Προς το περιεχόμενο

H Huawei ανακοίνωσε το Honor 3X Pro με οθόνη 5.5 ιντσών full HD


zanskou

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για να τελειωνει το παραμυθι με την μπαταρια.και αποσπωμενη να μην γινεται ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΣΥΣΚΕΥΕΣ μπορεις να κανεις reset με τα πληκτρα.

Παμε παρακατω.οταν ειναι αποσπωμενη και η κατασκευη της συσκευης γινεται λιγοτερη στιβαρη και πιο πιθανον ειναι να ισχωρησει υγρασια και να σου κανει διαφορα στιν τροφοδοσια της συσκευης..ακομα μπαταρια φουσκωμενη σε συσκευη που δεν αφαιρειτε χωρις επεμβαση δεν εχω δει.αντιθετως εχω δει S4 να πρηζεται μπαταρια και να τιναζει την οθονη μπροστα!φαντασου!οποτε μπαταριες ερμητικα κλειστα.

Τωρα Η Huawei οπως και η ZTE ειναι τεραστιες εταιριες και πρωτοπορες στο κομματι τους.Να σας θυμησω οτι η νουμερο 1 εταιρεια κινητης ονοματι samsung βλεπει με κυαλια την μακραν πρωτη στις τηλεορασεις lg.οποτε εκασρος στο ειδος του και ο λουμιδης στους καφεδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 37
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ενώ το S4 είναι κορεάτικο.....Όλα στην κίνα φτιάχνονται και μάλιστα στα ίδια εργοστάσια το σήμα πουλάνε τίποτα άλλο...(samsung,iphone,κ.λ.π) Ξυπνήστε....

Εμένα το nexus 5 μου γράφει made in korea

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πήρα από Wind το G750 και είναι εξαιρετικό, φαντάζομαι και αυτό δεν θα πάει πίσω 

 

To G750 είναι το Honor 3X. Η διαφορά με το pro είναι ότι έχει 720p οθόνη αντί 1080p που έχει το pro.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και να είναι καλό είπαμε ........

δλδ από 4,3 μεχρι 4,7 αντε 5 ίντσες συμμαζεμένο

καλή camera στα επιπεδα του galaxy s4 πχ  (το hongmi έχει μετρια και το βράδυ άθλια προσωπική εμπειρία)

να εχει 2 gb ram (πλέον android και πολλές εφαρμογές μονοδρομος 2gb)

να εχεις της προκοπής μπαταρια και καλή κατασκευή.......

 

μονο δυο κινιτα ξερω με αυτα τα χαρακτιριστικα και δεν εχονται ελλαδα (να εχουμε και εγιιση) (zte nubia z5s mini και xiaomi mi2s)

Υπαρχει και αλλο, δες εδω http://www.to2c.com/jiayu-g4s-2gb-16gb-basic-mtk6582-quad-core-1-3ghz.html

Αν εξεραισεις καποιες μικρο ασθενειες το τηλεφωνο δεν υπαρχει, ειδικα σε σχημα-μεγεθος-μπαταρια κλπ

Και υποψιν μιλαμε για 140 ευρα!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχει και αλλο, δες εδω http://www.to2c.com/jiayu-g4s-2gb-16gb-basic-mtk6582-quad-core-1-3ghz.html

Αν εξεραισεις καποιες μικρο ασθενειες το τηλεφωνο δεν υπαρχει, ειδικα σε σχημα-μεγεθος-μπαταρια κλπ

Και υποψιν μιλαμε για 140 ευρα!!!

 

να μου λείπει mtk cpu.......... κάθε τόσο πάω για τρέξιμο (endomodo) και χρησιμοποιώ gps αρκετά όσα mtk είχα ακόμη και με fixes, είχαν σχετικά σκάρτη απόδοση (κυρίως accuracy εν κίνηση) αλλού δεν εχω κανένα παράπονο από mtk cpu

 

 

btw σήμερα πήγα το είδα στην wind.................

κακές εντιποσεις ............

σε σχέση με το g700 (υποτίθεται προκάτοχος του)

1. οθονη είναι ΑΡΚΕΤΑ χειρότερη... τη χρώματα τη ποιότητα απεικόνισης.. τη φωτεινότητα......

2. ποιότητα κατασκευής και αυτή μια σκάλα κατώτερη

3. UI αρκετά χειρότερο (προχειροφτιαγμένο) απο αυτό του g700

 

α ναι.......... είχε κολλήματα (g700 δεν είδα ποτέ κιχ να κάνει)

 

εε αυτά με την πρώτη ματιά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχει και αλλο, δες εδω http://www.to2c.com/jiayu-g4s-2gb-16gb-basic-mtk6582-quad-core-1-3ghz.html

Αν εξεραισεις καποιες μικρο ασθενειες το τηλεφωνο δεν υπαρχει, ειδικα σε σχημα-μεγεθος-μπαταρια κλπ

Και υποψιν μιλαμε για 140 ευρα!!!

Ναι, αλλά προσωπικά δε θα εμπιστευόμουν κινέζικο χωρίς εγγύηση, που αν χαλάσει το πετάς. Προτιμώ το Huawei ;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...