ δεν ήταν αυτό που θα σκεφτόμουν για να το συγκρίνω :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καμία απολύτως επαφή με το BB ή με τα Souls γενικότερα στο σύστημα μάχης πέρα από τη stamina του χαρακτήρα. Τα πάντα είναι πολύ πιο αυτοματοποιημένα στο W3.

 

Πιο πολύ batman μου θυμίζει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδίαμπορει μα μου πει κανεις πως διακρίνει κανεις τα γράμματα του παιχνιδιού;;ειδικά η επεξήγηση των αντικειμένων δεν φαίνεται καθόλου απο μακριά.σε ps4 παντα μιλάω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...