Προς το περιεχόμενο

The Witcher 3 [Xbox One][PS4]


panther_512

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 774
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

foti και γω το BB στην αμυγδαλα το αφησα(ειναι κοντα στο τελος) , μαλλον θα το ξαναπιασω να τελειωνω.... αλλα λογω Hype ξεκινησα και το W3

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να το παρω τωρα στα 55 ευρω η' να περιμενω και αλλο ?γΓιατι δεν θα το ξεκινησω αμεσα θελω να τελειωσω το Bloodborne  πρωτα .

 

χαχχαχαχαχα το ίδιο είχα πάθει και εγώ με το Witcher2/Dark Souls ... το πήρα το w2 και το έπαιξα κανα 6μηνο αργότερα με τα patch και όλα τα καλούδια... ΙΜΗΟ πάρε το και παίξε αργότερα όταν θα έχουν διορθωθεί οι ατέλειες

 

Μόλις παρέλαβα την προπαραγγελεία από το πλαίσιο... το steelbook είναι ΜΕΓΑΛΗ απογοήτευση. Κατ'αρχήν δεν έχει δικό του sleeve, πρέπει να το βάλεις στο χάρτινο από την απλή έκδοση. Επίσης δεν το κόβω να χωράει μέσα όλα τα καλούδια που έχει το παιχνίδι χωρίς να πατηκωθούν, το steelbook είναι για 2 δισκάκια και ο χώρος είναι λίγος. Για εμένα δεν αξίζει.

 

edit:  

ΛΟΛ τί fail είναι αυτό... το steelbook δεν χωράει στο χάρτινο sleeve ... whatever

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα πουλάει ο vendor που σωνεις (μέσω βίντεο) από το Griffin στην αρχή με το μαλλί "κράνος" :-D

 

φιλε μου που ειναι ο vendor που λες, εγω μολις τελειωσα το πρωτο quest σκοτωνοντας το griffin και παω στην επομενη , αυτος που λες που ειναι ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μόλις παρατήρησα αυτή τη σύγκριση στο άρθρο του DF:

 

14y271k.jpg

 

o8b5p2.jpg

 

άντε τα 900Ρ να τα χωνέψει κάποιος, τη λεπτομέρεια που χάνεται όμως; Θέλει ρεκτιφιέ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το 1.02 του PS4 νομίζω ότι δεν έχει να κάνει με optimization αλλά μόνο με περιφερειακά fixes, άσχετα με τα γραφικά. Μπορεί να κάνω και λάθος βέβαια (δεν προλαβαίνω να ψάξω τώρα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια λιγη βοηθεια γιατι εχω χαθει. Ερωτησεις:

1) Πως μπορω να μαζεψω γρηγορα λεφτα;

2) Τα φυτα πρεπει να τα μαζευω ολα;

3) τι παιζει με το alchemy; Που χρησιμευει και πως το κανεις; Τι πετυχαινεις;

4) πως κερδιζεις στο card game; τι πρεπει να κανεις;

5) Στις μαχες πρεπει να παιζεις αμυνα ή να κανεις evade; Και πως βαζεις γρηγορα ενεργεια οταν χανεις πανω στον πανικο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το 1.02 του PS4 νομίζω ότι δεν έχει να κάνει με optimization αλλά μόνο με περιφερειακά fixes, άσχετα με τα γραφικά. Μπορεί να κάνω και λάθος βέβαια (δεν προλαβαίνω να ψάξω τώρα).

Ετσι ακριβως(ειδη η cd project ετοιμαζει νεο perfomance patch για την εκδοση του ps4)

http://canadianonlinegamers.com/2015/05/new-witcher-3-update-in-the-works/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε περίπτωση που ενδιαφέρει κάποιον, ας το διαβάσει.

υγ : ναί, έγινε downgrade και επιτέλους η CDPR μίλησε ξεκάθαρα γι' αυτό το θέμα, κάτι που έπρεπε να κάνει εξαρχής, αλλά κάλιο αργά παρά ποτέ

 

CDPR On “Downgrade-Ation” – Smoke Effects Would Kill Any PC, Bad Decision to Change the Rendering System

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε, βρε...

 

(Το ότι κάνουν παραλληλισμούς με το Colonial Marines στα σχόλια is beyond me. Τόση σαπίλα αυτό το community...)

 

 

“If the consoles are not involved there is no Witcher 3 as it is. We can lay it out that simply. We just cannot afford it, because consoles allow us to go higher in terms of the possible or achievable sales; have a higher budget for the game, and invest it all into developing this huge, gigantic world.”   
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε, βρε...

 

(Το ότι κάνουν παραλληλισμούς με το Colonial Marines στα σχόλια is beyond me. Τόση σαπίλα αυτό το community...)

 

Το τι έχουν διαβάσει τα μάτια μου κατά καιρούς στα σχόλια του συγκεκριμένου site δεν λέγεται.

Μπαίνω συχνά για νέα και performance reviews αλλά όσοι γράφουν κάτι δεν πρέπει να έχουν περάσει ακόμα εφηβική ηλικεία. Από κάτι τέτοια παιδαρέλια έχει αποκτήσει άσχημο όνομα η PC community. 

 

Στο θέμα μας τώρα, επιτέλους βγήκε η CDPR και το παραδέχτηκε επίσημα. Από κει και πέρα ο καθένας κάνει τις επιλογές του και αποφασίζει. Εγώ πάντως την ξεπέρασα την απογοήτευση παίζοντας το παιχνίδι. Είναι τόσο καλό που τα γραφικά του δεν θα με απασχολήσουν από δω και πέρα ακόμα και αν βγάλουν έκδοση ίδια με την VGX 2013 στο μέλλον.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι τα animation ειναι ενα θεμα, ολιγον σαν πιασμενοι πανε... :D οπως και να χει ειναι πολυ παιχνιδι και ειμαι στο διλλημα του Φωτη....Να τελειωσω πρωτα το BB και μετα να πιασω το W3......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...