Προς το περιεχόμενο

NBA 2k15


wazzaa

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Heads uπ , δεν βλέπω κοσμο να γραφετε και δεν ξερω αν εχει νοημα να το ξεκινησω με 10 ατομα, ακουω προτασεις αλλά πραγματικα βλέπω να εχει κολλησει η φαση, θα περιμενω μεχρι τριτη τεταρτη βεβαια και βλεπουμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 501
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ρε παιδιά...

πέρασα νέο roster και θέλω να ξεκινήσω σεζον.
το πρόβλημα είναι ότι δεν μ' αφήνει να έχω ενεργούς τους τραυματίες από την αρχή (thunder) ενώ στα settings της σεζον δήλωσα να μην έχει τους τραυματισμούς και να ξεκινούν όλοι υγιείς. Παρόλα αυτά δεν έχω στον πρώτο αγώνα Durant κτλ :( :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδιά...

 

πέρασα νέο roster και θέλω να ξεκινήσω σεζον.

το πρόβλημα είναι ότι δεν μ' αφήνει να έχω ενεργούς τους τραυματίες από την αρχή (thunder) ενώ στα settings της σεζον δήλωσα να μην έχει τους τραυματισμούς και να ξεκινούν όλοι υγιείς. Παρόλα αυτά δεν έχω στον πρώτο αγώνα Durant κτλ :( :(

μπορεις να το σωσεις με αλλο ονομα κ να παςνα κανεις edit τους τραυματιες κ να βγαλεις τους τραυματισμους ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια εχουν ανανεωθει τα euroleague rosters?

οχι κ μαλλων δεν θα το κανουν , απλος καποια στιγμη θα γινει απο ατομα που ασχολουντε με αυτα. το κακο στην ολοι υποθεση ειναι οτι ενω μπορεις να επεξεργαστης παικτες κ να αλαξεις μεχρη κ ονομα η να κανεις δικους σου παιχτες δεν σου δινει το δικαιωμα ουτε να προσθεσεις κατευθιαν χωρις μεταγραφη τους παιχτες που δημιουργησες ουτε ελευθερους με αποτελεσμα κ μονος σου να πας να το κανεις να μην εχεις πανω απο 12 παιχτες σε καθε ομαδα euroleage

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν θυμάμαι καλά, η 2k sports φέτος έταξε ότι έχει σκοπό να ανανεώνει τα Euroleague rosters (εν αντιθέσει με το 2k14).

 

Ούτως ή άλλως όμως, με τον τρόπο που έχει υλοποιηθεί το εν λόγω feature δεν έχει ιδιαίτερο νόημα. Αφού δεν υπάρχει ξεχωριστή διοργάνωση Ευρωλίγκας, οι 25-26 ομάδες δεν επαρκούν για τη δημιουργία πρωταθλήματος έστω και σε NBA format, δεν μπορούμε να παίξουμε απευθείας playoff με 16 ευρωπαϊκές ομάδες, οι παίκτες δεν μπορούν να γίνουν edit (όπως είπε ο petritis31) κλπ.

 

Πόσο δύσκολο ήταν να φτιάξουν ένα γμημένο tournament mode με όλη τη διοργάνωση ή έστω το Top16 και μετά Final Four; Πόσο;

 

Αλλά εδώ τους ευγνωμονούμε που κατάφεραν εν έτει 2015 να καταφέρουν επιτέλους να υλοποιήσουν online της προκοπής (βλ. να μην έχει συνέχεια lag, γιατί για την ποικιλία και ποιότητα των online modes καλύτερα να μη μιλήσω, το Fifa για παράδειγμα είναι αιώνες μπροστά).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μου εχει κοψει πολλα παιχνιδια στο ονλαιν...βγαζει μηνυμα λογω ενος προβληματος  δν συνεχιζει κ δν θα μετρησει ως ματς!!! βεβαια τα συμβολαια μετρανε κ παραμετρανε....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ναι καλά το λες, εγώ το έγραψα λάθος. Ήθελα να πω ότι δεν μπορείς να κάνεις ελεύθερα  edit το roster όπως θα έπρεπε.

Επεξ/σία από nzeppos
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Heads uπ , δεν βλέπω κοσμο να γραφετε και δεν ξερω αν εχει νοημα να το ξεκινησω με 10 ατομα, ακουω προτασεις αλλά πραγματικα βλέπω να εχει κολλησει η φαση, θα περιμενω μεχρι τριτη τεταρτη βεβαια και βλεπουμε...

 

γραφτικα και εγω αν και ειμαι σχετικα ασχετος :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...