Προς το περιεχόμενο

NBA 2k15


wazzaa

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν είχα internet ευχαρίστως θα έμπαινα κι εγώ, δυστυχώς όμως λόγω μετακόμισης προβλέπω να είμαι off για 2-3 βδομάδες και βάλε. :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 501
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μεχρι τωρα είμαστε 5 , δεν το εχω διαφημισει αλλου με την λογικη οτι θέλω πρώτα ελληνες και μετα Ευρωπαίους , μετα απο 1-2 μερες θα αρχισω να ψαχνω και για ευρωπαιους παικτες, με 15 ατομα που ομως θα παιζουν θα ειμαστε εντάξει, ξαναβάζω τα λινκ , όποιος εγγραφει να διαλεξει ομαδα άμεσα , όσο γρηγοροτερα εγγραφει τοσες περισσοτερες επιλογες απο ομάδες θα έχει!!

 

http://steamcommunit...oups/NBA2K15_EU

 

Οσοι μπουν στο group πρεπει να δηλωσουν και με ποια ομαδα θελουν να παιξουν εδω

 

http://steamcommunit...009254926336744

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γτ το κάμετε αυτό αλήτες και με βάζετε σε δίλλημα αγοράς του παιχνιδιού!!league με άλλους παίκτες τέλειο θα ναι μετά από αμέτρητα association και my career στο nba 2k14

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπήκα κι εγώ στο group.

 

Η λίγκα γίνεται με όσες ομάδες θες, ή θα πρέπει να μπουν και cpu χρήστες για να καλυφθούν όλες οι ομάδες;

 

Για πόσα παιχνίδια λέμε; Θα πρότεινα το ελάχιστο ή αυτό που είναι 20κάτι - δε θυμάμαι τώρα ακριβώς τις επιλογές. Για 82 μου φαίνεται υπερβολικό - θα βαριόμουν με την ίδια ομάδα.

 

Αν κάποιος ψάχνεται για αγορά, δείτε εδώ:

http://www.allkeyshop.com/blog/buy-nba-2k15-cd-key-compare-prices/

Εγώ από είχα βρει ένα site και το χα πάρει γύρω στα 30€.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H πρωτη σαιζον θα είναι 26 αγωνες + playoff (αν πουμε οτι περνανε οι μισοι στα Playoff και με 16 ειμαστε καλα) , Ελπιζω μεσα στις επομενες 2-3 μερες να βρεθουν αυτοι οι 5-6 που χρειαζονται ακομα.

 

Δεν χρειαζεται να καλυφθουν οι 30 ομαδες ούτε να αναλαβει ο cpu τις υπολοιπες.

 

15-16 ειναι πολυ καλο νουμερο αρκει να είναι όλοι ενεργοι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το σκέφτομαι και εγώ. Θα ήθελα όμως να σιγουρευτώ και να δω πως θα πάει η μια σεζόν με εσάς απότι θα πείτε.
+ ότι θα ήθελα αν έπαιζα μόνο με από εδώ παιδιά ώστε να υπάρχει καλύτερος χαβαλές.
Πάντος θα περιμένω λίγο για την δεν έχω την άνεση για την τιμή που βρίσκεται τώρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το σκέφτομαι και εγώ. Θα ήθελα όμως να σιγουρευτώ και να δω πως θα πάει η μια σεζόν με εσάς απότι θα πείτε.

+ ότι θα ήθελα αν έπαιζα μόνο με από εδώ παιδιά ώστε να υπάρχει καλύτερος χαβαλές.

Πάντος θα περιμένω λίγο για την δεν έχω την άνεση για την τιμή που βρίσκεται τώρα...

 H σαιζον μπορεί να παρει 2+ μήνες just saying...

 

Επίσης θα φροντίσω να μπείτε ολοι(αν θελετε βεβαιως) και σε teamspeak ώστε να μιλαμε κατα τους αγωνες αλλά και όχι μόνο !

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 H σαιζον μπορεί να παρει 2+ μήνες just saying...

 

Επίσης θα φροντίσω να μπείτε ολοι(αν θελετε βεβαιως) και σε teamspeak ώστε να μιλαμε κατα τους αγωνες αλλά και όχι μόνο !

Τέλεια τότε :P  Ευχαριστώ για την διευκρίνηση.

 

Το teamspeak είναι πολύ σωστή ιδέα. Αν φτιάξεις ένα channel και να μπαίνουν όταν παίζουν κάποιοι για χαβαλέ....

 

Τα Σουτ και οι βολές θα είναι με Timing ή Shooting skills ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 H σαιζον μπορεί να παρει 2+ μήνες just saying...

 

Εννοούσα απο την στιγμή που ξεκινήσει (ελπίζω σε λιγοτερο απο εβδομαδα ίσως και το ΣΚ ίσως την αλλη Τεταρτη)  θα τελειώσει σε 2-2,5 μηνες απο τοτε.

 

Την ερώτηση σου για τα σουτ και τις βολες δεν την καταλαβα ακριβώς, το μόνο που θα πειραχτεί είναι οτι θα μπουν simulation sliders κυριως για να μην το παραχεσουν οι παικτες στα τριποντα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως άμα μπω θα είμαι μέγας πελάτης εδώ μετά βίας αν κερδίσω το lvl πάνω από το pro!!αλλά θα κάνω μια ερώτηση σε περίπτωση που δν μπω σε αυτήν την λίγκα και μπω στην επόμενη season ή κάτι τέτοιο θα μπορώ???ας έχει η επιλογή ομάδας κάτι θα βρω άλλα θα μπορώ να μπω??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βεβαιως αν κανουμε επομενη λιγκα ολοι ειναι ευπροσδεκτοι! Απλα επειδη είναι πολλη δουλεια , δεν ξερω αν θα κανω δευτερη λιγκα σε 2-3 μηνες απο τωρα θα ξερουμε :) Αν ολα κυλησουν ομαλα γιατι οχι?? Απο την αλλα ακόμα μας λειπουν 5 ατομα για να ξεκινήσει αυτη η λιγκα... .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>βεβαιως αν κανουμε επομενη λιγκα ολοι ειναι ευπροσδεκτοι! Απλα επειδη είναι πολλη δουλεια , δεν ξερω αν θα κανω δευτερη λιγκα σε 2-3 μηνες απο τωρα θα ξερουμε :) Αν ολα κυλησουν ομαλα γιατι οχι?? Απο την αλλα ακόμα μας λειπουν 5 ατομα για να ξεκινήσει αυτη η λιγκα... .</p>

θα παίξω λίγο κάτι θα κάνω για την διασκέδαση θα παίξω άλλα το θέμα είναι ότι δν ξέρω ποτέ θα μπορέσω να το αγοράσω

 

edited

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...