Προς το περιεχόμενο

H Apple δέχθηκε περισσότερες μηνύσεις μέσα στο 2013 από οποιαδήποτε άλλη τεχνολογική εταιρεία


zanskou

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μπορείς απλά να δοκιμάσεις και ο ίδιος μια συσκευή των 100-200 ευρώ και θα απαντηθούν όλα σου τα ερωτήματα. Το τι κάνει "στα χαρτιά" μέχρι το "πως το κάνει στην πράξη", έχουν τεράστια διαφορά μεταξύ τους! :)

 

Ακόμα και σε αυτό το "επιχείρημα" βγαίνεις λάθος

 

http://www.skroutz.gr/s/4291402/Motorola-Moto-G-8GB.html

 

Τα πάντα όλα με σύγχρονο OS, σύγχρονο h/w, και του κάνεις ότι γουστάρεις...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 64
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Εντάξει οταν με 350+- αγοράζεις galaxy s4 lg g2,nexus 5 κλπ τα iphone ειναι εκει στο mediamarkt κλειστά μη καίνε τζάμπα ρεύμα ειναι αστειο να συγκρίνουμε την ημέρα με τη νύχτα.
Μια βόλτα απο τα καταστήματα εστω και στην Ελλάδα που το iphone και τη ποζεριά την έχουμε πάνω απο το μέτωπο μας θα πείσει και το πιο fanboy.
Εκτος βεβαία αν γουστάρει bezel 50%

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Μετα ΚΑΙ απο αυτο, ενταξει ειμαι πεπεισμενος. Εχεις φτασει στο σημειο μη επιστροφης. Απαντας ΜΟΝΟ σε οτι σε συμφερει, καταπως σε συμφερει και εννοειται ΠΑΝΤΑ χωρις στοιχεια, απλα με τη δικια σου υποκειμενικη αποψη, η οποια sorry, δεν ενδιαφερει κανεναν. Συσκευη της χρονιας παντως δεν βγηκε το iPhone. Tο οτι οι συσκευες της χρονιας εσενα σου φαινονται μετριες, παει να πει πολλα για τα γουστα σου. 

Απο κει και υστερα, μπορω και γω να αποκαλεσω το iPhone σκουπιδι. Δεν το κανω ομως γιατι δεν το πιστευω, και γιατι εν τελει, και να το πιστευα δεν εχει καμμια απολυτως σημασια. Αποψεις δοξα το Θεο εχουν ολοι.

Εγω εχω δοκιμασει φιλε μια συσκευη των 150 και μια των 79. Θες να γινεις πιο συγκεκριμενος στο "πως τα κανει", μπας και εντοπισω και γω κατι?

 

Με σένα ειδικά κακώς ασχοληθηκα απο την αρχή μιας και "γνωριζόμαστε" πολύ καλά (πόσο μάλλον εγώ ο καψερός που αναγκαζόμουν να διαβάζω ο,τι πόσταρες)... :)

 

Σαν επίλογο πάντως να σου πω απλά πως οι γνώμες μας δεν ενδιαφέρουν κανέναν γενικότερα, παρά μόνο όσους συμφωνουν με τη μια ή την άλλη πλευρά.

 

Οι απόψεις μου πάντα αφορούν τις δικές μου εμπειρίες, δουλειά, αισθητική, χαρακτήρα, συνήθειες, γούστα κλπ κλπ και δεν με απασχολεί τι κανουν οι άλλοι. Κι αν θες να το παίξω και "ψώνιο" να σου αναφέρω πως πιστεύω οτι δεν ανήκω στην "πλειοψηφία" (και χαίρομαι για αυτό).

 

Μπορώ όμως και τα συζητάω όλα αυτά χωρίς να το γυρίζω σε "κοινωνικο-πολιτικο-ψυχολογικές" αναλύσεις και χωρίς να προσβάλλω τους άλλους. 

Εντάξει οταν με 350+- αγοράζεις galaxy s4 lg g2,nexus 5 κλπ τα iphone ειναι εκει στο mediamarkt κλειστά μη καίνε τζάμπα ρεύμα ειναι αστειο να συγκρίνουμε την ημέρα με τη νύχτα.

Μια βόλτα απο τα καταστήματα εστω και στην Ελλάδα που το iphone και τη ποζεριά την έχουμε πάνω απο το μέτωπο μας θα πείσει και το πιο fanboy.

Εκτος βεβαία αν γουστάρει bezel 50%

 

Δεν με ενδιαφέρει η "ποζεριά", επιλέγω τις συσκευές της Apple γιατί αυτές γουστάρω να κρατάω στα χέρια μου και με αυτές γουστάρω να δουλεύω ή να διασκεδάζω. Ταυτόχρονα όπως ξέρεις κατά καιρούς αγοράζω και "ναυαρχίδες" android (σαν γνήσιος gadgetάκιας) οι οποίες μετά από ένα μήνα max τις αποχαιρετώ!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν με ενδιαφέρει η "ποζεριά", επιλέγω τις συσκευές της Apple γιατί αυτές γουστάρω να κρατάω στα χέρια μου και με αυτές γουστάρω να δουλεύω ή να διασκεδάζω. Ταυτόχρονα όπως ξέρεις κατά καιρούς αγοράζω και "ναυαρχίδες" android (σαν γνήσιος gadgetάκιας) οι οποίες μετά από ένα μήνα max τις αποχαιρετώ!

Ουτε εμενα με ενδιαφέρει η ποζεριά γιαυτό το λογο δεν θα πάρω ποτε iphone εκτος και αν γινει θαύμα και αξίζει τα χρήματα του...

Αλλα για να γινει αυτο πρεπει να αλλαξει φιλοσοφία η εταιρία πράμα αδύνατον.

Οποτε μεχρι τοτε μονο android smartphones

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με σένα ειδικά κακώς ασχοληθηκα απο την αρχή μιας και "γνωριζόμαστε" πολύ καλά (πόσο μάλλον εγώ ο καψερός που αναγκαζόμουν να διαβάζω ο,τι πόσταρες)... :)

 

Σαν επίλογο πάντως να σου πω απλά πως οι γνώμες μας δεν ενδιαφέρουν κανέναν γενικότερα, παρά μόνο όσους συμφωνουν με τη μια ή την άλλη πλευρά.

 

Οι απόψεις μου πάντα αφορούν τις δικές μου εμπειρίες, δουλειά, αισθητική, χαρακτήρα, συνήθειες, γούστα κλπ κλπ και δεν με απασχολεί τι κανουν οι άλλοι. Κι αν θες να το παίξω και "ψώνιο" να σου αναφέρω πως πιστεύω οτι δεν ανήκω στην "πλειοψηφία" (και χαίρομαι για αυτό).

 

Μπορώ όμως και τα συζητάω όλα αυτά χωρίς να το γυρίζω σε "κοινωνικο-πολιτικο-ψυχολογικές" αναλύσεις και χωρίς να προσβάλλω τους άλλους. 

 

Καταρχας σαφεστατα και ανηκεις στην πλειοψηφια, μια και η πλειοψηφια αγοραζει περισσοτερα iPhone σε σχεση με οποιαδηποτε αλλη συσκευη, οποτε εχεις τα ιδια γουστα με τη μαζα, αλλα δεν πειραζει, παμε παρακατω

 

Η γνωμη σου παυει να ειναι γνωμη σου οταν κανεις post σαν αυτο

 

 

Ειδικά στα μέτρια προϊόντα οι επιλογές πάντα είναι χρήσιμες!  :)

 

Λες ο αλλος που αγοραζει το Χ κινητο που εσυ αποκαλεις μετριο (χωρις λογο, οπως παντα, αλλα αυτο δεν εχει σημασια) να το αγοραζει επειδη πιστευει και αυτος οτι ειναι μετριο? Ποστ σαν τα απο πανω ειναι το λιγοτερο αστεια να τα γραφει ο οποιοσδηποτε που θελει να τον παιρνουν στα σοβαρα. Γραψε τουλαχιστον για τον ΧΨ λογο. Το να πετας εναν υποτιμητικο χαρακτηρισμο (οπως κανεις σε ΟΛΑ τα ποστ) χωρις ποτε να εξηγεις και το γιατι εχει γινει σημα κατατεθεν. Ακομα περιμενω να μου απαντησεις ως προς το ποσο προσεγμενα ειναι τα προιοντα της Apple μετα απο τοση σαβουρα που εχουμε φαει απο δαυτη.

Δεν με ενδιαφέρει η "ποζεριά", επιλέγω τις συσκευές της Apple γιατί αυτές γουστάρω να κρατάω στα χέρια μου και με αυτές γουστάρω να δουλεύω ή να διασκεδάζω. Ταυτόχρονα όπως ξέρεις κατά καιρούς αγοράζω και "ναυαρχίδες" android (σαν γνήσιος gadgetάκιας) οι οποίες μετά από ένα μήνα max τις αποχαιρετώ!

Και καλα κανεις. Μην απαντας ομως μονο σε οσα σε βολευει. Με τα 200 ευρω που ελεγες πριν σου απαντησε το παιδι απο πανω για το moto g....

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...