Προς το περιεχόμενο

The Witcher 3 [Xbox One][PS4]


panther_512

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εδω ρε συ recommended εχει ι7 -3770 και gtx770 στα Minimum εχει ι5-2500 (αν θυμαμαι καλα) και 7870...Σεβαστο δε λεω, αλλα δε τους φταινε οι κονσολες....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 774
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Φταίει το γεγονός οτι άλλα υποσχέθηκαν στην αρχή και στην τελική μας έδωσαν ένα ps4 port.

Ας μην το συνεχίσουμε όμως, θα ξεφύγουμε και σε αυτό το topic.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα εννοειται john αλλα και παλι εχει ειπωθει σε προηγουμενες σελιδες πως το εχει χειριστει το θεμα η CDR απο τον PDS αν θυμαμαι καλα...Τεσπα, η ουσια ειναι οτι δωσαν στον κοσμο ενα παιχνιδι με ελαχιστα bug αξιοπρεπεστατα γραφικα με ωραιο art και μπολικη λεπτομερεια και  ειναι και τεραστιο.συγχρονως παιζει παντου (σε ολες τις πλατφορμες) εφοσον τηρουν  τα specs , ομαλα....Ειδωμεν...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε διαφωνώ, αλλά σαν άτομο που το έκανε προπαραγγελία για PC και σκάσω όσα σκάσω για την Collector's, το να βλέπω πώς θα είναι το τελικό προϊόν δύο-τρείς εβδομάδες πριν την κυκλοφορία..

Είναι ή δεν είναι κοροϊδία/παραπλάνηση..? Όπως προείπα, άλλα υποσχέθηκαν, άλλα έδωσαν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι οχι και απο σημερα ...;-)

 

Μακάρι αλλά δεν βλέπω τον τρόπο. Η digital edition μου (κατεβασμένη από Hong Kong store) λογικά θα ενεργοποιηθεί κάποια στιγμή αύριο το ξημέρωμα. Στο ενδιάμεσο θα δοκιμάσω να αλλάξω το region σε USA μπας και γίνει κανα θαύμα (ή έστω να το δω λίγο σε PC αν ο θείος, γκουχ γκουχ...). Είμαι όμως προετοιμασμένος για άλλη μια μέρα υπομονής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μην το κατατρεψουμε ρε παιδια και εδω το θεμα!καλα παιχνιδια δεν ζηταγαμε τοσο καιρο?μας το δινουν και εμεις κοιταμε παλι τα γραφικα και ολες τις αηδιες!αποφασιστε τι θελετε επιτελους...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μακάρι αλλά δεν βλέπω τον τρόπο. Η digital edition μου (κατεβασμένη από Hong Kong store) λογικά θα ενεργοποιηθεί κάποια στιγμή αύριο το ξημέρωμα. Στο ενδιάμεσο θα δοκιμάσω να αλλάξω το region σε USA μπας και γίνει κανα θαύμα (ή έστω να το δω λίγο σε PC αν ο θείος, γκουχ γκουχ...). Είμαι όμως προετοιμασμένος για άλλη μια μέρα υπομονής.

 

Στο Hong Kong σε 5 ώρες θα είναι 19/5...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις με πήραν τηλ. απο πλαίσιο, αύριο θα την έχω!!!! :D

 

μην το κατατρεψουμε ρε παιδια και εδω το θεμα!καλα παιχνιδια δεν ζηταγαμε τοσο καιρο?μας το δινουν και εμεις κοιταμε παλι τα γραφικα και ολες τις αηδιες!αποφασιστε τι θελετε επιτελους...

Δεν θέλω να με κοροϊδεύουν, να κάνουν υποσχέσεις και να μην τις τηρούν. Εννοείται οτι θα κοιτάξω και τα γραφικά, αλλά δεν κοιτάω μόνο τα γραφικά.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις με πήραν τηλ. απο πλαίσιο, αύριο θα την έχω!!!! :D

 

Δεν θέλω να με κοροϊδεύουν, να κάνουν υποσχέσεις και να μην τις τηρούν. Εννοείται οτι θα κοιτάξω και τα γραφικά, αλλά δεν κοιτάω μόνο τα γραφικά.

αμα ειναι κοροιδια το witcher 3 τοτε φιλε κλαφτα..μια χαρα ειναι τα γραφικα...απλα εσεις δεν θελετε μια χαρα γραφικα!θελετε γραφικα που να μπορειτε να την πειτε στον αλλον που εχει κονσολα ξερω γω..εγω εκει διαφωνω!μετα κοροιδευατε εμενα που μου αρεσε το order..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλουμε γραφικά που να δικαιολογούν αυτά που μας εταξαν και το hardware που χρυσοπληρωσαμε.Αν δεν ήθελε ο κόσμος γραφικά δε θα αλλαζαμε κονσόλες καθε γενιά αλλά θα μεναμε στο super nes.Δε γίνεται να έχω με μια 970 το ίδιο αποτέλεσμα με τα κονσερβοκουτια που ονομάζονται next gen για να μη κλαίνε οι κονσολαδες.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αμα ειναι κοροιδια το witcher 3 τοτε φιλε κλαφτα..μια χαρα ειναι τα γραφικα...απλα εσεις δεν θελετε μια χαρα γραφικα!θελετε γραφικα που να μπορειτε να την πειτε στον αλλον που εχει κονσολα ξερω γω..εγω εκει διαφωνω!μετα κοροιδευατε εμενα που μου αρεσε το order..

Είπα εγώ οτι είναι κοροϊδία το παιχνίδι? Μην παρερμηνεύεις και τα γυρνάς όπως σε βολεύει.

Κοροϊδία είναι αυτό που κάνει CDPR, ψάχνει δικαιολογίες και λένε οτι δεν έγινε downgrade.

Ας το πούνε στα ίσια, όχι να λένε οτι λένε τόσες μέρες. Δεν είμαστε πρόβατα.

 

Προσωπικά δεν κορόιδεψα ποτέ κανέναν, και όπως βλέπεις, έχω αρκετές κονσόλες, και σκοπεύω να πάρω κι άλλες..

Και το The Order είναι ένα απο τα τρία-τέσσερα παιχνίδια του PS4 που με ενδιαφέρει.

 

υγ : τόσο καιρό οι PSάκιδες την λένε στους Xbox users για 180p διαφορά.. μη λέμε οτι θέλουμε περί σύγκρισης..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εσεις κλαιτε ρε φιλε..για αυτο δεν σας παιρνει κανενας στα σοβαρα!γιατι το gaming το εχετε δει φτιαχνω μηχανακι να το παω για κοντρα!και τα γραφικα του witcher 3 μια χαρα δικαιολογουν το hardware που χρυσοπληρωσατε...τετοιος χαρτης με  τετοια γραφικα δεν εχει ξαναυπαρξει στην ιστορια των videogames!ξαναλεω μετα σε παιχνιδια τυπου order και ryse μην αρχισετε τα ψαγμενα περι βιομηχανιας και καταντιας...ειστε ενα μεγαλο μερος αυτης της καταντιας!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

john μαζι σου και παλι, αλλα δειχνουν και αλλα δινουν - και παλι δεκτο - αλλα επειδη μονο ασχετος δεν εισαι , σκεψου ποσο μεγαλο ειναι το παιχνιδι και ποσο αξιο ειναι γενικα και βαλτα κατω να δεις που παλι εισαι κερδισμενος...Τεσπα, εγω το βραδυ μετα το Mad Max θα δοκιμασω να μπω(μετα τις δωδεκα δλδ που θα ναι επισημα19/5) και βλεπουμε

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...