Προς το περιεχόμενο

NBA 2k15


wazzaa

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θεωρώ ότι είναι τόσο καλό που θα το υποστηρίξω έτσι κι αλλιώς. Σίγουρα θα ήθελα περισσότερο σεβασμό με patches Και καλύτερο online Αλλά αυτά δεν είναι αρκετά στο να με κάνουν να μην το πάρω...

Και γω θα το παρω....απο τον θειο αμα συνεχισουνε με το αθλιο online και τα 0 patches!!!θειος και αμα αξιζει αγορα θα το πάρω!!!να τους εχω και υποχρέωση δλδ που μου βγάζουν το παιχνιδι στο pc???

 

:-P :-P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 501
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

μια εταιρία και τους devs τους στηρίζεις όταν σε υπολογίζουν

 

Καλο θα ηταν να μας τιμαει η 2Κ και να μη μας συμπεριφερεται σαν 2nd class citizens.

αυτό!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάλι αρνούμαι να αγοράσω παιχνίδι που οι ίδιοι οι devs το έχουν γραμμένο μετά την κυκλοφορία του, ειδικά στα PC. Έκανα το λάθος και πλήρωσα καναδυο φορές, είδα με τα μάτια μου το χειρότερο online που έχει υπάρξει ποτέ σε παιχνίδι, περίμενα μήνες για patches που δεν κυκλοφόρησαν ποτέ και γενικά τους σιχάθηκα.

 

Ούτε καν demo δεν βγάζουν πλέον.

 

Θείος, θείος, θείος και πάλι θείος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηγα να πιαστω μλκας σημερα και να το κανω pre-order στην steam. πανω στην κ@υλα μου μπηκε στο μυαλο μου η μλκισμενη ιδεα οτι pre-order = θα το παιξω πιο νωρις. μετα απο λιγο ηρθα στα ισα μου.

 

 

 

υ.γ

 

τον θειο μου τον αγαπω...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν με πείθει..Έχουν πολύ δουλειά ακόμα για να έχει την αληθοφάνεια που πρέπει..Ούτε καν το επίπεδο του Ryse δεν έχει το animation..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τη διαφορά ότι το Ryse έχει μόνο γραφικά και τίποτα άλλο, ενώ το 2k παραδοσιακά έχει το καλύτερο gameplay στα μπασκετάκια. Τα προβλήματα του παιχνιδιού δεν είναι στα animations αλλά στο online, στο ΑΙ (που όμως τα τελευταία χρόνια έχει βελτιωθεί αισθητά), στις καθυστερήσεις των patches κλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ δεν βλέπω τραγικές διαφορές οπτικά από το τελευταίο NBA που έχω παίξει(Που ήταν το 2003).Δηλαδή οκ, είναι βελτιωμένο αλλά όχι στα επίπεδα που θα έπρεπε για τόσα χρόνια μετά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...