Προς το περιεχόμενο

NBA 2k15


wazzaa

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ποιός άλλος το τσίμπησε;Μόνος πρώτος είσαι :P .

Θα χει τέτοιο πράγμα;

Αυτά μόνο η καλή η EA τα κάνει στο fifa :lol:

 

 

Ειχα( εχω) το 13 και ηταν εξαιρετικο, το 2κ14 οντως δεν υπηρχε λογος να το παρει κανεις , απο οτι βλέπω στο 15 θα υποστηριξουν online leagues (αυτο εχουν υποσχεθει τουλαχιστον) αν σκεφτεις οτι θα εχουν ανταγωνισμο φετος (σε σχεση με περισυ που δεν ειχαν) και την υποστηριξη του community με ανεπισημες λιγκες και προσθέσεις σε αυτα την ευρωλιγκα που θα εχει σχεδον ολοκληρη φετος τότε (αν και βιαστηκα όντως) ελπιζω οτι δεν θα κλαψω τα 28 ευρω που εδωσα για να το παρω απο βραζιλια :)  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 501
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εντάξει δεν παίζεται η 2k, τι να λέμε.... Στο μπάσκετ είναι έτη φωτός μπροστά..... 
Γραφικάρες, Ρεαλιστικότητα, χειρισμός... Κάθε χρόνο και καλύτερα!!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απ΄ότι διάβασα φέτος θα ανανεώνονται και τα ρόστερ των ευρωπαικών ομάδων.Μεγάλο συν.Είχε πάιξει κανείς το περσινό online σε steam?Γιατί σε PS3 μου έχουν πει πως κόλλαγε αρκετα.Αν έχει και καλό online είναι σίγουρη αγορά..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για μένα σίγουρη αγορά όπως και όλα τα άλλα.

Δεν γίνεται εκεί που έπαιζα τόσα χρόνια την μούφα το live να μην υποστηρίξω αυτή την παιχνιδάρα άσχετα με την ανύπαρκτη υποστήριξη άσχετα με το ανύπαρκτο online του, εγώ θα το λιώσω έτσι κι αλλιώς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για μένα σίγουρη αγορά όπως και όλα τα άλλα.

Δεν γίνεται εκεί που έπαιζα τόσα χρόνια την μούφα το live να μην υποστηρίξω αυτή την παιχνιδάρα άσχετα με την ανύπαρκτη υποστήριξη άσχετα με το ανύπαρκτο online του, εγώ θα το λιώσω έτσι κι αλλιώς.

άρα συμφωνείς να στέλνουμε τους devs στα Λας Παλμας για διακοπές και πίνα κολάντα;

Τί πειράζει που δεν βγάζουν patches ε;Φαί ας είναι και ότι είναι!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η 2Κ είναι απαράδεκτη. Δεν έβγαλε ούτε ένα patch για την έκδοση του PC (NBA 2k14)! Ας μην μιλήσουμε για το online!

 

Συμφωνώ με xtrmsnpr. Μαύρο και στην 2k μέχρι να βάλει μυαλό.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η 2Κ είναι απαράδεκτη. Δεν έβγαλε ούτε ένα patch για την έκδοση του PC (NBA 2k14)! Ας μην μιλήσουμε για το online!

 

Συμφωνώ με xtrmsnpr. Μαύρο και στην 2k μέχρι να βάλει μυαλό.

 

ή μήπως γιαυτό το exclusive να δώσουμε λεφτά;

 

NBA 2K15 Scans Your Face to Create a Player

 

So, if you game on a PlayStation 4 or an Xbox One, you can now create a player that will look just like you.

 

 

http://news.filehippo.com/2014/09/nba-2k15-scans-face-create-player/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ότι και να λέτε εμένα δεν με νοιάζουν τα patch. Εμένα με νοιάζει να συνεχίσει να βγαίνει για pc Αυτό το παιχνίδι...

Νομίζω κάνεις κακό στον χώρο και είσαι επικίνδυνος..

Ααααχ μακάρι να είναι το τελευταιό nba για pc :P

 

Είναι λογική απάντηση αυτή σκεπτόμενου ανθρώπου;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θεωρώ ότι είναι τόσο καλό που θα το υποστηρίξω έτσι κι αλλιώς. Σίγουρα θα ήθελα περισσότερο σεβασμό με patches Και καλύτερο online Αλλά αυτά δεν είναι αρκετά στο να με κάνουν να μην το πάρω...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...